Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
15 мај 11:19Промовирано

KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
10 мар 10:48Промовирано

5.5kw ИНВЕРТЕР со ГРАТИС МОНТАЖА !!!

Искористете ја неверојатната понуда за да купите 5.5 kw ИНВЕРТЕР клим...


34.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 14:24НОВ ОГЛАС
Промовирано

Toplinska Pumpa

Se prodava Toplinska Pumpa. 16 KW. Tel. 070-690-333. Amnor.


3.400 €
или предлог цена
Вчера 13:00Toplinska pumpa

Proektiranje i izvedba na parno greenje so toplinska pumpa


1 €
или предлог цена
03 мај 13:15Izvedba na parno

Izvedba na parno greenje so bakar crna cefka aluplast zamena na radij...


По Договор
или предлог цена
25 апр 16:45ГРЕЕ ТОПЛИНСКА ПУМПА - ЧИЛЕР

ГРЕЕ ТОПЛИНСКА ПУМПА ГРЕЕ Чилерот се продава со мал квар неисправнос...


1 €
или предлог цена
20 апр 10:05toplinska pumpa hitachi (mozna zamena za skuter)

se prodava toplinska pumpa hitachi za 150 m2. Moza e zamena za skute...


1.500 €
или предлог цена
26 мар 21:02TOPLINSKA Dimplex LA-40-TU

Se Prodava TOPLINSKA Pumpa Dimplex uvezen od Švajcaria jacina so 40, ...


3.500 €
или предлог цена
08 фев 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам