Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
537 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SERVIS NA KLIMI/HEMISKO CISTENJE/DOPOLNUVANJE SO FREON

Комплетен Сервис за вашите клима уреди : - Поправка на сите видови...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

22 мај 10:06Промовирано

alfa

alfa plam 20kw za parno ferroli 50 kw brener na pilet so silus sim...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:05Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

28 мај 22:37Промовирано

Kotel za panro na nafta so plamenik

Prodavam Kotel so plamenik na nafta Tel.070260927


500 €
или предлог цена
Денес 14:27Kotel na drva-kjumur

Kotel za parno na drva-kjumur so moznost na nafta.


450 €
или предлог цена
Денес 08:38Gusan radijator so 10 rebra

Prodavam 3 gusani radijatori so po 10 rebra. Ispravni Cena 150den od...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:52Radijatori algreta aluminski zdravi povolno

Ispravni komplet so ventili i drzaci 4 evra aluminski radijatori Algr...


4 €
или предлог цена
Вчера 23:30Elektricen kotel za parno

Se prodava


150 €
или предлог цена
Вчера 23:23Parno

Duvalki za greenje sto se vrzet vo sistem za parno greenje uste se n...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:13Kotel

Kotel na derva 30 kw vo ispravna sostojba Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Вчера 17:04PRODAVAM 6.RADIATORI GOLEMI ZA PARNO GREENJE

PRODAVAM 6.RADIATORI GOLEMI, SREDNI ZA PARNO GRE,ENJE KAKO NOVI SAMO ...


350 €
или предлог цена
Вчера 12:26Kupuvam Sporet za parno Centrometal 27 ili 29 kw

Ponudete Sporet za parno AlfPlam ili Centrometal kako na slikite 27 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:18Brener gorilnik na pelet

Breerot e vo odlicna sostojba komplet so magacin i transporter montir...


500 €
или предлог цена
Вчера 07:57Kotlinja za parno / пумпи за парно

9kw pumpi/ котлиња за парно. Poveke informacii na 075 427 737


По Договор
или предлог цена
07 јун 23:13Prodavam radiator na struja

Prodavam radiator na struja, za Poveke info javete se. 078 457 534 T...


3.000 МКД
или предлог цена
07 јун 20:54Alfa plam 20 kw za parno

Prodavam sporet za parno Ala Plam za parno 20 kw komplet so termo ven...


1 €
или предлог цена
07 јун 19:13UPS Line-interactive 1000VA / 600W GIOTTO BORRI

UPS Giotto - непрекинато напојување: • Line-interactive технологија, ...


7.000 МКД
или предлог цена
07 јун 10:01Електричен котел на струја VIESSMANN Vitotron 100

Електричен котел на струја 8 kw најновиот модел на VIESSMANN.Котелот ...


500 €
или предлог цена
07 јун 08:45IZRABOTKA NA CELOSNA ISTALACIJA ZA PARNO GREENJE

izrabotuvam celosna istalacija za parno grenjee so site tipovi na mat...


По Договор
или предлог цена
07 јун 08:34Alfa Plam Commo 21 pecka za parno greenje

Peckata e koristena samo dve sezoni i e kako nova. Nameneta e za povr...


1.050 €
или предлог цена
06 јун 19:02Парно греење

Про Солар технолоџис Регионален центар за ЕЕ и ОИЕ -овластен дилер и...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 18:48ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА НА ПАРНО,ПОДНО И СОЛАРНО ГРЕЊЕ

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА НА ПАРНО ПОДНО СОЛАРНО ГРЕЊЕ Прода...


1 €
или предлог цена
06 јун 09:12Crevo za podno greenje PIPETEC 500 metri

Se prodava novo uste neupotrebeno crevo za podno greenje od marka PIP...


390 €
или предлог цена
05 јун 20:52CENTROMETAL 29kw

Se prodava sporet na parno centrometal 29kw koristen dve sezoni kako ...


1.200 €
или предлог цена
05 јун 13:09IZVEDBA NA INSTALACIJA ZA PARNO GREENJE

Vrsime izvedba na sekakov vid na parno greenje i servis na istite .


30 МКД
или предлог цена
05 јун 11:27FAN COOLER

Se prodavaat fan cooleri idealni za toplovodno parno greenje i toplin...


120 €
или предлог цена
05 јун 08:50Котел на дрва

Се продава котел Мегал Бујановац 40кв


45.000 МКД
или предлог цена
05 јун 08:30мајстори за парно греење

Вршиме секаoв вид на монтажа и сервис на парно греење, водовод , клим...


1 МКД
или предлог цена
04 јун 21:57radijatori radiatori

SE PRODAVAAT RADIJATORI ALUMINIUMSKI KORISTENI EDNA GODINA OSTANATI U...


3 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
200 €
04 јун 15:12Parno na struja 24kw

Potpolno funkcionalno, treba samo da se povrze na radijatori, mojknos...


350 МКД
или предлог цена
04 јун 12:36Kotel za parno na peleti AURIGA 23KW

Se prodava kotel za parno greenje Auriga od Ecospar 23kw komplet so p...


45.000 МКД
или предлог цена
04 јун 09:57Kotel na struja za parno 24 kw

Koristen e 4 meseci raboti besprekorno seuste POD garancija


500 €
или предлог цена
04 јун 09:36Parno greenje

Prodavam kompletno funkcionalen i ispraven sistem za parno greenje. (...


40 €
или предлог цена
04 јун 08:09Kamin na drva FRENKLIN, FRANKLIN so parno 1kW

Se prodava odlicen kamin na drva FRENKLIN so parno 10kW zaedno so kot...


15.000 МКД
или предлог цена
04 јун 07:38Radijatori algret resen

Prodavam radijatori aluminski Algreta 60 sm visina 1=25 rebr 1=16r...


4 €
или предлог цена
03 јун 19:55Kamin na peleti so parno mozi zamena za pceli

Kaminot e koristen 2 sezoni Vo ispravna sostojba 16kw gree 120m2 Go p...


650 €
или предлог цена
03 јун 17:27Radijatori elektricen kotel 12kw ekspanziono lonce pumpi ***

elektricno kotle 12kw ekspanziono lonce pumpa za voda kontakt ...


1 €
или предлог цена
03 јун 10:43Ruska sonda kotle vulkan 7 kw

Prodavam ruska podmornica kotle za parno od 5 do 7 kw do 70 kvadrati...


450 €
или предлог цена
03 јун 10:33Radiatori

NOVI RADIATORI IZVADENI VOOPSTO NE SE KORISTENI NOVI!!! CENA PO DOGOV...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 23:20Se prodava Industriski Brener

Ispraven industriski brener Za povejke info 075 32 71 32


1 €
или предлог цена
02 јун 08:50монтажа и сервис на парно греење

Монтираме секаков вид на парно греење. Подно, Ѕидно, Радијаторско, Ф...


25 €
или предлог цена
02 јун 07:47монтажа и сервис на парно греење

монтираме парно греење, подно радијаторско, ѕидно. котли на пелети...


25 €
или предлог цена
02 јун 07:47SOLARNO !!! SOLARNI !!! MONTAZA I PRODAZBA

MONTAZA I PRODAZBA NA SOLARNI SISTEMI ZA ISTITE DOBIVATE I DOKUMENTI...


17.000 МКД
или предлог цена
01 јун 23:17Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам