Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kilim extra kvalitet

Tepih so dlaboko vlakno od 25mm.dimenzii 5x3 metra. Izvonreden dizajn...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56Персиски Килими

Персиски килими, цена по договор. Има 2 килима и две стази: 2 кил...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

17 мај 12:37Tradicionalni volneni kilimi

Se prodavaat novi tradicionalni volneni kilimi Dimenzii 200x110 240...


500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
1.000 МКД
16 мај 14:36prodavam kilim

Itno prodavam kilim svetlo zelena boja, malku koristen so dimenzii 25...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Килими

16 мај 12:57Теписи

Се продаваат два теписи со димензии 120×170 и 1.65×2.50 Тел. 077481...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Килими

15 мај 17:22Tkaeni kilimi so tradicionalna makedonska shara NOVI

Се продаваат неупотребени стари македонски традиционални килими, рачн...


По Договор
или предлог цена
15 мај 14:09Prodavam batanii(kilimi)

Prodavam racno tkaeni batanii dupli 115×195, 145×210, 1000 denari ...


1.000 МКД
или предлог цена
14 мај 10:53Продавам 3 нови килими (дипли)!

Продавам 3 некористени етно килими (рачна изработка), стари педесетин...


450 МКД
или предлог цена
13 мај 11:46Волнен тепих - рачна изработка Volnen tepih

Продавам рачно ткаен волнен тепих (черга) стара преку 100 години, уни...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Килими

13 мај 00:45Tri kilimi vo dobra sostojba

Se prodavaat tri kilimi vo dobra sostojba, dimenzii 220 x 153 196 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Килими

10 мај 11:27Prodavam 6 tepisi

Podavam 6 tepisi so razlicni golemini.


3.000 МКД
или предлог цена
08 мај 16:55Persiski kilim

Se prodava persiski kilim i dve stazi. Tepihot 3.2*2.4 Stazite 1.0*2....


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Килими

05 мај 07:14Ткаен волнен килим

Оригинален, малку користен, сочуван волнен килим на продажба. Килимот...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Килими

04 мај 20:20PERSISKI KILIM

Prekrasen perisiski kilim, rachno tkaen, original donesen od Alzhir. ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

04 мај 18:21stazi 4, sto se pravat tepih

stazi 4, sto se pravat tepih ako se spojat so konce, od volnica se...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

04 мај 07:56PERSISKI TEPIH

Prodavam persiski tepih 2.50/3.70 i staza 2.60/97


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

01 мај 15:08VOLNENI KILIMI OD KOZA I VOLNA

Kilimite se so razlicni dimenzii Od volna I koza kupeni od DIMKO MIT...


2.000 МКД
или предлог цена
01 мај 14:18Se prodavaat tri kilimi Marles malce koristeni

Se prodavaat tri kilimi Marles mnogu malce koristeni po ekstra cena. ...


1.000 МКД
или предлог цена
30 апр 22:51Dva volneni kilimi

Kilimite se racna izrabotka, proizvidstvo na Simpo, cista volna, so d...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

30 апр 19:29Antilopa krzno

Antilopa krzno od 14 antilopa srazmer 3metra za golem salon ili zid ...


1.050 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Подна облога / Килими

30 апр 18:59Prodavam 2 kilimi

Dva kilimi vo odlična sostojba. Dimenzii 120/180. Cena 1000 denari ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

30 апр 18:50kilimi

kilimi


130 €
или предлог цена
28 апр 07:14Килими

Два исти персиски килими, волна, од Симпо, со димензии 2х3 м. Одлично...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

18 апр 21:27Крзнени стази Krzneni stazi od Dimko Mitrev

Крзнените стази се од кожарата Димко Митрев,купени по нарачка.Има три...


1.500 МКД
или предлог цена
17 апр 17:31Tepih tepisi 4 parcinja

Prodavam 2 crveni tepisi i 1 za vo detska soba, 2500 eden tepih, za k...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Килими

15 апр 14:46tepih volnen crem,tepih so cvet i tepison plav

se prodava odlicen tepih volnen dimenzii 3,50x2,90 so resi - cena 450...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Подна облога / Килими

14 апр 12:33Теписи

Се продаваат теписи. Димензии: Тркалезен-дијаметар 185цм., правоагое...


1.500 МКД
или предлог цена
06 апр 16:48Tepison gumiran 6x4

Tepison, skoro nov. Koristen samo nekolku meseci vo baletsko studio ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

30 мар 23:22Persiski

Dva Persiski tepisi vo odlična sostojba malku vreme koristeni , peren...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Килими

27 мар 10:06KILIMI RAČNA IZRABOTKA

Kilimi račna izrabotka, dimenzija: 2.20 x 0.70(1kom) 1.80 x 0.45(4k...


3.999 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Подна облога / Килими

23 мар 15:37Novi kilimi racno tkaeni

Prodavam novi kilimi tkaeni racno


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Килими

08 мар 00:43prodavam kilim tepih racno raboten

prodavam indiski kilim 2.1 metar dijametar racno raboten ....materjal...


70 €
или предлог цена
05 мар 09:13se prodavat novi kilimi (dipli)

prodavam kilimi (dipli) stari pedesetina godini -nekoristeni. racno i...


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Килими

17 фев 14:14Tepisi

Tepisite se kako novi koristeni 1godina crniot e 1.45 na 2.35. 2000...


3.500 МКД
или предлог цена
12 фев 17:40Се продава килим во добра зачувана состојба

Килим волнен со димензии 3.40 х 2.50 м


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Подна облога / Килими

08 фев 13:47Персиски килим

Се продава килим со димензии 3,6 х2,5 м Очуван е и без оштетувања.


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Килими

05 фев 20:37Se prodavat stazi i tepih (tepik, tepison)

Se prodavat stazi i tepih, socuvani ne se osteteni..Za cena, dimenzii...


8.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Подна облога / Килими

04 фев 20:24PERSISKI KILIM

Se prodava visokokvaliteten Persiski kilim racna izrabotka od kilimar...


По Договор
или предлог цена
18 јан 18:28Детски килим

Се продава добро зачуван детски килим со димензии 1,6 х 2,3 м , Произ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 дек 17:01TEPISI KAKO NOVI

Tepisite se odlicno zacuvani . Cena po viduvanje.


1 €
или предлог цена
30 ное 12:40Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам