Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
265 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava tepih

Se prodava tepih 2×3


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 22:15Se prodavaat TEPISI komplet so stazi1

Se prodavaat - 2 kafeavi busavi tepisi,dimenzii 2×2,90 - 4 stazi,d...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:30Tepisi

Prodavam dva tepiha vo dobra sostojba Dimenzii 2.5.m x 3,5m


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:31Se prodavaat 3 novi "cergi"

Novi...voopsto ne se koristeni zaradi ne odgovaranje na dimenzii...Mo...


850 МКД
или предлог цена
Денес 08:30Masina za podrabuvanje tepisi

Se prodava Masina za podrabuvanje tepisi i stalaza za 30 Tepisi inf ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:00Tepih od prirodno krzno nov

Prirodno krzno nov neupotreben dimenzii 3 x 2 metri


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 15:34Se prodava tepih

Se prodava tepih socuvan


150 €
или предлог цена
Вчера 15:04Prodavam persiski kilimi

Odlično sočuvani. 079245683


350 €
или предлог цена
Вчера 14:03Se prodavaat tepisi I stazi

Se prodavaat 2 tepisi I 2 stazi od turski proizvoditel. Istite se vo...


2.900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32PRODAVAM TEPIH 3m x 2m I PATEKA 0.80m x 3 m

TEPIHOT I PATEKATE SE MNOGU ZACUBANI; ISTITE SE IZRABITENO SO DEBELO...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:41ТЕПИХ 100% волна

Се продава волнен тепих со димензии 1,4мх2м во одлицна состојба


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 06:11ТЕПИСИ 100 % волна

СЕ продаваат два исти теписи со димензии 2,6мх1,9м во одлична состој...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 06:10Nov Tepih 250 x 170

Se prodava skorov nov tepih (mng debell i kvaliteten) 2.5 x 1.70


95 €
или предлог цена
29 мај 23:30Tepih 100% volna

Se prodava tepih 100% od volna - proizveden vo Hrvatska ekstra kva...


230 €
или предлог цена
29 мај 23:28Set Tepisi

Se prodavaat set od 5 tepisi vo odlicna sostojba. 2 tepisi so dime...


6.500 МКД
или предлог цена
29 мај 08:41Tepisi 100% volna ekstra

Se prodavaat tepisi so dobar kvalitet 100% volna. Dimenzii: 3.0m x 2....


7.900 МКД
или предлог цена
28 мај 20:18ТРИ ТЕПИСИ волнени цена за трите 2500денари!!!

Три волнени теписи, ткаени по порачка. Димензии 210х150, 190х110, ...


2.500 МКД
или предлог цена
28 мај 17:28PRODAVAM 3 isti tepisi...

PRODAVAM 3 ISTI TEPISI...2.30x1.60....i eden 1.80x1.20.....cena za si...


25 €
или предлог цена
28 мај 12:233 теписи Меринос

Два се со димензии 1,20 x 1,70 и еден 2,00 x 2,90. Трите за 7500 ден.


7.500 МКД
или предлог цена
28 мај 11:262 novi tepisi

2 novi tepisi so demenzii 120x170


4.500 МКД
или предлог цена
28 мај 10:08PRODAVAM DVA TEPIHA

Tepisite se vo dobra sostojba,potrebno e da se isperat.Cena za eden t...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

27 мај 20:05Tepisoni

Prodavam dva tepisoni mn. malce koristeni , vo odlicna sostojba, bez ...


4.000 МКД
или предлог цена
26 мај 17:40Se prodava ubav TEPIH 2.30x 1.60m

Se prodava ubav TEPIH 2.30x 1.60m marka Havana tepihot e skoro nov ...


1.200 МКД
или предлог цена
26 мај 10:31Tepih detski

Detski trpih 100x150, tursko proizvodstvo. Gumirana podloga, se pere ...


400 МКД
или предлог цена
26 мај 09:11Tepih volnen

TELEFON 070907227 Nov volnen tepih so dimenzija 2 x 3 so 420.000 cvo...


390 €
или предлог цена
26 мај 09:11Продавам теписи

продавам два теписи еден 2.4на 3.4 волнен еден 2 на 3 контакт 07...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

25 мај 22:39Теписон

230cm na 158cm


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
25 мај 12:10Temno zelen tepih od IKEA (200x135)

Tepih od IKEA, koristen 2 meseci. Cist i kako nov. Temno zelena boja....


70 €
или предлог цена
25 мај 10:54Se prodavaat Tepisi

Tepisite se vo odlicna sostojba kako novi cenata e za dvata zaedno ed...


4.500 МКД
или предлог цена
25 мај 09:33Tepisi

Se prodavaat dve parcinja Ne mnogu koristeni, Iprani i sajuvani Po...


1.500 МКД
или предлог цена
24 мај 15:56Се продаваат теписи

Се продаваат 2 тепиха со димензии 170x120 и 150x75, со долго влакно ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

24 мај 07:56Tepih tepisi stazi

Se prodava bushav tepih 3×2m. cena 3000den eden tepih Staza 3.1×0....


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

23 мај 12:27Se prodavaat Dva Tepisoni 1-2,35mx1,50m i 2.00m x 3.00m

Se prodavaat Dva tepisoni so dimenzii 1 - 2,35m x 1,50m - 1200 den ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 57 % Попуст
3.500 МКД
23 мај 10:29Se prodavaat 2 skoro novi tepisi

Se prodavaat 2 skoro novi tepisi, koristeni samo 1 godina, kvalitetni...


15.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

23 мај 09:24Tepison

Prodavam odlicno socuvan tepison so dimenzii 233 x 147


2.300 МКД
или предлог цена
22 мај 14:35Се продава тепих

Се продава многу малку користен тепих (само 4 месеци) со одличен квал...


2.000 МКД
или предлог цена
21 мај 23:39Тепих и стази на Синтелон

Се продава -тепих на Синтелон,со димензии 180*120 -две помали стази...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

21 мај 17:54Se prodava tepih 2m × 3m

Se prodava tepih 2mx3m vo odlichna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:12Se prodava tepih 2m x 3m

Se prodava tepih 2m x 3m vo odlichna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:12Se prodavaat dva persiski kilimi

Persiski kilimi od 45000 cvora ddimenzija 2x3 i 1.7x1.5 Novi nekoris...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

19 мај 06:42Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам