243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dve drveni polici

Se prodavaat dve drveni polici odlicno socuvani 90x20 i 60x20cm 1200...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Полици и Места за складирање

Денес 11:58Ormar za konduri

Koristeno samo 1 mesec, kako novo


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:14prodavam itno element za hodnik

prodavam plakar so zakacalka i ogledalo so dimenzii sirina 136,visina...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:34  НОВ ОГЛАС

prodavam plakar itno eftino

prodavam regal vo dva dela polesno za transport od zgrada so lift.kon...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:33  НОВ ОГЛАС

Prodavam plakari

Prodavam dva odlicno socuvani plakari 1. Dvokrilen bel so dimezii 2.1...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:17Prodava komoda so tv

Komoda za TV zaedno so TV Fuego 68cm. Klasicen so katodna cevka. Ispr...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Полици и Места за складирање

17 мај 21:12ORMAR ZA KONDURI

SE PRODAVAAT ORMARI ZA KONDURI DVOREDNI BELI SO dve vrati plus zakac...


3.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Полици и Места за складирање

17 мај 20:14prodavam element za hodnik

prodavam plakar so zakacalka i ogledalo so dimenzii sirina 136,visina...


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 07:42Се продаваат полици/рафтови

Рафтовите се со димензии 122 см висина, 60см ширина и 20см длабочина ...


2.000 МКД
или предлог цена
15 мај 19:14Prodavam dvokrilen plakar so fioki - evtino!

Prodavam dvokrilen plakar, so dve golemi fioki. Shirina - 100cm Vi...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

15 мај 18:31Polica za knigi ili ukrasi

Se prodava nova dekorativna polica,koja mozi da posluzi kako ,,mala b...


5.900 МКД
или предлог цена
15 мај 12:23prodavam plakar eftino

prodavam regal vo dva dela polesno za transport od zgrada so lift.kon...


1.500 МКД
или предлог цена
13 мај 21:23SIfonjer / regal / ormar

Prodavam poloven sifonjer. Cena: 3000 den.


3.000 МКД
или предлог цена
13 мај 14:20Продаваж шанк

Продавам шанк мн добро сочуван,може да се искористи во кујна и дневна...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

11 мај 11:16Plakari-so lizgacki vrati i klasicni-3D Dizajn

Изработуваме плакари по нарачка, како и сите други видови на плочест ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Полици и Места за складирање

10 мај 12:18KOMODA I VITRINA - MASIVNO DRVO - VISINA 200CM-SIRINA 140CM

СЕ ПРОДАВА КОМОДА СО ВИТРИНА, МАСИВНО ДРВО, ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. ...


600 €
или предлог цена
10 мај 11:32Изработуваме дрвени сталажи за цвеќиња

Изработуваме дрвени сталажи за цвеќиња по ваши димензии. -Широка стал...


1.500 МКД
или предлог цена
09 мај 15:47Плакар

Се продава плакар 3 метри долг и висок 3,30м. Можност за оделување на...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

08 мај 11:10Prodavam plakar 4000 mkd

Prodavam plakar 4000 mkd Vnatre ima polici i oklagija za zakacalki ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

08 мај 00:29Prodavam plakar za vo hodnik

Socuvan. tel. 078 222 036 Beti


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Полици и Места за складирање

07 мај 20:52Čevlarnik

Mnogu sočuvan


1 €
или предлог цена
07 мај 18:42Montazen garderober Гардеробер

Монтажни гардеробери, бел и црн. Малку користени, зачувани. Горе ши...


1.400 МКД
или предлог цена
07 мај 10:48NOVI ELEMTI ZA PREDSOBJE

predsobjata se novi ostanati po edno kako eksponati. Cenata e razlic...


4.000 МКД
или предлог цена
07 мај 00:15Орман од дрво

Орман од дрво со 3 внатрешни фиоки во одлична состојба дим. 120 х 6...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

06 мај 11:07LACK ѕидна полица / ИКЕА

Карактеристика на прозиводот; > Материјал: иверица > Боја: црно ка...


5.120 МКД
или предлог цена
04 мај 14:59BISSA Чевларник со две фиоки/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверица > Боја: црно - ...


2.720 МКД
или предлог цена
04 мај 14:58BISSA Чевларник со три фиоки /ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверица > Боја: бела ...


3.580 МКД
или предлог цена
04 мај 14:55PRODAVAM DUPLI SIFONJER PLAKAR GARDOROBER

PRODAVAM DUPLI SIFONJER (PLAKAR)GARDEROBER DOBRO ZACUVAN.200...


4.000 МКД
или предлог цена
04 мај 10:01MASICKA ZA TELEVIZOR SO VITRINA

mASICKATA E NOVA BEZ NEKOJ OSTETUVANJA, POGODNA E ZA TELEVIZOR A IMA ...


60 €
или предлог цена
04 мај 09:04Елементи за обувки

Елементи за во ходник - плакар и фиокар-плакар за чевли. плакар ди...


5.300 МКД
или предлог цена
02 мај 12:58Biblioteka

Edna godina koristena.


2.500 МКД
или предлог цена
01 мај 10:36КОМОДА

КОМОДА ЗА ПАЛТА И ОБУВКИ СО ОГЛЕДАЛО 105 x 185 x 23


1 €
или предлог цена
30 апр 11:30Шкаф

Продажба на поволни шкафови. Двокрилен. Висина 2м, ширина 1м. 1 полиц...


3.000 МКД
или предлог цена
29 апр 09:16Shifonjeri /Шифоњери ( RETRO )

Evtino!!Dosta dobro socuvani vo orginalna sostojba ne farbani i ne os...


По Договор
или предлог цена
26 апр 10:42POLICI I KLIMA

Klimata 11 000 den 3.5 Stalazete 900e broj za kontakt: 070 263 273 IG...


1 €
или предлог цена
24 апр 15:55dva plakari cisto drvo vo odlicna sostojba

Plakarite (garderoberite) se dobro socuvani, a sarkite se smeneti no...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

21 апр 12:49Орман

Продавам комплет ормани со димензии 94 х 60 х 236 Двокрилен 49 х 6...


1 €
или предлог цена
18 апр 06:12Орман

Продавам двокрилен орман 100 х 60 х 235 Во добра состојба


1 €
или предлог цена
18 апр 06:12Skoro nov ormar

Skoro nov ormar, nema grebanici nitu tragi na koristenje


5.990 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Полици и Места за складирање

14 апр 20:51NOV mal kufer / куфер - VAULTZ

PRAKJAM PO KARGO Prodavam mal kufer za skladiranje ili nekoja drug...


40 €
или предлог цена
11 апр 17:57Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам