Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dabov Parket

Prodavam 50 m2 star dabov parket so dimenzii 35 x 3,3 i debelina 2cm....


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Паркет/Parket

BORDING VINICA!! Паркет 17мм Бука-парен 1 класа-850 ден. Паркет 1...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:57PARKET DARKO

Profesionalno mestenje struganje lakiranje na parket Mestenje lamina...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 17:04Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Parket bukov nov ne koristen okolu 5 kvadrati ima

parketot e nov ne upotreben dimenzija ima na slikite 40x200


1 €
или предлог цена
18 мај 09:12Prodavam tarket parket

Prodavam nov tarket parket Ostanati se 2 pakuvanja Vo edno pakuvan...


8.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Подна облога / Паркет

17 мај 13:42Se prodava bukov parket

Se prodava cisten bukov parket ima okolku 30 kvadrati


5 €
или предлог цена
17 мај 10:25Буков паркет

Буков паркет сочуван, 70 метри квадратни. Купецот си организира вадењ...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

16 мај 22:04kuvana buka

30 m2


120 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Паркет

15 мај 16:30Se prodava parket

Se prodava bukov parket,imam 70 kv. 35cmx5cm Edna godina upotreben ...


250 МКД
или предлог цена
12 мај 20:01Bukov parket, prva klasa, 30 x 5cm

,Parketot e suv, izvaden od prostorija, kvalitetot e 1 klasa, cist od...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Паркет

10 мај 18:51Se prodava parket

Odlicno socuvan parket 16 kvadrati, cena povolna


1 €
или предлог цена
04 мај 21:45parket za 85 m2, novo staven

radi selenje se prodava, vadenje pri selidba za 2 meseca, cena po...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

04 мај 07:37Купувам паркет

Купувам паркет 20м2.


1 €
или предлог цена
01 мај 18:02Se prodava parket od bambus

Novo neotpakovano


1 €
или предлог цена
29 апр 15:53Bukov Parket

Bukov Parket 60m2 + lajsni Dimenzija 25x3 cm


3 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

07 апр 19:05Купувам паркет со димензии 35 × 3,2 cm

Купувам паркет со димензии 35 × 3,2 cm. Контакт - Бранко : 389775280...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Паркет

03 апр 19:35Persiski kilim pateka

Vo isklučitelna dobra sostojba malku korisena pateka so dimenzii 350 ...


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Паркет

27 мар 10:07Паркет

Дабов паркет прва класа фабрички пакува 8м2


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

03 јан 13:25Struganje i lakiranje na parket patos

Ako sakate da go obnovite vashiot parket patos brodski pod nie vrshim...


11.111 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Подна облога / Паркет

25 дек 11:10Dabov i bukov parket

Se prodava dabov parket 32x200  32x250 600 den kvadrat Se prodava...


600 МКД
или предлог цена
19 дек 13:14Nov bukov parket 250x32x21

Se prodava nov bukov parket okolu 10 m2


500 МКД
или предлог цена
31 окт 20:19Dabov Parket I Klasa

Prodavam Dabov Hrast parket, - vo super sostojba. - 80m2. - Cen...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

30 окт 13:00Prodavam parket

Prodavam parket izvaden od prostorija vo odlicna sostojba 65m2 za 300...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

20 окт 15:19Tarket montaza 80 den

Montaza na tarket so dolgogodisno iskustvo cena 80 den.


80 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

16 окт 20:00PARKET SUV

Prodavam bukov parket okolu 7m2. Dimenzii 350/30 /23mm


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

30 сеп 08:46Bukov Parket

25mkvadratni Tel:078 287 280


750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

16 сеп 07:16Паркет

Се продава паркет половен од , количина од 50-60 м2 Аеродром, Скопје...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

23 авг 17:49Продавам паркет

Продавам паркет не употребуван чуван на суво место


550 МКД
или предлог цена
16 авг 15:31Parket, patos

Se prodava parket dimensija 25x4.3 Imam 3 do 5 kvadrata 1000den ko...


300 МКД
или предлог цена
11 авг 12:43Parket

Prodavavam 30 kvadrati poloven bukov parket. Dimezii - dolzina 30cmm,...


120 €
или предлог цена
11 авг 12:23Нов буков паркет

Продавам неотпакован нов буков паркет, класа втора, димензии 300mm X ...


10 €
или предлог цена
21 јул 07:47Parket

Prodavam parket vo odlicna sostojba 80m2 Izvaden poradi prenamena na...


По Договор
или предлог цена
20 јун 21:44БУКОВ ПАРКЕТ 30 m2- Република Србија

Продавам НОВ СУВ Буков Паркет С Класа од Српско производство. Дим...


550 МКД
или предлог цена
18 јун 17:26Prodavam Bukov Parket

Se prodava bukov parket. Mnogu socuvan. izvaden e od stanot na slikat...


280 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

26 мај 12:55Parketar

Parketarski uslugi mestenje na parket, prereduvanje na star parket, s...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

09 мар 18:41Lajsni za parket dab,buka,jasen i cam

Izrabotka na lajsni od dab,buka,jasen i cam vo povekje modeli 3cm ,5 ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Подна облога / Паркет

01 мар 22:42BUKOV I DABOV PARKET PRVA I VTORA KLASA

BUKOV PARKET, PAREN I NEPAREN, PRVA I VTORA KLASA I DABOV PARKET. ZA ...


1 €
или предлог цена
08 ное 17:39Bukov paren parket\Буков парен паркет

Дооел „Бор-Вуд“ - Виница произведува паркет од парена бука во повеке ...


10 €
или предлог цена
07 сеп 14:23Parket

Храстов паркет - прва, втора и трета класа Димензи: 250/70/21 мм ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Паркет

28 апр 07:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам