Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
52 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

alfa

alfa plam 20kw za parno ferroli 50 kw brener na pilet so silus sim...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:05Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

28 мај 22:37Промовирано

Komplet parno greenje / radijatori / парно

Се продава комплет парно со приклучок на камин на дрва. Радијатори :...


15.000 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
19.000 МКД
24 мај 17:16Промовирано

GREALKA- SEVER YUGOSLAVIJA 21 RTS 1

Ispravna / kako nova --odlicno gree 2 x 1000 w = 2000 w metalna s...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 08:30  НОВ ОГЛАС

Evtino novi original Rowenta kaloriferi so digitalni tajmeri

1.- Евтино, оригинал Германски калорифери (лади-грее 2400W) RОWENTA ...


1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

Вчера 21:48ГРЕАЛКА КАЛОРИФЕР GREALKA KALORIFER Tesy 2400W

Продавам електрична греалка калорифер Tesy 2400 W - снага 2400 W - ...


1 €
или предлог цена
02 јун 16:37Kotel na struja 24kw ALES so WIFI

Se prodava malku koristen kotel na struja 24 kw so instaliran modu...


470 €
или предлог цена
01 јун 22:42Kalorifer, tajfun za 100 m2

Kalorifer, tajfun za 100 m2 Trofazan


5.000 МКД
или предлог цена
01 јун 09:09Se prodavat 2 tajfun tajfuni grealka

Dva tajfuni gralki.edniot e 6 kw drugiot 9 kw imat i postolje na trka...


11.111 МКД
или предлог цена
18 мај 10:21SE PRODAVA KALORIFER-TAJFUN 6 KW

SE PRODAVA KALORIFER-TAJFUN 6 KW VO ODLICNA SOSTOJBA


6.200 МКД
или предлог цена
18 мај 06:56KALORIFER//GREALKA --DYNAMIK TG-200 B5

Ispravna --kako nova -malce koristena odlichno gree 2x1000 w = 20...


1.100 МКД
или предлог цена
10 мај 07:25GREALKA---ISKRA -GCB 1202

Odlicno gree 2x 1000 w = 2000 w


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 07:29Се продава калорифер

Се продава калорифер, цена поволна добро зачуван! Телефон за конта...


1 €
или предлог цена
05 мај 09:15KALORIFER/GREALKA --FUEGO // ST

Ispravni grealki 2 x 1000 w = 2000 w ST - ---------------600 d...


600 МКД
или предлог цена
04 мај 07:33Kalorifer

Prodavam dva trofazni kaloriferi. Sekoja po 5000 den.


5.000 МКД
или предлог цена
30 апр 20:16Fen grealka kalorifer so ventilator 2kw novi DYNAMIC

Gralka fen kalorifer So ventilator So dalecinsoo Vodootporen ...


2.999 МКД
или предлог цена
20 апр 12:37Тајфун

Се продава тајфун скоро нов. Тел. 071 267 428 Сашо


3.900 МКД
или предлог цена
19 апр 17:46Vivax Heater

Prodavam malku koristen heater za greenje i ladenje so 2 brzini i kru...


1.000 МКД
или предлог цена
18 апр 18:33Ретро греалка

Ретро мини-греалка, ѕидана, производство на „Препород“ - Идризово. ...


1.500 МКД
или предлог цена
13 апр 15:26Grealka Max

Mnogu malce koristena keramicki greaci 2 stepena 750w i 1500w sigurn...


700 МКД
или предлог цена
10 апр 08:14Kalorifer konvektor fenhojler

Se prodava konvektor fenhojler za parno greenje ispraven. Informacii ...


1 МКД
или предлог цена
06 апр 07:34Prodavam TA.Pecka.

Mnogu malku koristena.


6.000 МКД
или предлог цена
06 мар 18:22Kvarcna Grealka

Kako nova


1.000 МКД
или предлог цена
06 мар 16:22Tajfun2000w i kvarcna 1200w novi

Kupeni od alfi so garancija uste cela godina koristeni 15 dena dvata ...


1.500 МКД
или предлог цена
05 мар 12:51Grealka fen klima duvalka 1000w/2000w kalorifer

Димензии: 575 x 175 x 260 mm Напон AC 220 – 240 V Фреквенција 50/60...


2.399 МКД
или предлог цена
02 мар 11:42NAJEKONOMICNI TAJFUNI TAJFUN GREALKA GREALKI NA PLIN

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

22 фев 10:10GREALKA ekonomicna podvizna

Grealka podvizna Lesna za upotreba Se uklucuva na bilo koj steker...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

09 фев 17:24Panelna grealka konvektor PANEL DYNAMIC 2.5kw

Panelna grealka konvektor DYNAMIC 2500w 📍Regulator na termostat ...


2.800 МКД
или предлог цена
27 јан 10:25Kalorifer vertikalen duvalka 2000w grealka

Kalorifer vertikalen 📍2000w 📍regulator za ventilator ladno toplo 📍...


750 МКД
или предлог цена
19 јан 19:10Kalorifer grealka so rotacija 2000w

Grealka so rotacija 2000w 📍moknost 2000w 📍regulacija na ventilator ...


2.899 МКД
или предлог цена
19 јан 19:08Kaloriferi grealka vertikalen kalorifer NOVI! 2kw

Vertikalen kalorifer DYNAMIC 📍1000/2000W 📍50-60Hz 📍napon220-240v ...


899 МКД
или предлог цена
17 јан 21:43Kalorifer Калорифер

Нов, не е Турки или Кинески, него Германски


1.500 МКД
или предлог цена
11 јан 16:05Elektricna grealka zidna 2000w novi!

Димензии: 575 x 175 x 260 mm Напон AC 220 – 240 V Фреквенција 50/...


2.400 МКД
или предлог цена
01 јан 21:12Prodavam Kalorifer Tajfun 5 KW

Prodavam Kalorifer Tajfun 5 KW, trofazen priklucok, Rade Koncar proiz...


140 €
или предлог цена
15 дек 11:53Kotel na struja 24kw

Se prodava malku koristen kotel na struja 24 kw


470 €
или предлог цена
24 ное 23:15Kalorifer vertikalen dubalka grealka 2000w

Kalorifer grelaka


999 МКД
или предлог цена
20 окт 10:13Se prodava Kalorifer

Poveke info na tel 078 294 714 Zorica


1 €
или предлог цена
11 окт 19:11Termo pecka 6 - Ohrid

Prodavam tremo pecka 6 vo Ohrid vo solidna sostojba.


2.900 МКД
или предлог цена
04 сеп 01:15Elektricen kalorifer

Ispravna


600 МКД
или предлог цена
23 јул 17:32Roventa Duolio grealka

Roventa duolio 1000 1000w. Kako nova koristena 2 meseci. https://set...


4.800 МКД
или предлог цена
19 јун 17:12Fenkoiler x18 industriski za greenje i ladenje

Opremata e od jugoslovensko poteklo So izmenuvaci so sitni lameli so...


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

06 апр 12:26Industriski Kalorifer na PELETI

prodavam industriski kalorifer so topol vozduh za zagrevanje na hali ...


1.550 €
или предлог цена
27 фев 16:57Тајфун Хаваи

Тајфун Хаваи со подесива јачина од 10,8 и 6 kW, погоден за загревање ...


По Договор
или предлог цена
23 фев 22:14Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам