Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
20 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam friteza roventa

Se prodava friteza nova so uputstvo za upotreba.Od slikite može da se...


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

Денес 14:53Air fryer Silver crest extra large 5.8 l. 3800w

Air fryer 5,8l 3800w


2.200 €
или предлог цена
17 мај 21:23Nova friteza na popust ‼️ Veles i Skopje

▶️ Фритеза за пржење 3.5L !!🔥 ▶️ Промо цена 1899 ден намален од 249...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

16 апр 19:31Friteza na parea

donesena e od germanija nee voopsto koristena


60 €
или предлог цена
04 апр 09:45ФРИТЕЗА - Rowenta

***** ИНФОРМАЦИИ ИСКЛУЧИВО НА ТЕЛЕФОН - 077 730 083 ***** . Се пр...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

10 мар 22:03ТЕФАЛ

5.8л мулти практик купен 8300 сетек цена4000 ден 072 555 302


4.000 МКД
или предлог цена
06 мар 08:31Air Fryer 3,2l

Air fryer 3.2L - апаратот за готвење со топол воздух Ви овозможува да...


2.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

24 сеп 14:12Фритеза со масло

Фритеза со масло ФС 600🍟🍟🍟 -јачина 2000W -капацитет од 3 литри ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

30 јул 19:43Се продава AIR FRYER NOV не е одпакован.

Нов AIR FRYER, купен од Делимано. Купен е 5000 денари.


3.400 МКД
или предлог цена
16 јул 16:10Friteza na vozduh 3.8l

Kapacitet 3.8l


4.000 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

05 мај 22:58Friteza / Фритеза

Продавам фритеза Северин, нова, неупотребена, 700 w.


1.500 МКД
или предлог цена
19 јан 20:43Продавам Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух.....d

Prodavam aparat za gotvenje na topol vozduh ne koristen so garancija


2.800 МКД
или предлог цена
01 јул 14:04Фритеза VIVAX DF-2003SS

Направете крцкав чипс од сладок компир, со помош на фритезата DF-2003...


2.190 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

01 јул 13:17Продавам Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух.....s

Prodavam aparat za gotvenje na topol vozduh ne koristen so garancija


2.800 МКД
или предлог цена
18 јун 22:09Апарат за готвење со топол воздух

Prodavam nov aparat za gotvenje na topol vozduh.


4.200 МКД
или предлог цена
19 мај 13:45Tefal O01 Serija

Prodavam malku koristena friteza na topol vozduh, proizvedena vo Fran...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 23:55Philips hd9240/94 avance xl digital airfryer

Prodavam mnogu malku koristena friteza na topol vozduh kupena vo Nept...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

12 дек 23:07Friteza

Se prodava friteza mnogu malku koristena Odlicno funkcionira i rabot...


1 МКД
или предлог цена
02 дек 23:45Friteza Philips

prodavam polovna friteza Philips 077 531 951


3.500 МКД
или предлог цена
13 окт 16:53Итаљанска фритеза

15 литарка фритеза итаљанска нова на плин не употребена


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

26 јул 21:53Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам