Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
152 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nova Kafe masina!

NOVA KAFE MASINA,OD SLIKITE,SO POSTOJAN FILTER,STO SE PERE LESNO,LAZI...


880 МКД
или предлог цена
Вчера 18:41



illy iperespresso 3.2

Многу малку користен.


3.900 МКД
или предлог цена
Вчера 17:41



Kafemat Delimano

Prodava se kafemat Delimano mnogu malku koristen so 3 god garancija


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:45



Lavazza Jolie so gratis 45 kapsuli

Nov neotpakuvan Lavazza Jolie so 45 kapsuli gratis.


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:50



Kafemati Krups. De longhi . Lavazza.

Aparatite se ispravni


2.200 МКД
или предлог цена
21 мај 20:22



Nespresso DeLonghi black

Se prodava masina za kafe, kako nova, mnogu malce koristena, dadena p...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
21 мај 15:35



Aparat za filter kafe Bosch

Se prodava aparat za filter kafe,marka Bosch,nov,neotpakuvan.Cenata n...


2.000 МКД
или предлог цена
21 мај 11:38



Nespresso Kafemat (kapsuli)

Prodavam prekrasen kafemat Nespresso, maksimalno socuvan. So kafemato...


2.499 МКД
или предлог цена
21 мај 11:12



Hitno se prodavat aparati za kafe de longhi

se proadavt aparati za kafe de longhi eden od vodeckite brendovi.pogo...


1 €
или предлог цена
21 мај 10:41



Kafemat

Ispraven Bez pari e Ne se stava pari


18 €
или предлог цена
21 мај 10:03



ILLY KAFE APARAT-- (NOV NEOTPAKUVAN)

Se prodava kafe aparat ILLY, nov neotvoren


5.500 МКД
или предлог цена
21 мај 09:53



Germanska masina za kafe/espreso PHILIPS SENSEO gratis Kafe

Kako NOVA germanska masina za kafe za espreso Philips Senseo Kvalit...


2.500 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
4.000 МКД
21 мај 08:26



Се продава ECG Еспресо Апарат

Се продава ECG ESP20101BLACK еспресо апарат користен неколку месеци и...


4.500 МКД
или предлог цена
20 мај 17:30



Gaggia Baby(stariot model) i melnica Gaggia mdf

Se prodava komplet kafematot i melnicata. Minimalno upotrebeni vo min...


350 €
или предлог цена
20 мај 16:17



Kafemat LAVAZZA A Modo Mio so kapsuli

Koristen, toj na slikata. Sostojba - funkcionalen.


3.000 МКД
или предлог цена
20 мај 16:04



KAFEMAT DOLCE GUSTO KRUPS

kafemat dolce gusto max socuvan


2.000 МКД
или предлог цена
20 мај 12:35



Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan isprave

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan ispraven


4.500 МКД
или предлог цена
20 мај 12:04



Gaggia Classic Pro Espresso masina

Gaggia Classic Pro vo odlicna sostojba 1g koristena so kutija.


12.000 МКД
или предлог цена
20 мај 10:47



Kafemat AEG germany !!!!! Kafe kafemati aparat

Aparatot nee koristen mn. Koristen e vo domasni potrebi apratot e se ...


1.000 €
или предлог цена
19 мај 21:11



ECG kafemat za espreso i makijato kafe 960-1140W

Nov, so nego se napraveni mozebi 30 kafinja.


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
18 мај 13:38



ESPRESO APARATI

Aparatite se vo odlicna sostojba Za poveke info 070341883 1.Saeco ...


120 €
или предлог цена
17 мај 20:20



Kafemat KRUPS Dolce Gusto

Kafemat, kako nov, edna godina koristen, funkcionalen, cist Moknost:...


3.500 МКД
или предлог цена
17 мај 14:46



Germanska masina za filter kafe PETRA Electric %%

Mnogu kvalitetna germanska masina za filter kafe brend Petra Electric...


700 МКД
или предлог цена
17 мај 14:32



Johny aparat za nes kafe

Profi cena 1800den ispraven 072 555 302


30 €
или предлог цена
17 мај 14:09



Se prodava kafemat De Longhi

Se prodava kafemat za kafe i kapucino na princip na kombinirana mleko...


2.400 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 МКД
17 мај 13:56



ILLY 3.2 espresso кафемат

Одлична состојба и многу малку користен апарат за кафе. Комплет во ку...


3.300 МКД
или предлог цена
16 мај 19:59



Vendig aparat kafemat vo zrno espreso

Vendig aparat za kafe vo zrno espreso (rea)


800 €
или предлог цена
16 мај 15:57



Aparat za kafe filter krem kafe makijato nova 4500drn

4500den site vidovi kafecna edno mesto 4500den nova


3.000 МКД
или предлог цена
15 мај 15:22



Kafemati so Melnica

Kafemati so sopstvena Melnica Jura Saeco Delonghi DrCoffe


По Договор
или предлог цена
14 мај 06:36



Kafemat za espreso/makijato

Se prodava odlicno socuvan i mnogu malku koristen kafemat Muhler za e...


3.000 МКД
или предлог цена
14 мај 02:25



Kafemat Delonghi Magnifica esam 3200.S

Se prodava celosno avtomatski kafemat Delonghi esam 3200.S. Kafematot...


8.500 МКД
или предлог цена
13 мај 20:54



Kafemat saeco so sopstvena melnica 120e

Ispraven se funkcionira pravi mnogu dobro kafe


100 €
или предлог цена
13 мај 17:24



Aparat za kafe

Se prodava mnogu kfaliteten aparat za kafe AEG electrolux malku koris...


3.500 МКД
или предлог цена
13 мај 14:57



Kafemat Magnaca

Se prodava kafemat Magnaca vo odlicna sostojba,so dodatok za kapucino...


По Договор
или предлог цена
13 мај 12:29



Кафемат за турско кафе BEKO BKK2300W, 670W, бел

Продавам кафемат за турско кафе купен од Нептун пред 6 месеци. Гаран...


3.000 МКД
или предлог цена
13 мај 09:50



Aparat za espreso Krups XP320830 1.5l 15Bar

Се продава Апарат за еспресо KRUPS, купен пред 1 година од Нептун. Ма...


4.500 МКД
или предлог цена
13 мај 09:48



APARAT ZA KAFE - KAFEMAT - SAECO

Se prodavaat Kafemati SAECO so melnica za kafe vo odlicna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
13 мај 08:17



Prodavam kafemat za filter kafe

Prodavam kafemat za filter kafe 600 denari


600 МКД
или предлог цена
12 мај 15:29



Kafemat Muhler - Кафемат - НОВИ - 1 година гаранција

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ☕️ Започнете го денот со омиленото кафе приготвен...


3.899 МКД
или предлог цена
12 мај 09:29



Апарат за филтер кафе Bosch

Продавам зачуван апарат за филтер кафе марка Bosch. Апаратот е во ори...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
11 мај 21:22



Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам