Цела Македонија
                   
2570 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nissan nv 200, 1.5 dci 90ks, 2020 god

Se prodava nissan nv 200 1.5 dci 136 000 km Nosivost 680 kg Servisna ...


11.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

28 мај 17:28Промовирано

MERCEDES SPRINTER 313 2010god

КОМБЕТО Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА!!! ИТНОО!!! РЕГИСТИРАНО КЛИМА ЕЛЕКТР...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

19 мај 09:10Промовирано

Fiat Ducato Maxi 2011

Fiat Ducato e na top sostojba donesene od CH ,2011 godina ,170000 km...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 мај 10:46Промовирано

Se prodava Ford Tranzit

Se prodava Ford Tranzit 2007 godiste, vo odlicna sostojba


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 07:11Se prodava kombe DFM

Godina - 2011 Gorivo - Benzin So pominati - 36.000km REGISTRIRAN...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Комбиња

Денес 07:02Fiat Ducato 2.5

Se prodava fiat ducato 2.5. Poveke informacii na 070790450.


1.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 €
Струмица

Комбиња

Денес 06:10FORD TRANSIT 2.5D

Se prodava ford transit 2.5d 1997 godina 51kw voziloto e vo top sosto...


2.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 23:04Prevoz so kombe

prevoz so kombe na sekakov vid na roba niz cela makedonija kombeto e ...


700 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 22:56Mercedes Sprinter 313 Termo king

Se prodava Mercedes Sprinter 313 so termo king vo odlicna sostojba. G...


1 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

Вчера 22:30FORD TRANSIT 2.2 TDCI 7 SEDISTA 2010 GOD KAMIONETA SPRINTER

FORD TRANSIT 2.2 TDCI - 2010 GOD " KAMIONETA PRITSCHE DOKA " 7 SEDI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 22:27PEUGEOT BOXER 2.2 HDI - TOVARNO KOMBE SO KLIMA Tranzit

PEUGEOT BOXER 2.2 HDI - KLIMA BORDCOMPUTER RADIO ELEKTROVIZORI EL...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 22:27Mercedes Sprinter 311 Cdi Tovarno Kombe so Klima

MERCEDES SPRINTER 311 CDI - KLIMA Tovarno Kombe Ima Site Plateni Da...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 22:27Ford Transit 2.2 Tdci - 2010 So Klima // Sprinter Tranzit

FORD TRANSIT 2.2 TDCI - KLIMA 2009/10 - God 7 Sedista 4 Dobri Gumi...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 22:26Iveco

Se prodava kombe iveco za 7 lica i tovaren prostor 2004 god vo dobra ...


6.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 22:22Rasturen Menjac za iveko kombe

Digitalan tafograf. Se prodava menjac za iveko kombe 1998 godina r...


200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 22:11Ford tranzit tovarno 2007 god.

1.Ford tranzit 2007 god.cela god.registrirano.site novi zimski gumi.k...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 20:26Transport so Kombe

Transport na sekakov vid roba niz Makedonija so kombinja Tel 0783897...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Комбиња

Вчера 20:25Kopcinja dugminja za Mercedes Sprinter w906 Vw Crafter

➡️ Novi prekidaci za prozori ✅ Mercedes Sprinter ✅ Vw Cratfer ...


40 €
или предлог цена
Кочани

Комбиња

Вчера 19:17Renault Reno Master 2.5dci 88kw 2009 год

Renault Master 2.5dci 88 kw 2009 год Регистрирано во одлична состој...


5.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Комбиња

Вчера 18:42Ford

Ford transit 2.2 s280 2010 god doneseno od ch so vozenje carineto kak...


6.600 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 17:42Ford transit 2.2 2011

🇨🇭🇨🇭Ford transit 2.2 s300 2011 god doneseno od ch so vozenje cari...


6.900 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 17:41Mercedes Sprinter 413Cdi

MERCEDESBENZ SPRINTER 413CDI UVOZ OD 🇨🇭🇨🇭 GODINA 2005/04 REGIS...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 17:05  НОВ ОГЛАС

IVECO DAILY 2.3 HPI 2007 KLIMA TOVARNO KOMBE

Iveco Daily 2.3 HPI 2007 KLIMA Godina 2007 266.000 km Originalna...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС

Kia besta

za delovi


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Комбиња

Вчера 15:56Kia besta 222d

Za delovi Kia besta


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Комбиња

Вчера 15:55Prodavam polovni delovi za Kia Besta

Polovni delovi za Kia Besta od kombeto na slikite


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Комбиња

Вчера 15:53Fiat Ducato Maxi

Od prv soprstvenik odlicno socuvano so pominati 357000km realni 228...


По Договор
или предлог цена
Битола

Комбиња

Вчера 15:36OPEL VIVARO 2.5 CDTI 2009 GOD

SE PRODAVA KOMBE OPEL VIVARO DOBRA SOSTOJBA NOSIVOST 1010 KG. - CE...


5.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Битола

Комбиња

Вчера 15:16Se prodava Kia Carnival 2.9

Se prodava Kia Carnival 2.9 Kombeto e vo odlicna sostojba pali vozi ...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 15:05Transporter T5

VW Transporter T5 2011 god 2.0 102ps 8+1 patnicko predna i zadna klim...


11.500 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

Вчера 14:41Fiat Doblo Maxi 1.3 dizel Tovarno

Fiat Doblo 1.3 multidzet 2011godina voziloto e Maxi od najdolgite I ...


5.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Вчера 14:36Fiat Ducato 2.3 Maxi Patar

Fiat Ducato 2.3 Maxi Patar 2009 godina vo odlicna sostojba cena 8000e...


8.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Вчера 14:36Prevoz, transport, selidbi i dr.

Vrsime sekakov vid na prevoz, transport, selidbi niz Skopje i Makedon...


16 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 14:17Mercedes sprinter slep,shlep,vlecna sluzba 515 cdi

Top sostojba Registriran so zelen karton Specijalno slep vozilo Kl...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 13:48PEUGEOT BOXER 2.2 D 2008 G UVOZ OD SVAJCARIJA

PEUGEOT BOXER 2.2 D 88kw 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


6.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.700 €
Велес

Комбиња

Вчера 13:15Citroen Jumper 2.2 Dizel

Се продава Citroen Jumper товарно возило Редовно сервисирано и во од...


12.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
14.500 €
Гевгелија

Комбиња

Вчера 13:00Se prodava

Se prodava ford tranzit 2.2 2009


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 13:00PEUGEOT BOXER 2.2 HDI AVTO MIRO

PEUGEOT BOXER 2.2 HDI FUL OPREMENO VOZILO MAXIMALNO SOCUVANO UVEZENO ...


8.990 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 12:20pezo expert 2.0 hdi

pezo expert 2.0 hdi 2008 god.


3.900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Комбиња

Вчера 12:09  НОВ ОГЛАС

Se prodavat gumi

Se prodavat dve gumi 195/65R16c komplet so bandazi


По Договор
или предлог цена
Струмица

Комбиња

Вчера 11:54Iveco Daily 3.0 HPI (2012)

Се продава Iveco Daily 3.0 HPI Возилото е редовно сервисирано и од...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Комбиња

Вчера 11:47*FORD TRANSIT - FRIGO* 2.4 TDCI - 2008 godina

Se prodava, FORD TRANSIT - FRIGO - 2.4 TDCI od 2008 godina Motor : ...


8.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 11:39*Volkswagen CADDY Maxi* 1.6 TDI – 2014 godina

Se prodava, Volkswagen CADDY MAXI 1.6 TDI od 2014 godina Tovarno vo...


8.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 11:39Страна 1 од 65

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам