Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апарат за правење леб

Се продава CORAL BM 900 пекач за правење леб.


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Aparat za pecenje leb Philips HD9046

Pomalku od 10 pati e koristena, pod garancija uste 2 god https://s...


5.800 МКД
или предлог цена
26 мај 10:34Masina za pravenje leb

Se prodava masina za pravenje na leb so dvojno kalapce Moznost za pr...


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
25 мај 13:51Пекач за леб

Продавам апарат- пекач за леб со 1 нож Северин со 11 програми за пече...


2.800 МКД
или предлог цена
07 мај 13:40Aparat za PECENJE LEB Vivax

Apart za pecenje leb(Печење леб), VIVAX mnogu ekonomicen, malku upotr...


30 апр 07:44Masina aparat za pravenje leb

Se prodava aparat za pravenje leb marka Philips pustena samo 3-4pati ...


5.000 МКД
или предлог цена
03 апр 13:08Горење

Апарат за правење леб 850w. Големина на лебот до 1600гр. Во одличн...


По Договор
или предлог цена
02 мар 07:32Sadovi za pecenje leb

Sadovi za pecenje leb kako na sliki


400 МКД
или предлог цена
12 дек 17:40Pekac Gorenje

Koristen nekolku pati, so kniga za upotreba i negova kutija .


1.800 МКД
или предлог цена
24 окт 15:23Nov Aparat Dolce Gusto

Nov netvoren Aparat na Dolce Gusto Germanski So garancija Moznos...


4.300 МКД
или предлог цена
26 јун 15:09Продавам апарат за леб TEFAL

Апаратот е под гаранција 10 месеци, користен само 2-3 пати. Специфик...


6.500 МКД
или предлог цена
22 мај 23:35Апарат за леб / Apart za leb Silver Crest SBB 850 F2

ПРОДАДЕНО! ПРОДАДЕНО! ПРОДАДЕНО! ПРОДАДЕНО! ПРОДАДЕНО! ПРОДАДЕНО...


4.000 МКД
или предлог цена
06 дек 15:37Pekac za leb Vivax

Prodavam Vivax, aparat za pecenje leb i razni testa, skoro nekoristen...


3.000 МКД
или предлог цена
07 ное 14:41Aparat za pravenje leb - TEFAL

Se prodava aparat za pravenje leb, nov nekoristen! Aparatot ima 12 p...


4.900 МКД
или предлог цена
17 дек 21:19Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам