Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
96 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
10 мај 11:52Промовирано

MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
15 мај 11:19Промовирано

5.5kw ИНВЕРТЕР со ГРАТИС МОНТАЖА !!!

Искористете ја неверојатната понуда за да купите 5.5 kw ИНВЕРТЕР клим...


34.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 14:24НОВ ОГЛАС
Промовирано

Panel za greenje 2kw

Francuski Panel za Greenje. Koristen samo 2 meseca. Dosta socuvan. ...


1.600 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 13:00Panel za greenje 2.5kw

Francuski Panel za Greenje. Koristen 1 sezona. Dosta socuvan. Izra...


2.600 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 МКД
Вчера 13:00Thermor panel grealka

Thermor panel grealka malku koristena,2,5kw do drzac za na zid


2.000 МКД
или предлог цена
17 мај 13:44Panelki

Se prodavaat 2 panelki 3,5 i 2,5 Thermor. Koristeni 2 godini 077 91...


По Договор
или предлог цена
14 мај 19:12Zidna grealka

Kako nova koristena 1 mesec 2000w


3.000 МКД
или предлог цена
13 мај 11:53Панел за греење на струја / Greenje na struja

Панел за греење на струја. Марка Термор (Thermor), француски производ...


99 €
или предлог цена
13 мај 01:06ГРЕАЛКА ХЕЛЕН

Се продава греалка Хелен со три греача во исправна состоја


500 МКД
или предлог цена
12 мај 22:39Se prodava nov infrared panel Bauer IR-800

Se prodava nov infrared panel Bauer IR-800 so cela oprema : drzaci za...


5.500 МКД
или предлог цена
11 мај 23:47Panelna grealka Atlantic F119 2.500W

Se prodava socuvana panelna grealka Atlantic F119 2.500W komplet so k...


3.000 МКД
или предлог цена
05 мај 22:52Hitno prodavam Paneli za greenje-Thermor

Hitno prodavam paneli za greenje. Thermor-2,5 KW-3000 denari Thermo...


3.000 МКД
или предлог цена
05 мај 10:23Се продава греалка како нова

Греалката е како нова евтина цена


1 €
или предлог цена
04 мај 22:44Se prodava

Se prodava panelka za greenje 2.5 Termor francuska mnogu malku korist...


3.500 МКД
или предлог цена
03 мај 10:30Панелка 2.5kw

Панелка 2.5kw малку котистена Телефон за контакт 071/786-699 Томе


2.500 МКД
или предлог цена
02 мај 20:41Panelni grealki od granit

Dekorativni panelni grealki 120x40cm od granit. So greac so snaga 70...


3.000 МКД
или предлог цена
01 мај 23:46GREALKA ГРЕАЛКА SAMDAN

Grealka Samdan 2kw ѕидна но може и на постоље да се монтира многу јак...


1 МКД
или предлог цена
30 апр 11:30Se prodava panelna grealka panel konvektor francuski THERMOR

Se prodava ubava PANELNA GREALKA KONVEKTOR ORIGINAL FRANCUSKI TH...


55 €
или предлог цена
29 апр 09:44Пaнелнa греaлкa и термо печкa

Добро сочувaни


8.000 МКД
или предлог цена
28 апр 20:03Se prodava 3 kw grealica grealka panel so novi greaci I prek

Se prodava 3 kw grealica grealka panel so novi greaci I prekinuvaci


1.200 МКД
или предлог цена
27 апр 20:38Panelka nova

Se prodava panelka nova so garancija. Samo dva pati e pustena .. Kon...


1 €
или предлог цена
26 апр 20:04Панелки за греење 2.5кw

Продавам две половни панели во исправна состојба без држачи за на зид...


2.500 МКД
или предлог цена
21 апр 19:34Се продава греалка за во бања

Функционална греалка за во бања. Се продава бидејќи ќе се реновира с...


500 МКД
или предлог цена
16 апр 18:22Grealka eftino

Grealka so tri graeci ispravna eftino


1 €
или предлог цена
16 апр 13:12Панелна греалка THERMOR 3000W _ 2400MKD

Панелна греалка THERMOR 3000W _ 2200мкд


2.200 МКД
или предлог цена
16 апр 11:19Se prodava panelna grealka panel konvektor francuski THERMOR

Se prodava PANELNA GREALKA KONVEKTOR ORIGINAL FRANCUSKI THERMOR ...


55 €
или предлог цена
15 апр 20:59Se prodavat Grealki

Se prodavat mali grealki 600w info na 077980706


15 €
или предлог цена
15 апр 12:33PRODAVAM ZIDNA GREALKA ZA KUPATILO-KONCAR

GREALKA ZIDNA ZA VO KUPATILO, KONCAR 2000W INFORMACII NA TEL. 076 430...


600 МКД
или предлог цена
10 апр 08:13Продавам кварцна греалка

Продавам кварцна греалка од 3 kw,сочувана,исправна. Цена 500 денари....


500 МКД
или предлог цена
05 апр 12:14Prodavam panel konvektor za greenje francuski ,,THERMOR,,

Prodavam panelen konvektor za greenje original francuski THERMOR Ima...


55 €
или предлог цена
27 мар 20:48Нова панелна греалка

Продавам нова панелна греалка TESY CN03 250 EIS WI-FI IP24, 2500W. Гр...


7.000 МКД
или предлог цена
26 мар 16:01Термо печка

Продавам 2 термо печки, 3-ка и 4,5-ка.Многу сочувани,како нови. Теле...


1 €
или предлог цена
19 мар 16:09Grealka mnogu kvalitetna,vo odlicna sostojba

Grealka vo odlicna sostojba,mnogu retko koristena.


2.500 МКД
или предлог цена
09 мар 15:41PANELNI GREALKI --

Ispravni kako novi FUEGO --model;PN 2000 /// made for EUROPE LIA...


2.400 МКД
или предлог цена
08 мар 06:46Penelni Grealki - THERMOR

Se prodavaat odlicno socuvani i besprekorno funkcionalni grejni panel...


1 €
или предлог цена
07 мар 20:51Kvarcni grealki

Kvarcni grealki isparvni


1.500 МКД
или предлог цена
07 мар 16:57KVARCNA GREALKA -----LEOV 2500 W

Odlichno gree --kako nova 3 greachi x 850w = 2500 w 3 prekidachi...


1.500 МКД
или предлог цена
01 мар 08:07Се продаваат 7 панели на струја и термо печка

Се продаваат 7 панели на струја и термо печка 2,5 kw =3000 денари 2...


1 МКД
или предлог цена
23 фев 19:01Se prodava grealka Valliant 2500 W

Se prodava mnogu malku koristena grealka Valliant 2500 W


4.500 МКД
или предлог цена
20 фев 19:02PANEL NOV AIRLEC ORIGINAL FRANCUSKI 2KW NOV SO GARANCIJA

se prodava nov panel Airlec 2kw original francuski so digitalen term...


4.100 МКД
или предлог цена
14 фев 10:26Панелна конвертор греалка Thermor 2500 W

Панелна греалка за на ѕид. Малку користена.


2.500 МКД
или предлог цена
12 фев 22:26Panelka kako nova

Prodavam panelka za toplenje, koristena mn malku, socuvana nadvoresno...


2.300 МКД
или предлог цена
11 фев 13:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам