Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
574 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima servis se za klima antibakterisko cistenje, montaza

Klima Servis,se za klima,Montaza,Demontaza,Antibakterisko cistenje i ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 13:52Промовирано

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
20 мај 12:39Промовирано

Две перфектни ST клими 3.5KW и 5KW

Се продаваат два клима уреди- Инвертер сплит системи Superior Technol...


13.000 МКД
или предлог цена
09 мај 13:57Промовирано

KLIMATIZACIJA:Montaza,Demontaza i Servis

Izrabotuvame montaza i demontaza na site vidovi klimi: •servis na sit...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:56Chiler ciler chiller pumpa za ladenje - чилер ладење

Kontakt 070 26 58 52 Kontakt 075 407 565 Poloven, servisiran, vo is...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:59Клима CHIGO 3,5 KW

Нов инвертер клима уред CHIGO 3,5 KW греење и ладење од -15 до 45 оС ...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:27Нов инвертер клима уред CHIGO 3,5 KW

Нов инвертер клима уред CHIGO 3,5 KW греење и ладење од -15 до 45 оС ...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:27Клима сервис,поправка,клими хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 К...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:53Се продава клима уред Бломберг 3.5 kw

Се продава исправен клима уред, сплит систем, не е инвертер, 3.5kw. И...


100 €
или предлог цена
Вчера 13:00VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


600 €
или предлог цена
Вчера 12:59KLIMA KLIMI ZA LADENJE VNTRESNI DONESENI SE OD SVAJCARIJA .

SE PRODAVAT 3 KLIMI VNATRESNI DONESEBI SE OD SVAJCARIJA NOVI NE KORIS...


250 €
или предлог цена
Вчера 10:29Klima NEO 5200w obicna

Prodavam klima NEO obicna 5200w vo odlicna sostojba bez nieden defekt...


7.000 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 08:48MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
21 мај 07:55Polovni klimi

Imame za prodazba poveke vudovi polovni klimi so nasa montaza so edna...


1 €
или предлог цена
21 мај 07:55Klima NEO 2.5 kw

Se prodava klima ured NEO 2.5 kw


6.000 МКД
или предлог цена
20 мај 23:00Се продава сплит систем Galanz клима

Се продава сплит систем Galanz клима. 3.5kw.


По Договор
или предлог цена
20 мај 18:15Продавам климатизер Frozzini 3,5 kw во одлична состојба

Продавам половен климатизер 3.5 kw Frozzini со Mitsubishi компресор в...


7.000 МКД
или предлог цена
20 мај 16:19Klima Qvadro

Klima qvadro, vo ispravna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
20 мај 13:32Nova neotpakuvana inverter Vivax Aeri 5.5kw Silver Mirror

Se prodava nova neotpakuvana inverter klima -Vivax 18ch50aeri silver ...


42.000 МКД
или предлог цена
20 мај 12:53Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
20 мај 12:39DALJINSKO ZA KLIMA-SITE TIPOVI

PRODAVAM NOVO DALJINSKO UNIVERZALNO ZA SITE TIPOVI NA KLIMA UREDI.BUK...


599 МКД
или предлог цена
20 мај 11:16Сервис и монтажа на клима уреди/клими

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
20 мај 10:39Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
20 мај 10:10KLIMA SERVIS & ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA SITE KLIMI

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА КЛИМА УРЕД И НЕГОВАТА ВАЖНОСТ ❗❗❗ 📣 Иако клима у...


87 €
или предлог цена
20 мај 08:50Se prodava Klima ured

Se prodava klima ured Midea, 3,5 kW snaga Ispravna sostojba. Telefo...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

20 мај 08:16Klima NEO 5,5kW pod garancija

Prodavam klima NEO 5,5kW. Kupena pred 3 godini, momentalno e pod gara...


15.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
17.000 МКД
19 мај 23:56Servis na klima

Sevis, montaza, demontaza, dopuna so freon, odrzuvanje i hemisko cist...


По Договор
или предлог цена
19 мај 21:58Montaza, cistenje i servisiranje na sekakov vid na klimi

-Montaza i demontaza -Servisiranje i dopolnuvanje na freon (komplete...


1.000 МКД
или предлог цена
19 мај 14:24Montaza, demontaza, cistenje i servisiranje na klima uredi

--- Montaza i demontaza na klima uredi --- --- Servisiranje i cisten...


20 €
или предлог цена
19 мај 14:24Prozorska klima Hitachi 2.5 kw, original japonska.

Prozorska klima Hitachi 2.5 kw proizvedena vo Japonija, besprekorno l...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
19 мај 13:49Клима сервис,поправка,клими,хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


600 МКД
или предлог цена
19 мај 13:12VIVAX Inverter klima ured ACP-12ch35aeri+ r32

Пристигна чудото од инвертер Vivax 12AERI+ кој троши 1KW за да ти дад...


34.900 МКД
или предлог цена
19 мај 10:51Vivax klima 3.5 kw

Se prodava klima ured vivax mnogu ekonomicen a so 3 + upotrebena neko...


350 €
или предлог цена
19 мај 10:30VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ACP-18CH50AERI+ R32 ACP-18CH50AERI+ R32 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP...


47.990 МКД
или предлог цена
19 мај 08:06Klima ured Sharp

Prodavam klima Sharp,nadvoresna edinica 9, vnatesna edinica 7.2, mnog...


400 €
или предлог цена
18 мај 14:435.5kw ИНВЕРТЕР со ГРАТИС МОНТАЖА !!!

Искористете ја неверојатната понуда за да купите 5.5 kw ИНВЕРТЕР клим...


34.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

18 мај 14:24Se prodava klima beko socuvana

Se prodava klima beko socuvana


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 €
18 мај 12:45MONTAZA, DEMONTAZA, SERVIS I CISTENJE NA VASIOT KLIMA URED

*** Montaza i demontaza na sekakov vid na klima uredi *** *** Popr...


20 €
или предлог цена
18 мај 09:33Сервис и чистење на секаков вид на КЛИМА УРЕДИ

-Сервис -Чистење -Монтажа и демонтажа -Поправка и сервисирање на с...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

18 мај 09:33Prozorska klima

Prodavam prozorska klima ,vo ispravna sostojba. Tel.za kontakt 071-...


3.000 МКД
или предлог цена
18 мај 07:52Klima T.S.T 24(7kw) invert. i T.S.T12(3.5kw) invert.komplet

Prodavam dve klimi T.S.T 24(7kw) inverter 4 meseci koristena, pod g...


По Договор
или предлог цена
17 мај 18:05Klima 3.5Kw split sistem gree i ladi komplet so bakrni cevki

Prodavam klima ured NEo 3.5kw split sistem ladi i gree (0,-5°C) komet...


5.500 МКД
или предлог цена
17 мај 17:10PRODAVAM PROZORSKI KLIMA URED

Prodavam prozorski klima ured kako nov Samo ladi


8.999 МКД
или предлог цена
17 мај 16:04Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам