Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

14 јан 21:10Промовирано

MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
15 мај 11:19Промовирано

Сервис и монтажа на клима уреди/клими

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:07Промовирано

Kotel za parno 47 kw i cisterna 3 tonska

Kotel za parno 47 kw na nafta. Cisterna skoro nova Vo odlicna sosto...


1 €
или предлог цена
14 мај 23:36Plamenik Gorilnik Brener na nafta za kotel.

Germanski koristen tri sezoni,komplet so avtomatika i dovodni creva z...


210 €
или предлог цена
06 мај 20:39Нафтена печка

Нафтена печка Горење неотпакувана сосема нова,уникатен изложбен салон...


100 €
или предлог цена
05 мај 13:37Se prodava metalna cisterna 3t za nafta

Se prodava nova neupotrebuvana metalna cisterna za nafta od 3t proizv...


500 €
или предлог цена
24 апр 10:20Plamenik i kotel na maslo nafta

Plamenik i kotel na maslo Girsh 20kw germanski vo odlicna sostojba .r...


1.200 €
или предлог цена
05 апр 21:50KOTEL NA NAFTA

KOTEL NA NAFTA KOMPLET SO GORLNIK EKSPANZIONEN SAT, POMPA I 2 TONA CI...


1.050 €
или предлог цена
14 мар 21:12Kotel na nafta

Prodavam kotel na nafta so brener malku koristen,Eko flam italijanski


350 €
или предлог цена
13 дек 19:14Kotel na nafta

informacii na 076475115 Kotel na nafta ispraven funkcionira be...


100 €
или предлог цена
22 ное 19:18Kotel na nafta WIESSMANN 27kw

informacii na 076475115 Kotel na nafta so gorilnik za parno do...


450 €
или предлог цена
15 ное 12:29Brener na nafta

Se prodava povolno brener na nafta za industriski kotel. Informacii ...


1 €
или предлог цена
01 ное 17:51Пламеник

Пламеник за нафта скоро нов малце користен 1 сезона тел.072 240 380


100 €
или предлог цена
24 окт 20:16Gorilnik Ecoflam

Se prodava gorilnik za parno za nafta Ecoflam, koristen 2 zimski sezo...


200 €
или предлог цена
23 окт 09:39Baram sklopka za gorilnik

Gorilnik na nafta sklopka satronic tf 802.1


20 €
или предлог цена
31 јан 20:57Se prodava!!!

Cena po dogovor!!!


По Договор
или предлог цена
12 дек 09:54Cisterni za nafta

Se prodavaat dve cisterni za nafta,po 1500 L,proizvodstvo fabrika Dim...


18.000 МКД
или предлог цена
02 ное 20:17REZERVAR ZA NAFTA 2 tona

Rezervar za nafta 2,2 tona sobira 078 320 094


1 €
или предлог цена
07 окт 18:00REZERVAR ZA NAFTA 2 tona

Prodavam rezervar za nafta koj sobira 2,2 tona 078 320 094


1 МКД
или предлог цена
07 окт 15:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам