Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Отпушување на Кујни машински

Отпушување на секаков одвод машински Wc тоалети Кујни Кади Сифони Ол...


1.500 МКД
или предлог цена
06 јун 10:50Промовирано

PRODAVAM MIROBOT XIAOMI 2 LITE

https://www.xiaomistore.mk/index.php?route=product/product&product_id...


11.000 МКД
или предлог цена
03 јун 20:19Промовирано

Popravka na mikrobranovi

Поправка на микробранови печки =============== Јавете се на 070 20...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:37Микробранова/Микропечка

Малку користена Скроз функционална


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:17Mikrobranova pecka

Vo odlicna sostojba, malce koristen...


5.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:24SAMSUNG Mikrovalna,Nova

Mikrovalna nova SAMSUNG. Naselba Ilinden, mob.tel.077816268


2.500 МКД
или предлог цена
03 јун 07:36MIKROBRANOVA PECKA "NEO", 700W, 15 литри

Продавам МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА "BEKO" модел MWO-M8205 -Приклучна снага ...


1 €
или предлог цена
02 јун 16:33Продавам тањири за микробранови

Продавам тањири за микробранови печки дијаметар 24 до 28 см. Контакт...


350 МКД
или предлог цена
31 мај 19:11servis za mikrobranovi

servis za mikrobranovi i bela tehnika


5 МКД
или предлог цена
29 мај 18:55SERVIS NA MIKROBRANOVI PECKI

Servisiranje na site vidovi mikrobranovi pecki, PROFESIONALNI, POLUPR...


1 €
или предлог цена
27 мај 08:51Micrbranovi i masini za perenje mozi za delovi

075 964 255


1 €
или предлог цена
19 мај 21:35Mikrobranova SEVERIN 700W

Prodavam nekoristena mikrobranova SEVERIN MW 7895 700W 20L. Za kon...


4.800 МКД
или предлог цена
14 мај 17:43Се продава микробранова SUPER GENERAL GM M921 20L

Се продава бела микробранова печка SUPER GENERAL - SGM M921, 20 литри...


1 €
или предлог цена
14 мај 07:11MIDEA mikrobranova

Vo odlicna sostojba mnogu brza i efikasna za luge so brzo tempo na zi...


2.900 МКД
или предлог цена
02 мај 11:20Hitno Evtino kvalitetna mini mikro pecka

Хитно Многу Евтино, поради селидба, квалитетна мини (35x35x35см) микр...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

01 мај 19:08Popravka na mikro branovi

Vrsim popravka profesionalno i brzo na site vidovi mikro branovi pecki


300 МКД
или предлог цена
13 апр 13:25МИКРОБРАНОВА

во одлична состојба може испорака по карго


3.000 МКД
или предлог цена
02 апр 12:00Продавам тањири за микробранови

Продавам тањири за микробранови печки дијаметар 24 до 28 см. Контакт...


350 МКД
или предлог цена
30 мар 11:08микро " NEO "

микробранова " NEO " , малку користена , исправна и одлично работи ....


2.000 МКД
или предлог цена
10 мар 09:10Микробранова НЕО

Се продава НЕО микробранова, во исправна состојба, цена по договор.


70 €
или предлог цена
24 јан 17:05BEKO

Nova


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

28 дек 10:30Продавам микробранова

Продавам микробранова Самсунг


6.000 МКД
или предлог цена
08 ное 12:39Samsung G2736N

Ae prodava mikrobranova pecka Samsung G2736N si grill.


3.600 МКД
или предлог цена
08 сеп 10:31Menuvam mokrovalna za mini sporet

Menuvam dobro ocuvana mikrovalna samsung za mini sporet ( so rerna)


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

07 сеп 13:49Конвектор за здрава храна на пареа

Конвекторот е ново,италијански квалитет.Цена 3500 ден. информации: 0...


3.500 МКД
или предлог цена
29 ное 18:13Mikrobranova

Ispravana Tel.za kontakt 076 239 843


1.000 МКД
или предлог цена
30 окт 12:16Mikrobranovi pecki

Se prodavaat 2 mikrobranovi pecki, socuvani, ispravni, profesionalni ...


1.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 22:44Popravka na mikrobranova

Popravka na mikrobranovi pecki koi iskrat( se palat) vo vnatreshnosta...


По Договор
или предлог цена
06 јун 21:38Mikrobr.2200den

Mikro bran. 2000 den.


2.000 МКД
или предлог цена
03 мар 20:34Микробранова печка

Бренд "Nova", 700W


2.000 МКД
или предлог цена
02 фев 11:21Se prodava mikrobranova pecka

Se prodava mikrobranova pecka vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
30 ное 21:22mikrobranova LG

funkionalna bez problem


2.000 МКД
или предлог цена
14 авг 09:16VIVAX Микробранова печка MWO-2078

Микробранова печка МВО-2078 произведена од VIVAX со: *капацитет од 2...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

02 јул 11:15Mikrobranova

Mikrobranova , mnogo malku koristena


1 €
или предлог цена
17 фев 23:03Микробранова Печка ( Rohnson )

Продавам микробранова печка ( Rohnson Ovwn R-1715 ) Микробрановата пе...


2.000 МКД
или предлог цена
03 јан 20:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам