Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za sienje ,Машина за шиење SINGER

Prodavam masina za sienje SINGER i dve pegli


По Договор
или предлог цена
Денес 16:59Se prodava masina za sienje

Prodavam masina za sienje neupotrebuvana moze da se napravi so elektr...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Денес 14:40Sienje bagat klasika

Ispravna Stara masina za siejne rabotit ko sat za domasni upotrebi i ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:59Mashina za shienje.....

--Prodavam mashina za shienje marka--IDEAL... --cena----3000denari.....


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
15 мај 14:15PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE

PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE JADRANKA ANA DANICA ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 09:54Masina za sienje SINGER PROMISE 1412

Masina za sienje SINGER PROMISE 1412 Kupena nova mnogu malku koriste...


6.500 МКД
или предлог цена
13 мај 15:12Bagat ruza

Domasna masina za sienje skoro nova malku koristena


5.000 МКД
или предлог цена
12 мај 20:44Masina za sienje

Masina za sienje informacii na meil


4.500 МКД
или предлог цена
12 мај 19:22Mashina za shienje

Bagat mashina za shienje


2.000 МКД
или предлог цена
12 мај 12:10Машина за шиење Багат Јадранка / Bagat Jadranka

Се продава машина за шиење БАГАТ Јадранка, со кабина - маса за шиење


По Договор
или предлог цена
10 мај 08:09Mini masina za sienje

Komplet so papuca Prakame niz cela mk i po sela


800 МКД
или предлог цена
05 мај 12:37Masina za sienje

Ispravna ne mnogu koristena


2.000 МКД
или предлог цена
05 мај 07:45BAGAT Masina za sienje kako nova

Skoro nova Masina za sienje


3.500 МКД
или предлог цена
04 мај 16:21Masina za sienje

Ne mnogu koristena ispravna bagat jadranka jugoslovenaka


2.000 МКД
или предлог цена
02 мај 08:05Машина за шиење Bagat

Ispravna i malku koristena.


4.000 МКД
или предлог цена
01 мај 22:53Prodavam bagat mašina

Prodavam bagat mašina za šienje za delovi . Cena po dogovor.


800 МКД
или предлог цена
26 апр 08:29Masina za sienje(shienje)UNION

078314347 078314347


По Договор
или предлог цена
25 апр 19:20Bagat masina za sienje

Se prodava vo ispravna sostojba Svonete na 071317 588 hilda


2.000 МКД
или предлог цена
25 апр 17:03Bagat Jadranka Masina za Sienje

Bagat Jadranka masina za sienje so zelezno postolje


3.000 МКД
или предлог цена
23 апр 21:22Bagat Danica

masinata e ispravna,informacii na telefon 071 882 128 Snezana,cena p...


1 €
или предлог цена
20 апр 00:15Bagat Danica & Jadranka & Slavica

Se prodavat masini za sienje marka Bagat Danica Slavica Jadranka ...


1 МКД
или предлог цена
18 апр 00:00HIT !!! NOVO !!! Mini multifunkcionalna masina za sienje

Model FHSM 505 Ova e idealna masina za sienje za domasna upotreba......


3.500 МКД
или предлог цена
16 апр 21:19Masini za sienje

Se prodavaat masini za sienje


3.000 МКД
или предлог цена
15 апр 15:54Продавам машина за шиење, марка Bagat

* Tel: 070 827 715 * Prodavam masina za sienje Bagat


50 €
или предлог цена
22 мар 13:36Masina za sienje Bagat

Masina za sienje Bagat so sandak, ispravna, pogon na noze, el. energi...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 21:02Masini za sienje

se prodavaat masini za sienje


3.000 МКД
или предлог цена
18 мар 18:37Singer 258

Masina za sienje Singer 258


6.000 МКД
или предлог цена
11 мар 19:27Akcija na masini za sienje

ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ 1 година гаранција ( ограничена колич...


6.999 МКД
или предлог цена
06 мар 11:44Se prodava masini za siene

Se prodava masina za siene vo ispravna sostojba dobro socuvana


3.000 МКД
или предлог цена
05 мар 14:32prodavam masina za siene

masina za siene raboti


1 МКД
или предлог цена
28 фев 16:37Машина за шиење Багат 555

Продавам машина за шиење Багат 555 работи и на струја многу малку кор...


120 €
или предлог цена
28 фев 08:21Bagat Jadranka

Recisi neupotrebuvana bagat mashina


1.000 МКД
или предлог цена
25 фев 09:35Masina za sienje BAGAT zaedno so kabina i kufer

Se prodava masina za sienje BAGAT zaedno so kabinet i kufer. Tele...


4.000 МКД
или предлог цена
17 фев 13:00Se prodava masina bagat

Masina bagat


1.500 €
или предлог цена
15 фев 05:30Masina za sienje Bagat

Funkcionalna


2.000 МКД
или предлог цена
10 фев 12:31Машина за шиење Minerv

Се продава машина за шиење, Minerv, електрична, малку користена, во и...


3.500 МКД
или предлог цена
18 јан 21:16Машина за шиење Csepel 30

Се продава машина за шиење Csepel 30, со централно вретено. Машината ...


3.500 МКД
или предлог цена
18 јан 21:16Singer Masini za sienje

Razni masini za sienje 40 evra od masina Tel za kontakt 076605058


40 €
или предлог цена
18 јан 11:19Masini za sienje

Razni Masini za sienje 40 evra edna masina site 7 250 evra kontak...


40 €
или предлог цена
18 јан 11:18Masina za sienje BAGAT - JADRANKA1

Prodavam odlicno zacuvana masina za sienje Bagat.Masinata e mnogu mal...


3.000 МКД
или предлог цена
11 јан 21:10Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам