Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
21 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamen kocka 10x10cm

Se prodava kamen kocka so dimenzii priblizno 10x10cm. Ima 60m2. INFO...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:08ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА

ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА ПРЕД ЛЕПЕЊЕ И МОНТ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Останато

03 јун 13:55Deking Daski za vo Dvor i Terasi

Deking daski 4 m dolzina, 12 cm sirina, 2.4 cm debelina 100m2 novi ...


27 €
или предлог цена
02 јун 08:00IZRABOTKA NA DRVENI SKALI

Izrabotuvam drveni skali od sekakov vid na drvo


1 МКД
или предлог цена
18 мај 13:23Priroden Kamen

1cm Debelina 6500 denari Paleta 25 kvadrati 2cm Debelina 8500 denari...


6.500 МКД
или предлог цена
11 мај 11:59Гумени подови

Користени гумени подови, во добра состојба само треба да се исчистат....


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Останато

01 мај 01:25PVC лајсна DOLLKEN Q60 со висина 6см и канал за кабли

Продажба и монтажа на PVC лајсна DOLLKEN Q60 со висина 6см и канал за...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Останато

14 мар 22:15Novi beli lajsni od merkur

Ne se koristat, kupeni se peed mesec dena. Gi prodavam za upola cena ...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Останато

13 мар 10:19Cergi

Prodavam cergi kako prekrivaci. Cena: 700 den.


700 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Подна облога / Останато

03 мар 15:11Novogodisna Stapka za pred vrata

Nova stapka za pred vrata Tel 070733773


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

05 јан 13:52Волнени черги етно

Продавам 100% волна, черги, волната е рачно предена, боена и ткаена ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Останато

05 сеп 02:32Hidro-termo Izolacija.

Запознајте го најдобриот изолациски производ во светот Полиретан. Не ...


1 €
или предлог цена
14 авг 09:54Patos, brodski pod za drveni podovi i platformi/ Патос

Kvaliteten drven patos so debelina od 18 do 40 mm, dolzina 4m i sirin...


830 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

11 јул 18:52Skali drveni oblogi za stepenici / skali

Izrabotuvame po vasi dimenzii drveni oblogi za skali od masivno drvo ...


1.000 МКД
или предлог цена
15 мај 14:04Patos pod lamperija

Izrabotuvame od Avstriski CAM patos i lamperija. imame cesto i na ...


810 МКД
или предлог цена
19 апр 14:18Продавам нов неотпакуван ТАРКЕТ Танго OAK BRIGHT

Нов неотпакуван таркет Танго OAK BRIGHT (светол даб). вкупно два пак...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

28 мар 10:10Podvizni pomagaci

Комплет алатки за подигање мебел 5 ви го олеснува животот! Нашата ал...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

06 јан 16:10Laminat i parket demontaza i montaza

Demontiranje na star parket i laminat i mestenje nov.Po potreba frlan...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

24 јул 13:29AVSTRISKI I BOSANSKI PATOS

SE PRODAVA AVSTRISKI I BOSANSKI PATOS OD BEL BOR (CAM)ZA VNATRESNA UP...


1 €
или предлог цена
08 ное 17:39ПАТОС ВОДООТПОРЕН

Продавам водоотпорен патос имам 9м2. За повеќе информации на 0784463...


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Останато

09 сеп 10:11Боја за патосили сид

Се продава направена боја на избелен даб за под или ѕид.Бојата е за 9...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

01 јун 07:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам