Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Драпери и завеси

Квалитетни драпери од памук и свила и тенки завеси со различни големи...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Драпери

10 мар 16:19DRAPERI ZACUVANI I PREUBAVI

3 razlicni dimenzii: 1. 4m so 3 kruga - 4000 mkd 2. 2,8m so 2 kruga...


2.500 МКД
или предлог цена
05 фев 13:12Драпери

Два драпери и перде. Без никакви оштетувања, употребувани многу малку...


500 МКД
или предлог цена
22 јан 09:53zavesi

zavesi ( draperi ) dolzina 250cm gore sirina 100cm dole sirina 24...


500 МКД
или предлог цена
03 апр 10:53Draperi NOVI

Se prodavaat draperi - novi Dolzina 2m15cm. - Sirina 1.5m - 2 parci...


1.500 МКД
или предлог цена
20 ное 18:45Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам