Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
87 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV BLENDER

NOV BLENDER Tel. 071 264 065


800 МКД
или предлог цена
Денес 08:51Соковник на Gorenje ЈC 900E

Соковникот е нов


2.500 МКД
или предлог цена
12 мај 21:57SOKOVNIK POWER JUICER

prodavam sokovnik power juicer max socuvan


2.200 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 МКД
12 мај 13:01SOKOVNIK MOULINEX KAKO NOV

- PRODAVAM SOKOVNIK MOULINEX - MNOGU MALKU KORISTEN KAKO NOV. - GO ...


5.500 МКД
или предлог цена
11 мај 21:15Sokovnik Fabbygo NOV

Se prodava NOV sokovnik Fabbygo so 1 godina garancija (garancijata va...


2.600 МКД
или предлог цена
11 мај 12:36Ekstraktor Nutri PRO 900 W

Nutri Bullet PRO 900 w 25 000 вртежи во минута Овој екстрактор ...


2.290 МКД
или предлог цена
11 мај 09:07Нов блендер 500 W

Француски бренд Superdiet блендер од 500 W. Блендерот е чисто нов и н...


2.300 МКД
или предлог цена
09 мај 17:26Цедалка - Преса / Cedalka - Presa

Продавам нова, неупотребена цедалка - преса за сок


800 МКД
или предлог цена
06 мај 07:03Блендер

Се продава блендер.


1.000 МКД
или предлог цена
05 мај 17:37Соковник

Се продава соковник марка Max.


1.900 МКД
или предлог цена
05 мај 17:37Sokovnik Filips 220w

Sokovnik Filips 220w Odlicno Socuvan Mnogu Malce Koristen


2.700 МКД
или предлог цена
05 мај 14:54SHAKE & TAKE

NOV SHAKE & TAKE BLENDER


800 МКД
или предлог цена
05 мај 12:04SOKOVNIK MOULINEX KAKO NOV

- PRODAVAM SOKOVNIK MOULINEX - MNOGU MALKU KORISTEN KAKO NOV. - GO ...


5.500 МКД
или предлог цена
04 мај 18:37Нова оригинална чаша со капак 0.8л.за блендер смути,290ден.

Продавам нова екстра квалитетна италијанска чаша со капак/еколошки се...


290 МКД
или предлог цена
04 мај 10:27Sokovnik

Sokovnik Rohnson 1000 W


1.000 МКД
или предлог цена
03 мај 17:32Nutribulet

Nov NutriBullet komplet bez kutija


2.500 МКД
или предлог цена
02 мај 12:09NOV Sokovnik Rohnson

Prodavam nov sokovnik nekoristen voopsto Rohnson


3.500 МКД
или предлог цена
02 мај 10:39Sokovnik Power jucer

Sokovnik Power jucer vo ispravna sostojba, mnogu malku koristen


4.000 МКД
или предлог цена
01 мај 21:57Blender, Sokovnik Tefal / Friteza, Air Fryer Pro Delimano

Novi nekoristeni .. 4000 denari.. Blender / Sokovnik Tefal BL435831.....


4.000 МКД
или предлог цена
27 апр 15:22NOV SILEN BLENDER

Nov blender Tel. 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
20 апр 10:18SHAKE & TAKE 3

Nov blender Tel. 071 264 065


900 МКД
или предлог цена
19 апр 09:40Se prodava Sokovnik, Blender

Se prodava sokovnik Homa, nov ne koristen


1.500 МКД
или предлог цена
10 апр 18:17KUPUVAM SOKOVNIK NA PAREA

KUPUVAM SOKOVNIK NA PAREA. DA BIDE SAMO NOV I NEUPOTREBUVAN. KAKO NA ...


15 €
или предлог цена
05 апр 14:44СОКОВНИК НА ПАРЕА

КУПУВАМ СОКОВНИК НА ПАРЕА КАКО НА СЛИКАТА


1 €
или предлог цена
04 апр 12:47Blender sokovnik

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
02 апр 21:57Nutribulet NOV od TOP SHOP

Nov neotvoren nutribulet od top shopW


1 МКД
или предлог цена
26 мар 09:07Nov Nutribulet od top shop

Nov Nutribulet Od top shop Zapakuvan neotvoren Prakam so kargo ...


4.000 МКД
или предлог цена
25 мар 00:43Novv Sinbo blender

Nov neotpakuvan blender Pogoden i za poklon Sinbo poznat brend supe...


1.600 МКД
или предлог цена
24 мар 14:06Соковник PHILIPS HR1855/70, 700W, 2l

Соковник Моќност:700W Капацитет на сад:2L Сад за отпадоци 1 брзин...


3.000 МКД
или предлог цена
24 мар 09:53Sokovnik Gorenje

Prodavam sokovnik Gorenje -Juicer JC 900E, 2-3 pati upotreben.


3.000 МКД
или предлог цена
08 мар 08:59Sokovnik

Malku koristen


1.000 МКД
или предлог цена
18 фев 19:36PROFESIONALNA MASINA ZA CEDENI SOKOVI

ZUMOVAL PROFESIONALNA MASINA ZA CEDENI SOKOVI POGODNA ZA KAFICI ,REST...


2.200 €
или предлог цена
01 фев 08:49Nov Sinbo blender

Nov neotvoren Brend Sinbo Prakam so kargo I aparat za krofni nov n...


1.700 €
или предлог цена
12 јан 10:59Prodavam nov Delimano dodatok za blendiranje!

Prodavam nov neupotreben Delimano staklen sad za blendiranje namenet ...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јан 20:43sokovnik

prodavam sokovnik Philips za bistar sok. ostatokot od ovosjeto se kor...


3.000 МКД
или предлог цена
21 дек 22:12Sokovnik

Соковникот е во одлична состојба, користен е само една недела, се фун...


1.600 МКД
или предлог цена
14 дек 11:48BLENDER BEKO 600W so STAKLEN SAD FULL PAKOVANJE

Blenderot e samo nekolku pati koristen.go prodavam poradi iseluvanje.


35 €
или предлог цена
14 дек 09:48Blender

Multi praktik nov otpakovan za slikanje 900w


2.800 МКД
или предлог цена
20 ное 20:44Rohnson sokovnik [ NOV NEKORISTEN ]

prodavam nov sokovnik Rohnson nov ne koristen nitu ednas


3.500 МКД
или предлог цена
18 ное 08:19Се продава! Max 25W

Се продаваат цедалка за цитрусни овошја Max 25W, соковник Rohnson 100...


3.200 МКД
или предлог цена
14 ное 20:36Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам