Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
298 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zamrznuvac OBODIN

Zamrznuvac OBOD za poveke inf na brojcevo 071 270 983


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Денес 17:09Frizider vitrina

Za poveke info zvonete na 075 964 255


1 €
или предлог цена
Денес 14:55фрижидер

Два фрижидери ФРИНКО комбиниран и за длабоко замрзнување со комори


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00PRODAVAM FRIZIDER FRINKO ПРОДАВАМ ФРИЖИДЕР ФРИНКО

ФРИЖИДЕР ФРИНКО информации на тел. 070/577-553


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Денес 12:37Frizider 310 litra

Prodavam frizider dlaboko 310Litra Obodin


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Денес 11:50  НОВ ОГЛАС

Se prodava frizder ispraven so odmrznuvanje odlicen Koncar

Se prodava frizder ispraven so odmrznuvanje kamen frizder Koncar za p...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Денес 09:35Frizider

Frizider


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:30Frizider Beko

Фрижидерот е во функционална состојба. Никогаш не бил сервисиран, не...


150 €
или предлог цена
Денес 09:29Samsung RL26DCAS

Фрижидер Samsung RL26DCAS, 54.8cm х 170.5cm, 61.4cm длабок, фрижидер ...


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 22:04PRODAVAM KONCAR KOMORA

PRODAVAM KONCAR KOMORA ODLICNO LADI


11 МКД
или предлог цена
Вчера 19:01FRIZIDER DLABOKO 410 LITRA

CELOSNO ISPRAVEN I FUNKCIONALEN


65 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 18:07Замрзнувач Gorenje 220/250L

Се продава замрзнувач Gorenje користен една година…како нов. 325L


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 16:57Se prodava frizider za dlaboko

Se prodava frizider za dlaboko 210 litra socuvan vredi da se vidi


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 14:56Frizider Фрижидер

Prodavam frizider komplet ispraven i zacuvan sobira mnogu raboti od s...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:38Frižider NEO

Skoro nov, mnogu kratko koristen. So komora.


100 €
или предлог цена
Вчера 14:15FRIZIDER GORENJE - ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava Frizider mnogu socuvan 145cm 250 L


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:16Frizider FRINKO

Se prodava poloven frizder vo odlicna sostojba


3.000 €
или предлог цена
Вчера 10:51Obodin фрижидер - 410 литри

Функционален, во исправна состојба е фрижидерот. Obodin фрижидер од ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:41Whirlpool frizider vertikalen so zamrznuvac 320L.

Prodavam vertikalen kombiniran frizider Whirlpool so zamrznuvac...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 10:33Frizider -фрижидер половен

Се продава фрижидер во добра состојба не многу работен. Se prodava pr...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 07:09Frizideri

Dva kombinirani frizideri Favorit i Candy, kako novi, informacii Bla...


1 €
или предлог цена
Вчера 06:29mini frizider

friziderce za na plaza


500 МКД
или предлог цена
15 мај 09:16Frizider

Frižider coca cola malku koristen


7.000 МКД
или предлог цена
15 мај 09:03FRIZIDER BEKO / ФРИЖИДЕР БЕКО

Се продава двокоморен широк фрижидер BEKO (American style) Горна ...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

15 мај 08:29frizider.zamrznuvac

ekstra socuvan


5.000 МКД
или предлог цена
14 мај 18:53Frizider za dlaboko

Se prodava eftino poloven frizider ( sanduk ) za dlaboko, vo ispravna...


1 €
или предлог цена
14 мај 12:33LG kombiniran frizider

Се продава самоотопувачки ( NO FROST ) фрижидер , неколку години кор...


8.500 МКД
или предлог цена
13 мај 12:39NEO 185cm

Frizderot e odlicno zacuvan no frost


120 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
8.000 €
13 мај 12:29Se prodava frizider

Se prodava frizider ispravdn 100%.Povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
13 мај 11:57Продавам BEKO RCNA366E40LZXR во одлична состојба (БЕКО)

Продавам половен фрижидер БЕКО RCNA366E40LZXR во одлична состојба. ...


29.999 МКД
или предлог цена
13 мај 01:06Vertikalna razladna vitrina

Vertikalna razladna vitrina komplet so motor Dolzina 4metra za povek...


1.500 €
или предлог цена
12 мај 12:45Frizider favorit i beko so komoora

Ispravni dosta socuvani kako novo Favorit 5000 den Beko 6000 den


100 €
или предлог цена
12 мај 07:29Ladilnik sanducar

Prodavam malce koristen ladilnik sanducar 310 litra Fonko.kako nov ...


5.000 МКД
или предлог цена
12 мај 05:38Se prodava zamrznuvac vertikalen Obodin i sandak zamrznuvac

Se prodava zamrznuvac vertikalen Obodin 265l, nov neotpakuvan i sanda...


1 МКД
или предлог цена
11 мај 15:16Половен фрижидер

Фрижидер со комора на горење цена 5000д 076-916-919 информации


5.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

11 мај 14:12frizider caso design Dry-Aged Cooler-od swiss

kvaliteten frizider caso design Dry-Aged Cooler SW-28,od swiss,inox,


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
10 мај 10:12Se prodava Frizider kombiniran -bel

Prodavam frizider kombiniran. Bela boja. Funkcionalen zacuvan ...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 19:38Frizider 400l

Friziderot e vo odlicna sostojba, raboti i e 400 litri. Samo na bro...


1 €
или предлог цена
09 мај 18:31Ладилник -професионален-за пијалоци

Ладилникот е во целосно исправна состојба


220 €
или предлог цена
09 мај 14:44Фрижидер кончар и фрижидер за длабоко

Се продава фрижидер за длабоко замрзнување, цена 2000 денари.


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

09 мај 13:53Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам