Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Навлаки со ластико за гарнитура од Тач

Продавам навлаки за тросед двосед и фотелја од фирмата Тач, користени...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:08Нови - Неупотребувани Јамболии , РАЧНА ИЗРАБОТКА !

Продавам НОВИ - НЕУПОТРЕБУВАНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ волнени Јамболии од ч...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:34Нови покривачи (ирамчина)

Се продаваат три нови рачно ткаени покривачи ( ирамчина ) за кауч, сп...


1.500 МКД
или предлог цена
18 мај 20:25Prodavam dva novi nekoristeni prekrivaci

Prodavam dva novi nekoristeni prekrivaci plishani edinecni.Cena 600de...


1 €
или предлог цена
18 мај 10:18Prodavam

Prodavam nov nekoristen prekrivac dupli za spalna ,400 den.tel 07082...


1 €
или предлог цена
16 мај 23:07Prodavam dupla volnena

Prodavam dupla volnena nekoristena crvena jambolija.Cena 1200den.Tel ...


1 €
или предлог цена
16 мај 23:07Продавам волнен прекривач, рачно ткаен

Продавам нов рачно ткаен волнен прекривач, за кауч/тросед, спална. Б...


2.000 МКД
или предлог цена
15 мај 18:18Prodavam

Dve crveni nekoristeni sinteticki jambolii.Cena 800den dvete.Tel 0708...


1 €
или предлог цена
15 мај 12:454 PREKRIVACI + 1 GRATIS ZA 1200 DEN

PRODAVAM NOVI PREKRIVACI ZA TROSED ILI KAUC i TOA: 1. KAFEAVO ZOLTO...


1.200 МКД
или предлог цена
15 мај 10:12Продавам домашна јамболија jambolija jambolii јамболии

Во Велес продавам нови волнени јамболии рачно ткаени на разбој, димен...


3.300 МКД
или предлог цена
13 мај 14:38Se prodava prekrivac za spalna

Se prodava prekrivac skoro nov


1 €
или предлог цена
11 мај 15:14Prodavam TAC postelnini komplet so jorgan edinecni

Dimenzii: Navlaka za pernica 50×70 2kom. Dolen carsaf 160x200 ...


4.000 МКД
или предлог цена
10 мај 16:26Нови прекривачи од волна ткаени на разбој

Продавам нови прекривачи рачно изработени на разбој од волна со димен...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мај 11:38Prodavam jambolii

Prodavam jambolii. Novi, ne koristeni. Dimenzija 200×150 Cena 1200...


1.200 МКД
или предлог цена
10 мај 08:24кадифена прекривка

Се продава кадифена прекривка , многу квалитетна


700 МКД
или предлог цена
08 мај 18:39Се продаваат рачно изработени волнени килими

Се продаваат 2 килима. Цената на еден килим е 600 денари


600 МКД
или предлог цена
06 мај 13:29Се продаваат рачно изработени волнени килими

Од двата модели има по 2 килима. Цената на еден килим е 1000 денари


1.000 МКД
или предлог цена
06 мај 13:29Продавам јамболија

Продавам црвена дупла јамболија со димензија 180х200см, одлично сочув...


2.000 МКД
или предлог цена
04 мај 06:02Кадифен уникатен прекривач

Се продава кадифен прекривач за брачен кревет


700 МКД
или предлог цена
01 мај 20:35Jambolii, zavesi, prekrivaci

NOVI I NEKORISTENI. 2 Dupli crveni jambolii - edna 800 denari 3 Edi...


1 МКД
или предлог цена
01 мај 09:422 kadifeni prekrivaci

Prekrivacite se novi ( imam isti 2 ) Dolzina 270cm ( mereni so se ta...


1.000 МКД
или предлог цена
16 апр 16:23Prekrivac

Kadifen prekrivac so zeleni ,crni, srebreni,krem kockicki Dolzina 25...


1.000 МКД
или предлог цена
16 апр 16:23Jambolija jambolii evtini

Се продаваат седум бела боја тек јамболии , една портокалова боја дуп...


9 €
или предлог цена
18 мар 16:45Рачно ткаени јамболии

Се продаваат јамболии неупотребени, нови, бели, црвени рачно изработе...


1.000 МКД
или предлог цена
05 мар 14:49Прекривачи со дезен на килим

Два прекривачи со дезен на килим, македонско производство. Некористе...


3.000 МКД
или предлог цена
13 фев 15:53PRODAVAM 2 SETA PREKRIVKI-FLEKERI SO UKRASNI PERNICI

PREKRIVKITE SE MNOGU MALKU KORISTENI, NEMAAT NIKAKVI OSTETUVANJA S...


500 МКД
или предлог цена
04 фев 23:01Јамболиите се нови, рачно изработени и со следни димензии: 1

Јамболиите се нови, рачно изработени и со следни димензии: 1. Бела в...


1 €
или предлог цена
03 фев 12:49Prodavam jambolii

Prodavam dve novi jambolii,racno tkaeni, ednata portokalova drugata b...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

25 јан 17:06Jambolii

Se prodavaat jambolii (velenca) od cista volna so slednite dimenzii: ...


4.000 МКД
или предлог цена
03 јан 19:29SE PRODAVAAT POVEJKE JAMBOLII

Volneni Novi Racno tkaeni Beli


1 €
или предлог цена
02 јан 06:34KOMPLET od PREKRIVAC 2 carsavi i 2 jastucnici NOVI grcki !!

PREKRIVACITE SE NOVI , NEOTPAKUVANI - na raspolaganje okolu 40 parcin...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

01 јан 10:02Prodavam krusevski jambolii i kilimi

Prodavam krusevski racno izraboteni jambolii. Cena na edinecni za kre...


3.000 МКД
или предлог цена
28 дек 10:59Навлаки за столови и прекривачи за двоседи, троседи и фотељи

Понуда на високо квалитетни навлаки за столови и прекривачи за двосед...


1 €
или предлог цена
29 ное 15:40НОВИ РАЧНО ТКАЕНИ ВОЛНЕНИ ПРЕКРИВАЧИ

Продавам рачно ткаени прекривачи и јамболии изработени во природни па...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

28 ное 23:18Продавам прекривка за маса

Продавам прекривка за маса, старински стил, нова неупотребена, досега...


1.500 МКД
или предлог цена
16 ное 23:15PREKRIVACI PO MERKA - popust!

IZRABOTKA PO MERKA NA NOVI MODELI PREKRIVACI ZA GARNITURI! ( trose...


1 МКД
или предлог цена
31 окт 17:41Prodavam novi neupotrebeni jorgani i jambolii povolno

Prodavam novi neupotrebeni jorgani i jambolii extra povolno hitno


1 €
или предлог цена
29 окт 10:33Prodavam krusevski jambolii i kilimi

Prodavam krusevski racno izraboteni jambolii. Cena na edinecni za kre...


3.000 МКД
или предлог цена
23 окт 16:31Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,3 m

Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,3 m Се продаваат јамболии во одлична с...


2.000 МКД
или предлог цена
11 окт 13:35Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,6 m

Се продаваат рачно изработени волнени јамболии во одлична состојба, ц...


3.000 МКД
или предлог цена
11 окт 13:35Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам