Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
203 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dispenzer, Aparat za topla i ladna voda

DIspanzer za voda mnogu malku koristen i dosta socuvan.


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam ispravni sporet frizider i 2 masini za perenje

Porodavam ispravni i socuvani kKo novi frizider Gorenje so komora. Sp...


1 €
или предлог цена
14 мај 22:18Апарат за палачинки JOY Delimano

Нов некористен апарат за палачинки Delimano во оригинално пакување


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

13 мај 20:11APARAT ZA VAKUMURANJE

APARAT ZA VAKUMIRANJE MALKU KORISTEN


1.300 МКД
или предлог цена
13 мај 08:40APARAT ZA LEMENJE KESI

PRODAVAM MALKU KORISTEN GORENJE


1 МКД
или предлог цена
13 мај 08:40Pizza pan - Електрична пан тава

Продавам електрична (пан) тава за печење пица, може да се користи и з...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

13 мај 00:48BWT Severin Filter Bokal

Prodavam nov nekoristen bokal za filtriranje na voda. 076303603 (w...


3.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
6.000 МКД
12 мај 15:41Roll pegla (Ваљак за пеглање)

Нови Roll пегли нишки. Tehničke karakteristike električni prikl...


62.000 МКД
или предлог цена
12 мај 14:26Oпрема за кујна BORNER

Филаделфија Дооел овластен дистрибутер за Македонија за производите н...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 14:24Индукционо решо

Induction cooker Camry CR 6505 High energy efficiency Energysavin...


2.900 МКД
или предлог цена
12 мај 13:27Платно за рото пегла (ваљак) Valjak za peglanje

Нудиме платна за сите видови рото пегли -Ваљци за пеглање.За домашна ...


990 МКД
или предлог цена
12 мај 13:16gorilnik plinski

gusan dijametar170mm 12kwcena1800 072 555 302


30 €
или предлог цена
12 мај 06:44PARKSIDE Shtrafilica

Nova PARKSIDE komplet BEZ BATERIJA


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

11 мај 15:19CIRKULAR 2.2KW

Prodavam trofazen cirkular 2.2kw na postolje vo ispravna sostojba


9.000 €
или предлог цена
10 мај 14:08Prodavam aparat za pravenje kolacinja CORAL

Prodavam aparat za pravenje mafini / kolacinja. *Aparatot e nov ne e...


25 €
или предлог цена
10 мај 12:22PRODAVAM DEL.ZA MAS.ZA PERENJE GORENJE,BEKO,FAVORIT,SIEMENS

Prodavam Programatori,Motori,Elektronika za Masini za perenje Gorenje...


1 МКД
или предлог цена
10 мај 00:46APARAT ZA BOZA I LIMONADA SO 2 DOZERI

APARAT ZA BOZA I LIMONADA SO 2 DOZERI Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

09 мај 20:40AQUA BRAND EXCLUSIVE- прочистувач на вода

Прочистувач на вода со 4 филтри заменети на 03.05.2022г. Филтрите се...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

09 мај 15:38Се Продава Половна Печка Калорекс

Се Продава Половна Печка Калорекс


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

07 мај 10:45Aparat za palacinki

Max aparat za palacinki nov neotpakuvan


1 €
или предлог цена
06 мај 08:59Диспанзер за вода

Диспанзер за вода скоро нов


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

05 мај 13:49Racen paser delimano joy

Delimano Joy blender nov neupotreben


1 €
или предлог цена
04 мај 20:39Air Fryer SilverCrest 10L

Nov,10L Cenata e fiksna!


100 €
или предлог цена
04 мај 20:09HAUBA ZA SKARA

Hauba za skara, rosvajtna 2m dolzina 1 m sirina, CENA 250


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

04 мај 13:50Delimano i Rovus aparati ne koristeni se na pola cena

Se prodavat aparati Delimano i Rovus kupeni od topshop.mk ne koristen...


1.000 МКД
или предлог цена
03 мај 19:13Aparat protiv sozdvavanje bigor

Elektronski aparat (omeknuvac na tvrda voda) koj se montira na plasti...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 16:14OTKUP !!! masini frizideri sporeti i dr se.od bela tehnika

masini frizideri sporeti i dr se.od bela tehnika mozi i drugo da.se...


123 €
или предлог цена
30 апр 21:12Aparat za topenje cokolado

... Dostava po kargo


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

30 апр 10:05Fontana cokoladna

Fontana cokoladna idealna za sveceni priliki rodendeni i zabavi ........


1.200 МКД
или предлог цена
30 апр 10:05PLIN. BOCA 3kg.-SKARA-LAMBA-RESHO - ПЛИН. БОЦА 3кг.-СКАРА-РЕ

ПОЛОВНИ ПЛИНСКИ УРЕДИ: 👉  ПЛИНСКА БОЦА 3кг. /се ЗАМЕНУВА во МАКПЕ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

30 апр 09:31plinski gor[lnici

za kazan za rakija za ajvar i zimnica idr cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
27 апр 11:44Парочистач Rovus

Се продава парочистач - купен од TOP SHOP - многу малку користен -...


2.000 МКД
или предлог цена
24 апр 13:00Bojler Protocna cesma boljer 3kW -Instant topla voda - Novi

Prodavam novi cesmi protocen boljer Snaga 3 kilowati začtiten prikl...


1.000 МКД
или предлог цена
23 апр 14:17Kafemat, masina za sienje Danica, TV Samsung

Se prodava: Masina za sienje Danica so kabinet. Kafemat so kapsuli ...


1 €
или предлог цена
17 апр 23:58Pprodavam parocistac

Prodavam parocistac, 1000 den. Tel. 070 233 509


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

16 апр 19:51unikatni fildzani za kafe veles

ne propustajte unikatni fildzani za kafe 6/1 komplet 600 den loka...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

16 апр 19:31Masina za jufki

Se prodava masina za pravenje jufki, inox, italijanska


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

15 апр 21:49Апарати за домаќонство

Се продава сет на апарати за домаќинство 1. Електричен радијатор-кор...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

14 апр 20:58Диспанзери за вода (Апарат за вода)

Со помош на овој апарат добивате ладна вода на 5 степени и топла вода...


6.500 МКД
или предлог цена
10 апр 12:57Aparatce protiv gluvci i stetnici

Se prodava aparatce protiv stetnici. Isprobano, deluva.... Feature...


500 МКД
или предлог цена
10 апр 11:17Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам