Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Рачно плетени милјиња / miljinja и чаршафи

Се продаваат повеќе не користени рачно плетени милјиња и чаршафи. Цен...


1 МКД
или предлог цена
27 мај 10:49Рачно плетени чаршави

Нови неупотребени ниту еднаш. Поголем 100×50 цена 1400 ден Овален ...


1.400 МКД
или предлог цена
05 мај 22:13Бродиран чаршав

Чаршав од дамаск бродиран 140×170 Без никакви оштетување


1.400 МКД
или предлог цена
25 апр 10:20Се продаваат чаршафи за на маса

Сите се рачна изработка, нови чаршави за на маса по цена од по 2.000 ...


2.000 МКД
или предлог цена
17 апр 20:14prodavam nov materijal za astalski carsafi

od makedonsko proizvodstvo,dupla sirina 70cm vkupna dolzina 28 metri


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

14 апр 15:28Чаршав за маса-ленен

Чаршавот е нов неупотребуван без никакви оштетувања. Состав лен и па...


600 МКД
или предлог цена
12 апр 20:02Ukrasni charshafi za trpezarija / трпезарија чаршаф

Продавам украсни чаршафи за трпезариска маса: - ленен чаршаф со рачн...


1 €
или предлог цена
09 апр 11:48Se prodavaat racno izraboteni milinja

Racno izraboteni kompleti i carsavi


1 €
или предлог цена
08 апр 11:41Рачно плетени чаршави

Нов не употребен ниту еднаш. Димензија чаршав 50×80. Две помали 40×25...


1.500 МКД
или предлог цена
19 мар 15:28Se prodavaat vezani carsavi za na masa

Se prodavaat racno vezani carsavi za na masa tel 075-377-070


По Договор
или предлог цена
11 мар 14:52Рачно плетени чаршави

Нови ниту еднаш не се употребени Чаршавот е со гокемина 100×50 Цена...


1.300 МКД
или предлог цена
10 мар 18:15Рачно плетени чаршави

Нови не употребени ни еднаш. Големиот 70×40 цена 900 ден Помал 60...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мар 17:52Рачно плетени чаршави

Нови неупотребувани ниту еднаш. Чаршав со цвеке 50×80 цена 1400 де...


1.400 МКД
или предлог цена
05 мар 13:23Нови неупотребувани

Нови неупотребени ни еднаш. Големина 30 цм Има две- како гроздови Ц...


400 МКД
или предлог цена
05 мар 13:18Рачно плетени чаршави

Нов неупотребен ниту еднаш Беж боја Големиона 160×130 цена 1500 де...


1.500 МКД
или предлог цена
12 фев 17:12Плетени чаршави

Нови не употребени. Цената е за сите, еден плетен чаршав 110×70 цм, ...


900 МКД
или предлог цена
12 фев 17:10се продаваат плетени чаршафи

сепродаваат плетени и везени чаршафи за маса димензии: 2м x 1.4м , 1....


1.500 МКД
или предлог цена
03 фев 15:32Racno pleten prekrivac za spalna 2x2m

informacii na tel 070683505


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

09 јан 08:45Рачно плетени чаршави

Нови и неупоттебувани ниту еднаш. Големиот е 80×120 Помалиот 50×...


1.500 МКД
или предлог цена
17 дек 18:55Ново Перниче бродирано

Ново бродирано со постава перниче Големина 50×50 цена 350ден. Има дв...


350 МКД
или предлог цена
09 дек 19:17Рачно плетени перничиња

Рачно плетени перничиња од двете страни плетка. Нови не употребени Г...


350 МКД
или предлог цена
09 дек 19:13Рачно плетени перничиња

Плетении перничиња со постава. Нови не употребени ни еднаш. 100% паму...


350 МКД
или предлог цена
09 дек 19:07Рачно плетени чаршави

Нови неупотребени ни еднаш. 100×50 чаршавот цена 1200 4 мали големи...


1.500 МКД
или предлог цена
09 дек 18:54Рачно плетени чаршави

Нови неупотребени ниту еднаш. Овален со три кругови 80 ×45 Цена 1...


1.300 МКД
или предлог цена
09 дек 16:52Рачно плетени чаршави

Нови неупотребувани ниту еднаш Чаршав овален 70×45 Цена 1400 ден


1.400 МКД
или предлог цена
09 дек 16:21Чаршав за маса

Чаршав за маса со празничен златен вез. Димензии 84 x 84 cm. Еднаш ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

09 дек 12:06Плетени чаршафи Milinja Милиња Carsafi

Цени и димензии на сликите , за повеке парчина следува попуст. Pisete...


1 МКД
или предлог цена
26 ное 17:31Carsaf

Bel nov carsaf dimenzii 220 x 145


300 МКД
или предлог цена
25 ное 16:14Цела торбица материјали заедно со Јаса торбс

Се продава торба со материјали заедно со торбицата марка Jassa ориги...


500 МКД
или предлог цена
28 окт 11:59Se prodavaat racno pleteni carsavi

Se prodavaat racno pleteni carsavi ( tislaferi ) so kremov i bel kone...


По Договор
или предлог цена
08 окт 13:44Unikatni vezeni carsafi

Unikatni vezeni carsafi Inf. na tel 076 708 456 na viber


90 €
или предлог цена
14 јул 22:55памук постелнини - навлаки

Продавам 100% памук постелнини: - Дупла навлака јорган Македонка Шти...


1 €
или предлог цена
18 јун 23:36miljinja,za dnevna i trepezarija

miljinja,za dnevna i trepezarija, miraz, neupotrebeni nikogas, ima ...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

10 мај 09:41Продажба на 100% свилени навлаки за перници

100% свилени навлаки за перници 🌾 Достапни бои: бела, сива и црна! ...


450 МКД
или предлог цена
13 мар 13:45Gobleni po Vilarov shema

PROFESIONALEN VEZ SO ORGINAL KONCI PLATNO I RAMKA.VEZEN PO VILAROV SH...


1 €
или предлог цена
22 фев 23:35Unikatni carsafi

Unikatni carsafi Cena 400 den za parce.


400 МКД
или предлог цена
22 фев 23:32Kilimi i carsafi za masa

2 kilima...dolzina 2m- 1,5m,cena 3500 denari, pleteni carsavi za na...


3 МКД
или предлог цена
17 јан 22:24Рачно изработени уникатни чаршави

Се продаваат рачно изработени уникатни чаршави како декорација за мас...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

23 дек 19:44Nov carsav za masa

Se prodava nov carsav za masa bel so sina lenta carsavot ne e koriste...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

07 окт 19:35POSTELNINI 3D i HD

Барате нов изглед за Вашиот кревет?! Со разнобојните јоргани, удобни ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

04 фев 13:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам