Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
31 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat toplotni pumpi marka Gree

Se prodava topllotna pumpa Gree 50kw tip VRV 9000eu.Topllotna pumpa ...


1 €
или предлог цена
01 јун 18:52Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

28 мај 22:37Промовирано

alfa

alfa plam 20kw za parno ferroli 50 kw brener na pilet so silus sim...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:05Промовирано

Plinski boci od MP

072 555 302


1 €
или предлог цена
02 јун 16:33Тајфун Einhell niro 300 плус плинска боца

Скоро нов тајфун на плин,користен само неколку пати комплет со плинск...


10.000 МКД
или предлог цена
29 мај 15:28Se prodavaat dve grejni tela na gas

Se prodavaat dve pecurki na plin za


14.500 МКД
или предлог цена
03 мај 02:29Plinska boca 10.5 so grealka

Plinska boca 10.5 povrzana komplet so grealka 071715986


2.000 МКД
или предлог цена
01 мај 07:11Pecka na plin plinska grealka 4.2kw LIAL печка плинска LPG

Grealka na plin novi Gas Heater 4.2 kWh power LPG Gas ODS System ...


3.999 МКД
или предлог цена
22 апр 15:30Pecurka

Se prodavaat dve pecurki za greenje na gas. Telefon : 071 215 224 ...


10.000 МКД
или предлог цена
18 апр 17:27Grealka na plin

Prodavam odlicno socuvana grealka na plin


2.500 МКД
или предлог цена
18 мар 09:24Plinski grealki plinska grealka плинска греалка 3.5kw NURGAZ

NURGAZ PLINSKA GREALKA NG-310-P 📍3500w 📍220g/h 📍UNICERT ...


1.299 МКД
или предлог цена
14 мар 12:00Grealka na plin

Piramida grealka na plin malku koristena


По Договор
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

08 мар 20:44Pecka na plin

Печка на плин нова неупотребувана LIAl карго достава. инфо нa whats a...


5.200 МКД
или предлог цена
17 фев 13:00NOVI GREALKI I TAJFUNI NA PLIN I STRUJA NAJDOBRA PONUDA

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 09:11Plinska pecka 4.2kw

Plinska pecka so moknost od 4.2kw, so sigursnosen ventil i crevo. Kor...


4.300 МКД
или предлог цена
15 фев 15:28Zobo- ГРЕАЛКА ТАЈФУН НА ГАС 10КВ

Инстантно загревање - моќно греење со висок квалитет * Безбедност ...


По Договор
или предлог цена
14 фев 11:17Protocno na plin 24 kw

Ispraven koristen malku


По Договор
или предлог цена
06 фев 10:47Se prodava pecurka na plin

Kupena nova 12800 pred 3meseci koristena samo ednas garancija ushte ...


10.500 МКД
или предлог цена
01 фев 13:30Plinska grealka pecurka -kalorifer tajfun na gas novi! Plin

Гас печурка (Грејач патио) е гас грејач наменет за надворешна употреб...


10.000 МКД
или предлог цена
24 јан 12:21Plinski tajfun grealka plinska kalorifer plinski 50kw

Моќност: 50 kW Издувна моќ: 650 m3/h Капацитет на затоплување: 75 m...


8.950 МКД
или предлог цена
13 дек 18:33Bojler na gas

Se prodava bojler na gas Vailant doneseno od germanija. Kon tel 07098...


1 €
или предлог цена
05 дек 20:13Kotel na drva 35kw

Megal 35kw kotel na drva -2003 godina Za poveke info 075203101


550 €
или предлог цена
24 ное 01:52Greenje na gas

Се продаваат: Топ на плин - 4000д За секаков вид на информации, кон...


4.000 МКД
или предлог цена
24 ное 01:52Tajfun tajfuni plinski GeHOCK plinski grealki-duvalki pecki

📍Напон: 220-240V 30KW 📍Потрошувачка:2.18KC/H 📍Проток на воздух: ...


8.800 МКД
или предлог цена
18 ное 13:18Plinska Boca

Se prodava plinska boca, 5L, bez ventil. Samo bocata.


1.499 МКД
или предлог цена
02 ное 09:58Tajfuni plinski grealki - tajfun 30kw MAXPULS LPG

Моќност: 30 kW Издувна моќ: 650 m3/h Капацитет на затоплување: 45 m...


7.350 МКД
или предлог цена
25 окт 20:12Greac na plin grejac ng310 PLINSKA GREALKA NOVI!

Grejac za plinska grealka


1.350 МКД
или предлог цена
20 окт 09:42Kotel za parno na metan gas Mora Top

Mora Top sirius 20kw 45.000 MKD ( 65.000 stara cena ) Mora Top siriu...


45.000 МКД
или предлог цена
14 јул 19:47Печка на плин со боца Grealka na plin so boca

Греалка на плин со боца од 12 литри, со вграден калорифер


6.000 МКД
или предлог цена
31 мар 19:09ROBUR Pecka na Gas

ROBUR Pecka na Gas ispravna raboti besprekorno


700 €
или предлог цена
27 фев 16:57Plinska grealka - Pecurka

База: 454mm x 86mm(H) Резервоар: 378mm x 780mm(H) Горилник: 262m...


7.500 МКД
или предлог цена
21 јан 17:55Maxpuls grealka kvarcna na struja

Redovna cena:2.950 den 🔥🔥🔥Cena na popust :1990 den🔥🔥🔥 Шифр...


1.990 МКД
или предлог цена
18 јан 21:05Се продава котел на плин, BERETTA 36KW,

Се продава котел на плин, BERETTA 36KW, не е користен.


05 окт 10:23Печка на плин со вентилатор за 300м2

Уредот е купен од Италија користен само една година. Служи за загрев...


1 €
или предлог цена
11 мај 12:25Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам