Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Изработка на дрвени сталажи и жардињери.

-Изработуваме дрвени и метални сталажи и жардињери по ваши димензии. ...


100 МКД
или предлог цена
20 мај 12:47Промовирано

Рамки за слика | Рамка за слики | Ramka | Ramki | Украсни

Број за контакт 078405695 Се продаваат нови рамки, во различни ди...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:24Printovi so afrikanski motivi-vrameni/Принтови-врамени

Димензии 75 x 55 см Во беспрекорна состојба, врамени со стакло, врам...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:09OGLEDALO Ogledala

IZRABOTKA 🥇 Ogledalo 4mm forma I izbor na sizajn po vasa slika I za...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

Денес 08:18Goblen/Gobleni

Се продаваат гоблени со разни големини. Гоблените се многу сочувани и...


3.500 МКД
или предлог цена
29 мај 11:18Sliki

3000denari edna slika


1 €
или предлог цена
29 мај 08:22Umetnicka slika

Se prodava umetnicka slika, tehnika maslo na platno. Platnoto e so ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

29 мај 05:36Umetnicka slika (reprodukcija)

Prodavam reprodukcija na umetnicka slika.Ispecatena e na kvalitetno (...


2.000 МКД
или предлог цена
27 мај 20:14Gobleni

Se prodabaat, cena po dogovor. 075247965


200 €
или предлог цена
22 мај 23:46Umetnicka slika (reprodukcija)

Prodavam reprodukcija na umetnicka slika.Ispecatena e na kvalitetno (...


2.000 МКД
или предлог цена
21 мај 22:49Umetnicka slika (reprodukcija)

Prodavam reprodukcija na umetnicka slika.Ispecatena e na kvalitetno (...


1.500 МКД
или предлог цена
21 мај 22:49slika od TAPI

" BOKSERKE" od TAPI, A/O, 40x50... 250 evra, tel. 071 500 500


250 €
или предлог цена
20 мај 18:10Ukrasna polica za cveke

Dimenzija za polica 60x60x15 So 4 dipli I strafovi Lesna montaza ...


2.570 МКД
или предлог цена
14 мај 10:27se prodava slika goblen

se prodava slika goblen


1.500 МКД
или предлог цена
13 мај 19:05se prodava slika

se prodava slika


1.500 МКД
или предлог цена
13 мај 19:01maslo na platno

Maslo na platno od Ljubinka Mancevska BUBA, 50X60 250 evra. tel. ...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
13 мај 11:34umetnicka slika

slika od Perovski S. 95 god. 100 x 70, 200 evra. tel. 071 500 5...


200 €
или предлог цена
07 мај 13:47ramki

Професионална изработка на рамки за слики,блинд рамки за затегнување ...


100 МКД
или предлог цена
05 мај 17:07Ramki (Рамки)

Dekorativni ramki Razlicni dimenzii 300-1000 den


300 МКД
или предлог цена
04 мај 14:03Gobleni racna izrabotka po sema

Se prodavaat racno izraboteni gobleni. Crna po dogovor, noze i zamena...


50 €
или предлог цена
30 апр 14:46Se Prodavaat Gobleni!!

Se prodavaat 5 gobleni 1mal, 4 golemi gobleni Cena za mal 2000den...


1 €
или предлог цена
24 апр 22:08Se prodavaat racno vezeni gobleni

Gobleni racna izrabotka. Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
19 апр 08:23SLIKA od TAPI

" BEDUIN" slika od TAPI 40 X 50, 250 evra, tel. 071 500 500


250 €
или предлог цена
15 апр 22:16UNIKATNI RAMKI OD MASIVNO DRVO_OGLEDALA

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski k...


3.900 МКД
или предлог цена
15 апр 15:10sliki

Trite sliki 200den


200 МКД
или предлог цена
09 апр 19:31Дрвени рамки за огледала

Дрвени рамки за огледала со дим, 120см х 77см


6.000 МКД
или предлог цена
06 апр 12:19DVE RAMKI SO STAKLO

Dve ramki so staklo odlicna sostojba moze da se stavi slika po vaza z...


600 МКД
или предлог цена
21 мар 21:17Oригинал Вилеров

Продавам оригинал Вилерови гоблени везени со оригинал конци, стари 45...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

17 мар 13:16TAJNATA VECERA

GOBLEN SO OBICNA SLIKA OD TAJNATA VECERA


600 МКД
или предлог цена
14 мар 11:49Oригинал Вилерови гоблени

Продавам оригинал Вилерови гоблени везени со оригинал конци, стари 45...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

12 мар 09:25Продавам сет од три модерни слики Принт на платно

Продавам сет: 3 модерни слики (ПРИНТ НА ПЛАТНО), урамени со дрвена ко...


500 МКД
или предлог цена
08 мар 07:30Продавам сет од 3 модерни слики ДУБАИ

Продавам сет: 3 модерни слики ПРИНТ НА ПЛАТНО со тематика: Дубаи, вра...


500 МКД
или предлог цена
08 мар 07:30Урамени слики со мат стакло

1100 ден на парче димензии 65 x 95 cm


6.000 МКД
или предлог цена
21 фев 11:53RAMKA ZA SLIKA

NOVA RAMKA ZA SLIKA STAKLENA SO DIMENZII 22,5 / 17,5 sm ZA SLIKA SO D...


150 МКД
или предлог цена
02 фев 13:10Rasprodazba na umetnicki sliki

По најповолна цена од 200 до 400 денари во зависност од моделот и дим...


300 МКД
или предлог цена
01 фев 20:08Ramka so gublen unikatna

Se prodava unikatna ramka so gublen racno vezen. Dimenzijata e 1200x6...


111.111.111 €
или предлог цена
27 јан 17:10Ramka

Zlatna ramka


1 МКД
или предлог цена
26 јан 10:32Продавам Уметнички слики

Продавам две уметнички слики. 1) Име на уметникот: А.Коцев Име ...


2.000 МКД
или предлог цена
29 дек 08:32Se prodavat gobleni

se prodavat 2 gobleni 42*38 (so mostot) - 1100 den 34*29 (so srnit...


1.000 МКД
или предлог цена
12 дек 00:19Uramena Umetnicka Slika

Prodavam uramena umnetnicka slika. Dimenzii: 72x46.5


50 €
или предлог цена
30 сеп 18:55Vilerov Goblen " hristovo voskrsenije "

Original Vilerov Austria, racna izrabotka so preubava ramka.90cm na 7...


2.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

17 авг 12:28Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам