Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Клима сервис,поправка,клими,хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:18Промовирано

Tesla 3.5 kw TT34EX81-1232IAW

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A (6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛА...


25.990 МКД
или предлог цена
Вчера 07:03Промовирано

Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

prodavam 2 aspiratori

nov Aventa 125mm 700den. i koristen Mts 120mm. 400den. dvata ako...


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 20:05Se prodavaat ventilatori

Se prodavaat dva ventilatori so dalecinski upravuvac, imaat tri brzin...


150 €
или предлог цена
19 мар 19:15Prodavam grealka

Grealkata e malku koristena skoro nova, ima uste 3 meseci garancija. ...


2.000 МКД
или предлог цена
18 мар 22:54Термогени радијатори со моторче за повеќе топлина во домот

Термогени радијатори со 2 типови на мотори, округли и правоаголни цел...


1 МКД
или предлог цена
02 мар 18:53RAZLADUVAC NA VOZDUH ZA LETNA BAVCA

PRODAVAM RAZLADUVAC ZA VOZDUH DOBRO SOCUVAN VO ODLICNA SOSTOJBA


1 €
или предлог цена
20 фев 07:47Inox odzaci i ventilacija

Inox odzaci i ventilacija so i bez izolacija razni velicini i elementi


2.500 МКД
или предлог цена
17 фев 07:05Ventilator

Prodavam ventilator.kontakt070 449133


1.000 €
или предлог цена
05 фев 20:30Ventilator Neo

Ventilator Neo malku upotrebuvan


800 МКД
или предлог цена
04 фев 14:44Вентилатор

Ventilator


200 МКД
или предлог цена
25 окт 23:43Evtino, kvalitetni vertikalni ventilatori

Евтино, квалитетen вертикалen вентилатор донесен од Германија (правен...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Вентилатори

01 сеп 08:38Вентилатор за разладување

Лето високи температури треба разладување вентилатор екстра цена С...


25 €
или предлог цена
19 авг 16:30Razladuvac na vozduh Vivax ventilator

Nov, koristen 10tina dena, so pumpa za voda i dve kaseti za zamrznuva...


3.000 МКД
или предлог цена
08 авг 20:20Industriski Vintilatori Germanski

Se prodavat industriski Vintilatori malce koristeni skoro kako Novi. ...


2.700 МКД
или предлог цена
07 авг 19:28Вентилатор за разладување

Лето високи температури треба разладување вентилатр екстра цена Сп...


1.500 €
или предлог цена
18 јул 16:03Ventilator

овој вентилатор е погоден за ладење во фабрики, магацини, работилници...


4.000 МКД
или предлог цена
11 јул 07:09Вентилатори

Нови и половни вентилатори


3.500 МКД
или предлог цена
18 фев 19:41ВЕНТИЛАТОРИ ЗА ОЏАК

СЕ ПРОДАВААТ ВЕНТИЛАТОРИ ЗА ОЏАК КАКО ТРАЈНО РЕШЕНИЕ НА СЛАБ ПРОТОК Н...


1 €
или предлог цена
07 фев 18:54Кулер / Kuler / Cooler

Papst TYP 4124 GX MADE IN GERMANY Има повеќе на залиха.


По Договор
или предлог цена
22 јун 14:16Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам