Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VINTAGE VEZEN CARSAV 184 X 150 cm

GOLD VINTAGE VEZEN CARSAV SO PERFORACII IZVEZENI SO SVILEN KOMEC, RAC...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 12:20Продавам гоблени

Гоблен "Сутон" рачно везен со димензија 50х50 см неурамен цена 3.500д...


3.500 МКД
или предлог цена
04 јун 12:58Продавам рачно изработени уникатни слики

Сликите се уникатни,во различни бои и димензии, преубава декорација в...


700 МКД
или предлог цена
03 јун 20:26Vilerov goblen Bogorodica

Prodavam original Vilerov goblen Bogorodica , vramen. Dimenzija 40...


1 €
или предлог цена
03 јун 14:32WINTAGE RACNO PLETEN CARSAV

GOLD WINTAGE RACNO PLETENI CARSAFI ZA NA ASTAL 2 PARCINJA, SO DIMENZ...


700 МКД
или предлог цена
01 јун 11:102 IKONI

DVE - 2 StarI ikonI kako na slikata so dimenzii 20cm x 18 cm i so met...


250 МКД
или предлог цена
01 јун 11:09Prodavam ogledalo mozaik racna izrabotka

Prodavam ogledalo mozaik racna izrabotka, cenata ne e fiksna... moze ...


70 €
или предлог цена
31 мај 12:07Dekorativen kamen i Mulch 072 706 858

Se prodava dekorativen kamen i Mulch na golemo i malo 072 706 858


10 €
или предлог цена
21 мај 21:00Венчиња и стегачи

Рачна изработка на венчиња и стегачи


100 МКД
или предлог цена
20 мај 11:52Украсна таписерија

Скоро 2м на 2м, изработена од квалитетни материјали, ткаена цел месец...


1.500 МКД
или предлог цена
03 мај 12:42Wintage racna izrabotka pleteno

GOLD WINTAGE PLETENI PREKRIVKI KAKO NA SLIKATA RACNO IZRABOTENI , OD ...


100 МКД
или предлог цена
02 мај 11:47Korpi pleteni za piknik, kamp, doma, pazar

Prodavam pleteni korpi za razni prigodi Samo ovoj model kako na slika...


1.500 МКД
или предлог цена
02 мај 08:25Drveni montazni kukji

izrabotka na drveni vikendici i apartmani


199 €
или предлог цена
12 апр 23:41Se prodava goblen

Se prodava goblen, cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
11 апр 20:58Продавам постер од Боб Марли

Продавам голем постер од Боб Марли урамен во стакло.


600 МКД
или предлог цена
31 мар 20:47Одлично сочувани таписерии / tapiserii

Се продаваат одлично сочивани, рачно изработени таписерии. Парче 5...


50 €
или предлог цена
27 фев 13:29prodavam mali gobleni

prodavam vrameni vilerovi gobleni 2.000 den. - parce


2.000 МКД
или предлог цена
18 фев 18:02Drzac za vino

Se prodava metalen drzac za 4 flasi vino.


10 €
или предлог цена
18 фев 00:07Filigranski sliki od srma -Racna izrabotka

Filigran slikite se prekrasen i unikaten dodatok sto ke bleska i ke g...


2.000 МКД
или предлог цена
03 фев 19:45Гоблени

Продавам 7 гоблена (Willer). На секоја слика е наведена големина и це...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 13:35Одлично сочувани гоблени / gobleni

Се продаваат одлично сочувани рачно изработени гоблени. Сите 4 за ...


500 €
или предлог цена
30 јан 10:11Приверзок за ланче во форма шише за парфрм

Сребрен филигран приверзок за ланче во форма шише за парфем со капак...


500 МКД
или предлог цена
23 јан 19:25Украсни перничиња

Нови со етикета. Плетени бел конец и постава, со патент. 100% памук...


350 МКД
или предлог цена
23 јан 11:45Украсни перничиња

Нови неупотебени. Плетени перничиња од двете страни со плетено. Диме...


350 МКД
или предлог цена
23 јан 11:36Гоблен

Продавам гоблен, како на фотографијата (со рамка). Димензии 61 х 25 ...


1.500 МКД
или предлог цена
23 јан 10:49.prodavam svetlecko elence

Prodavam ukras za vasiot dom elence sto rotira so glavata soled sveti...


3.500 €
или предлог цена
11 јан 09:03Stari ikoni ikona 078234870

Prodavam stari ikoni ikona 078234870


1 €
или предлог цена
26 дек 08:24NAVLAKI ZA PERNICINJA

NOVI NAVLAKI ZA PERNICINJA KALIMERO RACNA IZRABOTKA 2-TE KOMPLET ZA 7...


700 МКД
или предлог цена
04 дек 11:54Продавам 2 гоблени!

Продавам 2 одлично сочувани гоблени од пред четириесетина години, со...


450 €
или предлог цена
23 ное 15:17prodavam golem goblen so tito so ramka

prodavam golem goblen so likot na tito.kontakt aleksandra 077 823 129


500 МКД
или предлог цена
13 ное 00:10Maketi na crkvi ,stari kuki i bunarcinja -racna izrabotka

Crkvi,kuki i bunarcinjata se od materjali ukrasen kamen ,drvo i metal...


По Договор
или предлог цена
04 ное 10:562 eklani miljea

prekrasni i za masa za rucavanje i za klub masa dimenzii 87x52 cm ...


600 МКД
или предлог цена
22 окт 23:35malo belo milje

prekrasno vo toledo izrabotka, efektno na temna podloga dimenzii, ob...


500 МКД
или предлог цена
22 окт 23:35prekrasno milje i tishlajfer

kompletot e izraboten so specijalna toledo izrabotka i e sklucitelno ...


1.200 МКД
или предлог цена
22 окт 23:35milje i 4 mali shushtiklici

miljeto e vo forma na deltoid, ne e kockasto so interesna pletka dim...


1.000 МКД
или предлог цена
22 окт 23:35Milje i 4 mali shushtiklici

kompletot e neupotreben so interesna pletka dimenzii milje 35x35 cm...


1.000 МКД
или предлог цена
22 окт 23:34milje i tri mali shushtiklici

Kompletot e izraboteno od krusevska pletacka i to aso obicna igla za ...


1.200 МКД
или предлог цена
22 окт 23:34komplet od milje, tishlajfer i shushtiklica

kompletot e vo pastelna zelena boja okolu ukraseno so drap pletke di...


1.200 МКД
или предлог цена
22 окт 23:34milje specijalna toledo izrabotka

ima 2 parcinja, miljeto e vo nezna zolta boja i specijalna toledo izr...


400 МКД
или предлог цена
22 окт 23:33Гоблени

Се продаваат гоблени. Гобленот со брезите е во дрвена рамка -120 ев...


60 €
или предлог цена
19 окт 09:26Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам