Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kirbi

Kirbi malku koristen Kontakt samo na ovoj broj: 072 278 851 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:36  НОВ ОГЛАС

CISTAC NA PAREA PRAVOSMUKALKI

Ispravni


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:18ROVUS

Se prodava pravosmukalka ROVUS na voda so hepa filter


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:32PRODAVAM PRAVOSMUKALKA ISTO KAKO NOVA

NO COMMENT...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:30robot pravosmukalka Nova

Robot pravosmukalka koja vi zasteduva dragoceno vreme nova neotpakova...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
20 мај 17:52Се продава рачна правосмукалка

Се продава рачна правосмукалка,не е многу користена.Лице за контакт Ј...


1.500 МКД
или предлог цена
20 мај 13:50Kirbi G7 Ultimate edition

📣Продавам Кирби користена во домашни услови, во извонредна состојба....


550 €
или предлог цена
20 мај 09:19Kirbi masina

Kirbi 5 performansi So site mozni delovi Moze zamena za vespa Kont...


700 €
или предлог цена
19 мај 21:25Se prodavaat

Se prodavaat 3 pravismukalki motorite ima rabotat moze da ze koristat...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 13:45Делови за Rowenta правослмукалка

Продавам делови за Ровента правосмукалка (скоро нови): Рачка за црев...


990 МКД
или предлог цена
19 мај 12:39Prodavam KIRBY

Prodavam kirby 2016 god. Mnogu malku koristeno vo domasni uslovi, kak...


1.350 €
или предлог цена
19 мај 11:51Rovus pravosmukalka

Se prodava Rovus pravosmukalka koristena malce tel 070506306 Bitola


7.000 МКД
или предлог цена
18 мај 22:08Правосмукалка "Мидеа"

Правосмукалка "Мидеа"


900 МКД
или предлог цена
18 мај 21:29Kirby Sentria

Kirby Sentria so site cetki dodatni delovi malku koristena ,delovite ...


380 €
или предлог цена
18 мај 10:19PRAVOSMUKALKA/USISIVAC-TURBO ELEKTRONIK

PRAVOSMUKALKATA E KOMPLET SO SITE DODATOCI I E MNOGU DOBRO SOCUVANA -...


3.500 МКД
или предлог цена
18 мај 06:43Xiomi mop lite

Xiomi mi mop 2 lite robot pravosmukalka i dzogira. Dobiena na poklon...


14.000 МКД
или предлог цена
17 мај 22:48Pravosmukalka Neo so kanister sad za prasina 1600w

Maksimalno socuvana kompletno ispravna. Vlece maksimalno. Правосмуксл...


999 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
16 мај 20:34PRODAVAM ShARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKA

Prodavam pravosmukalka Shark Navigator mnogu malce koristena, kom...


6.500 МКД
или предлог цена
16 мај 19:12PRODAVAM POLOVNA KIRBY PREVOSMUKALKA

Kirby vo dobra sostojba, bez dodatni delovi.


32.000 МКД
или предлог цена
16 мај 18:50Maxpuls pravosmukalka za suvo i mokro 1400w

6450 Правосмукалка за суво и мокро MAXPULS PREMIUM MP-WC03 Напон...


6.450 МКД
или предлог цена
16 мај 12:19Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


450 €
или предлог цена
16 мај 00:02Kirby Sentria

🌟Najdobrata Svetska prafosmukalka Kirby Sentria Malku koristena vo d...


450 €
или предлог цена
16 мај 00:01Odlicni po 1500den

Ispravni


1.500 МКД
или предлог цена
15 мај 15:22Pravosmukalka

Se prodava pravosmukalka na voda beko vo odlicna soatojba


1 €
или предлог цена
15 мај 13:22Pravosmukalka Sloboda Cacak. Nesto najkvakitetno.

SLOBODA CACAK EDEN OD PONOVITE MODELI NA SLOBODA PRAVOSMUKALKI. JACI...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
15 мај 07:26PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu...


6.000 МКД
или предлог цена
14 мај 15:42Правосмукалка конти

Се продава правосмукалка конти на вода малку користена Телефон: 071/...


3.000 МКД
или предлог цена
14 мај 13:42Cistac na parea

Prodavam cistac na parea Iskra so dodatoci.tel.za kontakt 070 305606 ...


2.000 МКД
или предлог цена
14 мај 10:23Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


По Договор
или предлог цена
14 мај 09:41KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisiisi

KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisi. Kupena e 2400 evra I...


1.100 €
или предлог цена
13 мај 13:35Irobot roomba 960 vacum

Se prodava irobot roomba vacum 1 godına korısten


250 €
или предлог цена
13 мај 12:48Bosch pravosmukalka

Donesena od Germanija Super Sostojba


60 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
80 €
12 мај 23:36Продавам Kirby Avalir 2

Многу малку користена правосмукалка со сите додатоци. Купена во Декем...


110.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
115.000 МКД
12 мај 11:32Правосмукалка ARNIKA BORA 5000, 2400W, 1.2L, сад

Продавам Правосмукалка ARNIKA BORA 5000, 2400W, 1.2L, сад. Регулациј...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
12 мај 11:31Prodavam stik pravosmukalka Livington prime

Prodavam stik pravosmukalka Livington prime so zglob na sredina za p...


1.500 МКД
или предлог цена
12 мај 10:35Pravosmukalka

Koristena 2 godini Inf 078256358


2 €
или предлог цена
11 мај 12:36Dyson pravosmukalki

ednata ima dobra bateria na normalna upotreba maksimum 20 min (6000 d...


6.000 МКД
или предлог цена
11 мај 01:47Se prodava usisuvac za vlaga

- Usisuvac za vlaga - nov ne e koristen nitu ednas - 2400w jacina na ...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
09 мај 21:20Правосмукалка ST 2300W

Се продава правосмукалка ST 2300W малку користена, цена 2500 денари.


2.500 МКД
или предлог цена
09 мај 13:57Самсунг,Samsung pravosmukalka,правосмукалка so kanister

Prodavam Samsung pravosmukalka 1600 w, so kanister za prasina, bez up...


2.999 МКД
или предлог цена
09 мај 07:12Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам