Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
61 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ЦВЕЌЕ,РАЗНИ ВРСТИ

ИНДИЈАНСКО ПЕРО,КАМЕН ЦВЕТ,ПАПРАТ,ВОДЕНИ ПАЛМИ,КАЛИ,МИНИ ФИКУС,АЛОЕ В...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 16:01  НОВ ОГЛАС

ЦВЕЌЕ КАКТУСИ

ПРОДАВАМ РАЗНИ СОРТИ НА КАКТУСИ.ЦЕНА 300 ДЕН.


300 МКД
или предлог цена
Вчера 15:27  НОВ ОГЛАС

Салонски цвеќиња

Се продаваат салонски цвеќиња. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
04 јун 14:46Prodavam cempresi 2 kom.

Prodavam cempresi doneseni od crna gora.cempresi se vo saksija.Tie tr...


10 МКД
или предлог цена
04 јун 11:48Prodavam zlatni tui

Prodavam 6 tui vo saksii inaku ako gi zasadite vo zemja rastat do 3m ...


10 МКД
или предлог цена
04 јун 11:48Prodavam cveqinja

Prodavam domasni moi cveqinja


350 МКД
или предлог цена
04 јун 09:39Prodavam cvekinja

Samo za meraklii Sekakviw cvekinja


350 МКД
или предлог цена
04 јун 09:39SE PRODAVA UKRASNO SOBNO CVEKE

KAUCUKOVO DRVO, PRKRASEN UKRAS ZA SEKOJA SOBA. VISINA 110 cm.


29 мај 16:01Betonski zardinjeri INOVARTE

Иноварте ви нуди голем избор на бетонски жардињери во разни големини ...


27 мај 09:59GRADINA

FOTINIJA RED ROBIN AKCIJA!!! . . . FOTINIJA RED ROBIN PRVA KLASA ...


120 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 МКД
26 мај 09:18Drvo na zivotot

Prodavam drvo na zivotot


25 мај 13:31Продавам дрво Бенџамин

Продавам убаво и здраво дрво Бенџамин. Висина над 2.5м и ширина околу...


12.000 МКД
или предлог цена
19 мај 11:12PRODAVAM CVEKE SPATIFILUM

prodavam saksisko cveke spatifilum vo golema saksija pusta cvetovi ka...


150 МКД
или предлог цена
14 мај 18:17BONSAI ! - Prodavam Bonsai!

Prodavam "Bobsai", cuvani vo domasni uslovi.


400 €
или предлог цена
12 мај 17:24Sobno cveke!

Prodavam Beaucarnea Recurvata 93 cm


12.000 МКД
или предлог цена
12 мај 17:24Zlatna tuja

se prodavaat drvca zlatna tuja 3x 180cm 2x 120cm cena 180cm = 60...


По Договор
или предлог цена
11 мај 07:49Se prodavaat sadnici limoni i ljiljandri 077767897

Se prodavaat sadnici limoni i ljiljandri. Cena po dogovor KONTAKT 077...


21 апр 15:53Расад пролетно Цвеќе

Pocituvani Izvestuvanje do site Vas 2023 vekje ja proglasivme za ot...


По Договор
или предлог цена
23 мар 18:173 комплета лебдечки саксии

Еден комплет 50е само 6 месеци користено


21 фев 11:53Prodavam starini za vo gradina park

Prodavam starini za vo park i stari tockovi


50 €
или предлог цена
19 фев 19:52Метална палма за цвеќиња

Метална палма со коноп. -Цена :1500 денари -Вршиме достава до сите гр...


2.000 МКД
или предлог цена
19 јан 17:38Izrabotka na dekoracii dekor cveke

Izrabotka na dekoracii od 100% prirodeni materijali vo glineni ili st...


1.500 МКД
или предлог цена
17 јан 12:15Продавам Цвеќе Спатифилум

Интересен факт: Ова декоративно цвеќе спаѓа во групата на најдобри пр...


29 дек 08:32Dracena

Se prodava Dracena visoka 2.4 m


19 дек 09:54Schefflera Шефлера 2m visoka

Pregolema za momentalnata soba, bara nov dom. Informacii na telefon ...


27 ное 18:12Saksisko cvekje fikus

Cveketo e visko 2m i siroko 1.5m vo odlicna sostojba


5.500 МКД
или предлог цена
24 ное 21:59Se prodavaat saksiski cvekja

se prodaav domasno odgleduvani saksiski cvekja: Bendzamin; Fikus;. ...


14 ное 06:40Palmi

Se prodava palmi po 50 evra parce Kontakt 078332045


3.000 МКД
или предлог цена
09 ное 21:02Drvi na zivotot

Drvo na zivotot visoko nad 2 metra i nekolku pomali


25 окт 22:24Sobno cveke!

Prodavam, Dracaena Fragrans 86 cm


5.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:41Sobno cveke!

Prodavam Dracaena Fragrans 66 cm


2.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:33Sobno cveke!

Prodavam Dracaena Fragrans 69 cm


3.600 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:31Sobno cveke!

Prodavam Yucca Gigantea 93 cm


5.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:27DRZACI ZA SAKSII ZA CVEKE

Prodazba na drzaci za saksii za cveke!


20 сеп 20:49Алое вера

Алое вера во различни големини и жардињери. цената се движи од 200 д...


300 МКД
или предлог цена
13 сеп 12:11Украсни жардињери

Комбинација од кактус сукулент алое вера и чувар куќа аранжирани во...


350 МКД
или предлог цена
13 сеп 11:58Декоративни Кактуси

Кактуси во различни големини од 150 до 550 денари зависи од големинат...


200 МКД
или предлог цена
13 сеп 11:47Јука / дрво живота

три Јуки / дрва живота околу 2 метри високи разгранети поволна цена


1.800 МКД
или предлог цена
13 сеп 11:32Aloe Vera

100 den.


100 МКД
или предлог цена
28 јул 19:08Drvo na zivotot

Prodavam drvo na zivotot od 1metro do 3metra KONTAKT 075264 268


По Договор
или предлог цена
24 мај 11:14Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам