Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Servis polnjenje freon za site vidovi klimi

Servis dijagnoza polnenje freon za site vidovi klimi


1 €
или предлог цена
17 мај 12:59Промовирано

Komplet parno greenje / radijatori / парно

Се продава комплет парно со приклучок на камин на дрва. Радијатори :...


15.000 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
19.000 МКД
24 мај 17:16Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

28 мај 22:37Промовирано

Prodavam peleti EFTINO! 210 den. vreka

Peleti nabaveni za domasna upotreba, uvoz od Turcija 2022 god.. Nabav...


210 МКД
или предлог цена
Денес 18:30Prodavam Srpski peleti

prodavam Srpski peleti A1 klasa 240den/vreka/15kg letna ponuda


240 МКД
или предлог цена
Вчера 09:36Пелет Ела А1 класа

Пелет ела А1 класа со можна достава на домашна адреса.


260 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 МКД
29 мај 17:43Пелет А1 класа-Pelet A1 klasa

Пелет А1 класа можна испорака низ цела Македонија. Јавете се ке се д...


240 МКД
или предлог цена
29 мај 17:38PELETI/ПЕЛЕТИ А1 ТОМО ПЕЛЕТ

ПЕЛЕТИ ТОМО А1 Класа СРПСКО ПРОИЗВОДСТВО ЦЕНА: 270 ДЕН СО ДОСТАВА ...


270 МКД
или предлог цена
29 мај 08:45Peleti- Пелети

Вршиме продажба и достава на пелети EKO LIFE -Македонија висока А1 ...


269 МКД
или предлог цена
14 мај 18:11Peleti

Vo NEKOM Trans najdobriot pelet po cena od 270 den. Srpsko proizvods...


270 МКД
или предлог цена
10 мај 13:00KOTEL ZA PARNO MGREENJE NA PELETI 35KW

Se prodava kotel na parno greenje od 35kw koristen edna sezona. Tome...


80.000 €
или предлог цена
05 мај 14:24Peleti za 150 denari

Se prodavaat problematicni peleti, zatoa i se so ekstra cena od 150 d...


150 МКД
или предлог цена
04 мај 19:03Centrometal 60kw kotel na peleti set so rezervar i vrata

Centrometal 60kw kotel na peleti set so rezervar i vrata. Koristen ed...


По Договор
или предлог цена
03 мај 06:17Kamin Pecka na peleti

Kamin/Pecka na peleti marka blist Gree dva kata Kontakt samo na 07...


500 €
или предлог цена
29 апр 13:00Peleti pellet pelleti pelet

Zosto VASILIJE PELLET?? ⚡Pravite zasteda I do 40% vo sporedba so dru...


280 МКД
или предлог цена
25 апр 20:57Peleti pellet pelleti pelet termopellet

Termopellet 90%buka 10%meko drvo Zemja na poteklo:Srbija Cena:za ...


275 МКД
или предлог цена
25 апр 20:57Peleti

Gold Pellet A1 klasa Na golemo 250 denari na malo 260 So dostava p...


250 МКД
или предлог цена
20 апр 12:11Kotel alfa plam como 21

Prodavam kotel na peleti alfa plam como 21 edna sezona koristen. Moz...


1 €
или предлог цена
04 апр 17:04Peleti

Peleti od maslinka 15 kg, ostanati se uste 80 vreki. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

27 мар 13:00Grejac za palenje na pelet

Se prodava grejac za palenje na peleti. Nov e neupotrebuvan (po gre...


1.500 МКД
или предлог цена
27 мар 08:42Grealka na Peleti ! 60 m² greenje 1kg pelet na saat

🔥Греалка на Пелети во урбан стил!🔥 *Наменета за ресторани, балкони...


400 €
или предлог цена
11 мар 06:47Grealka na Peleti ! 60 m² greenje 1kg pelet na saat

🔥Греалка на Пелети во урбан стил!🔥 *Наменета за ресторани, балкони...


400 €
или предлог цена
11 мар 06:46PELETI

Prodavame peleti A1 klasa15 kg


270 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

09 мар 11:41Пелети А класа

Се продаваат пелети за греење А класа. Цена за вреќа од 15 кг е 260 ...


260 МКД
или предлог цена
08 мар 11:06Peleti

Prodavam Peleti mk proizvodstvo 50% buka 50% bor Rusinovo - Berovo


По Договор
или предлог цена
05 мар 23:16Pecka na peleti - duvalka

Se prodava pecka na peleti MBS Smederevo 10 Kw. - duvalka, koristena ...


35.000 МКД
или предлог цена
23 фев 19:35PELETI

➡️Se Prodava peleti 🟠VARDAR PELLET🟠 ➡️4888 KCAL/KG=5.68 KW20451 KJ/...


330 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

23 фев 01:06Peleti ohrid A1 A2 VARDAR DBK EKOLIFE Goldenbag redi

Poveke modeli na peleti 🔥REDI PELET 100% произведено од природно...


300 МКД
или предлог цена
22 фев 14:44Пелети Peleti A1 zamena za kola punto golf caddy doblo

Peleti A1 zamena za pikap ili kola mala


300 МКД
или предлог цена
22 фев 14:44Peleti A1 A2 пелети 15/1

Peleti А1 А2


299 МКД
или предлог цена
14 фев 09:42Peleti pelet 8mm

Prodavam drveni peleti so 8mm debelina za industriski kotli ne moze d...


210 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Греење и климатизација / Пелети

02 фев 21:22Prodavam peleti A1 klasa

Prodavam peleti a1 klasa so dostava vo skopje i Tetovo po dogovor ...


330 МКД
или предлог цена
28 јан 10:41Peleti od drvo a1 klasa

Prodavam peleti od drvo a1 klasa. Tursko proizvodstvo Ekstra kvalit...


370 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

26 јан 17:12Пелет А1 класа-Pelet A1 klasa

Пелет А1 класа. Можна испорака низ цела Македонија Телефон за конта...


330 МКД
или предлог цена
25 јан 12:53Пелет Pelet ENA1 plus klasa

Пелет Peletisimo ЕN A1 plus класа Врека 15кг.


405 МКД
или предлог цена
22 јан 13:09Се продават пилети 350ден

Dobar kvalitet ima prostor za dogovor


330 €
или предлог цена
20 јан 12:14Пелети

Се продават ПЕЛЕТИ А1 плус за греење. 15кг вреќа. Телефонски број: 07...


370 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Греење и климатизација / Пелети

20 јан 03:55Peleti na golemo i malo

prodavan peleti na golemo i malo


380 МКД
или предлог цена
28 дек 11:17Се продава печка на пелети

Se prodava, koristena mesec ipol seuste pod garancija CENA PO DOGOVO...


1 МКД
или предлог цена
17 дек 19:47Peleti

Се продаваат пелети од сончоглед.


360 МКД
или предлог цена
01 дек 19:36Kotel na peleti 25 kw

Se prodava kotel na peleti 25 kw, ima potroseno samo 200 vreki,moze d...


1.200 €
или предлог цена
25 ное 18:36Пелет EN A1 класа

Пелет MAXENERGY Врека 15 кг. Испорака од Кочани.


450 МКД
или предлог цена
06 ное 12:36Се продава скоро нова MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw

Заради заминување во странство се продава многу малу користена печка ...


48.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

25 мај 13:01Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам