Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:01Промовирано

KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
10 мар 10:48Промовирано

Сервис и монтажа на клима уреди/клими

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:07Промовирано

Se prodava Alfa plam racional 70

Se prodava pecka za parno greenje Alfa plam Racional 70 , koja raboti...


23.000 МКД
или предлог цена
08 мај 15:48Se prodava kamin Alfa Plam

Se prodava mnogu zacuvan kamin na drva Alfa Plam.


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
23 апр 20:41kamin na drva

kamin na drva


100 €
или предлог цена
19 апр 00:03Се продава камин

Камин за парно греење 14 кв. Каминот може да се види на сликите во пр...


1 €
или предлог цена
07 апр 08:57Jaglen

Prodavan jaglen Berovski Informacii na tel.070797268


250 МКД
или предлог цена
05 апр 21:12Prodavam camovi letvi i drveni odpadoci za gorenje

Prodavam letvi od paleti pogodni za stolarija: -letvi 58x5cm so debe...


200 МКД
или предлог цена
01 апр 05:57PLAMEN MAGMA 7 VO ODLICNA SOSTOJBA

Prodavam kamin PLAMEN MAGMA 7 mnogu socuvana,borii i radijator za bor...


4.000 МКД
или предлог цена
27 мар 17:20Spored Plamen 100% gusan!!!

Prodavam spores marka Plamen izraboten celosno od GUS i stranici i l...


13.500 МКД
или предлог цена
23 мар 18:08Drvo za ogrev

Prodavam ogrevno drvo 4000 den m3


4.000 МКД
или предлог цена
01 мар 09:47Pecka na drva za parno central 23

Pecka cantral za parno


15.000 МКД
или предлог цена
03 јан 17:55Kamin Franklin

Prodavam kamin Franklin


160 €
или предлог цена
21 ное 15:48Allfa pllam

Koriaten samo dve sezoni bukvalno kako nov.


230 €
или предлог цена
12 ное 20:51Ogrevno Огревно дрво брест

Станува збор за постари трупци од брест накај 15 - 20 години, се кори...


3.400 МКД
или предлог цена
30 окт 22:46kamin na drva

kamin za parno 200 evra (14kw)


1 €
или предлог цена
14 сеп 22:54Drva za ogrev.ogrevno drvo дрва за огрев огревно дрво‼

Vrsime prodazba na ogrevno drvo dab i buka prva i vtora klasa So dos...


1 €
или предлог цена
10 јун 22:07Kamin Molika

Se prodava kamin, so rerna i termometar. Kaminot ima opcija da se pr...


150 €
или предлог цена
11 мај 21:09Kupuvam jabolko drvo za ogrev

kupuvam jabolka drva za ogrev Ohrid i okolina .Moze i so moe secenje ...


111 МКД
или предлог цена
06 мар 11:32Prodavam kamin na drva 150 e

Prodavam kamin na drva marka Prity cena 150 evra. 077 578 268


150 €
или предлог цена
17 фев 14:25kamin

se prodava kamin mnogu malce koristen skoro nov


8.000 МКД
или предлог цена
12 фев 23:25‼ OGREVNO DRVO..ОГРЕВНО ДРВО..DRVA ZA OGREV..ДРВА ЗА ОГРЕВ‼

‼VRSIME PRODAZBA NA OGREVNO DRVO DAB I BUKA PRVA I VTORA KLASA SO ...


По Договор
или предлог цена
20 јан 10:16Prodavam ogrevno drvo

Prodavam 10 kubni metri ogrevno drvo (buka) Kontakt tel: 075 66 77 4...


По Договор
или предлог цена
15 ное 19:27Gredi zamena za ogrevno drvo

Imam stari gredi pogodni za izgradba na shupa, sakam da gi zamenam za...


5.000 МКД
или предлог цена
27 авг 09:07за продажба буково огревно дрво - палета.

нудиме 150 палети со димензии 2х1х1 метар. дрво подготвено за горење...


45 €
или предлог цена
16 јан 01:21Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам