Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

28 мај 22:37Промовирано

Se prodavaat toplotni pumpi marka Gree

Se prodava topllotna pumpa Gree 50kw tip VRV 9000eu.Topllotna pumpa ...


1 €
или предлог цена
01 јун 18:52Промовирано

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
22 мај 10:13Промовирано

Radijator

Maslen radijator so turbo ventilator,11 rebra, na trkala ,ne koristen.


1 МКД
или предлог цена
Денес 16:47Se prodavaat radijatori komplet so ventili

Se prodavaat skoro novi aluminski radijatori komplet so termo glavi i...


375 €
или предлог цена
Денес 15:49  НОВ ОГЛАС

Радијатори - 51 ребро

Вкупно 6 радијатори, со големина од по: - 3 ребра (750мкд) - 7 реб...


12.000 МКД
или предлог цена
07 јун 22:59Radiator 2m

Dva radiatori po 2m Kompletno novi


111.111 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

07 јун 21:05Se prodavaat radijatori

Se prodavaat polovni radijatori. Edniot e so 16 rebra, vtoriot e so 9...


200 МКД
или предлог цена
04 јун 11:41Elektricen kotel za parno

Prodavam elektricen kotel za parno ispraven so 3 grejaci od po 6kw. ...


210 €
или предлог цена
03 јун 17:02Germanski radijator ZASS

Se prodava germanski radijator ZASS so termostat, cena 2500 denari ...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

02 јун 21:31РАДИЈАТОР RADIJATOR

Се продава радијатор со димензии 1000х600 мм. Користен многу малку, с...


3.500 МКД
или предлог цена
01 јун 19:49Radijator so 12 rebra 3600 den

Skoro nov neiskoristen radijator so 12 rebra za 3600 den


60 €
или предлог цена
29 мај 23:44Kupuvam aluminski radijator I 1.5 evro rebro

Otkupuvam aluminski radijatori 90den rebro


90 МКД
или предлог цена
29 мај 21:49Prodavam komplet 5 radijatori so se ventili KORISTENI isprav

Prodavam 5 kompletni metalni panelni radijatori so se ventili. Korist...


6.150 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

29 мај 19:11продавам радијатор

Продавам Алгрета Р 500 радијатор во одлична состојба со 5 ребра,


1.200 МКД
или предлог цена
29 мај 12:27Алгрета R500 радијатори

Се продаваат радијатори алгрета R500 204 ребра во многу добра состо...


6 €
или предлог цена
27 мај 20:03Маслен радиатор

Се продава малку користен и во исправна состојба, неоштетен маслен ра...


2.000 МКД
или предлог цена
25 мај 10:52Prodavam radijatori

Prodavam socuvani eden aluminski radijator so 30 rebra,8 panelni radi...


500 €
или предлог цена
25 мај 00:54Продажба на користени гусани и алуминиумски радијаторијатори

На продажба се 10 гусани и 5 алуминиумски радијатори “Агрета“ радијат...


200 МКД
или предлог цена
24 мај 12:13Radijator na ulje

Prodavam radijator na ulje vo prekrasna sostojba i mnogu malku korist...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мај 15:35Za greenje

070 514 030 070 637 430


1.500 МКД
или предлог цена
21 мај 14:51Radijatori za parno

Prodavam radijatori za parno greenje vo odlicna sostojba koristeni sa...


5 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
7 €
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

19 мај 22:01Kotle za parno

Kotle za parno 2x9kw


200 €
или предлог цена
19 мај 16:00Se prodavaat gusani radijatori 4 kanalni

Vo odlicna sostojba


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

19 мај 10:29Radijator

Radijatori novi ne koristeni Algreta Resen. 2x26 rebra


6 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

13 мај 20:25Resenski aluminiumski radijatori R610

Resenski aluminiumski radijatori R610 ispravni 10+12+20+22 vkupno 6...


5 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

12 мај 20:05Регистар за парно

Продавам регистар за парно 60*85 Kontakt telefoni: 076 913 947 076...


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

11 мај 10:25Radijatori aluminiumski

Aluminiumski radijatori,rebro 300den.Odlicna sostojba.Tel 070 249 129


1 МКД
или предлог цена
10 мај 23:16RADIATOR NA STRUJA ULJEN KAKO NOV

PRODAVAM RADIATORI ULJNI NA STRUJA MALKU KORISTENI POVEKE TIPOVI I R...


1.500 МКД
или предлог цена
09 мај 18:42RADIATORI

Prodavam radijatori vo dobra sostojba Dolzina 2m 10 parcinja. I 2 rad...


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

08 мај 21:20Prodavam Aluplas cefki

Cefkite se koristdni dve sezoni ima i spojki


По Договор
или предлог цена
07 мај 09:23Polovni radijatori

Se prodavaat polovni guseni radijatori so sledniov broj na rebra (150...


1 €
или предлог цена
03 мај 14:15Radijatori

Se prodavaat dva aluminiumski radijatora eden so sest rebra eden so p...


4.000 МКД
или предлог цена
30 апр 14:25ПРОДАВАМ ГУСАНИ РАДИЈАТОРИ

Гусани радијатори,50 ребра, различни димензии, во одлична состојба. ...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

25 апр 09:40Радијатори

Продавам нови радијатори за повеќе информации барајте ме на 070-313-2...


1 €
или предлог цена
25 апр 00:20Prodavam grejac

Prodavam grejac za radijator, proizvodstvo Srbija, Koristen, isprave...


2.300 МКД
или предлог цена
22 апр 15:19Гусени радијатори 3 парчиња (33 ребра)

Продавам добро сочувани гусени радијатори. едно парче со 9 ребра (по...


8.000 МКД
или предлог цена
21 апр 20:55Radiatori dve parcinja

Dva tadijatori 60x100 dimenzija 2000den parce


2.000 МКД
или предлог цена
13 апр 18:16панелен радијатор panelen radijator 600/800

Продавам Demrad панелен радијатор 600/800 (должина 80 сантиметри) со ...


3.000 МКД
или предлог цена
06 апр 19:34Greac za vo radijator so termostat

Se prodavaat dva greaci za radijator. Greacite se od po 2.5kw so term...


2.300 МКД
или предлог цена
04 апр 18:17Radiator

Prodavam radiator na ulje vo ispravna sostojba..1500den 078999472


1.500 МКД
или предлог цена
04 апр 16:18Maslen radijator радијатор kako nov

Radijator NEO kako nov nekolku pati koristen 2.5 KW


2.599 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

26 мар 12:56Dva radijatori

Dva radijatori


4.000 МКД
или предлог цена
07 мар 17:27Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам