Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
247 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

alfa

alfa plam 20kw za parno ferroli 50 kw brener na pilet so silus sim...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:05Промовирано

Se prodavaat toplotni pumpi marka Gree

Se prodava topllotna pumpa Gree 50kw tip VRV 9000eu.Topllotna pumpa ...


1 €
или предлог цена
01 јун 18:52Промовирано

Klimi

Accent Air Solution ви нуди: -Комплетен Сервис за вашите клима уреди...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

29 мај 13:54Промовирано

Kamin

Prodavam kamin ,koristen edna sezona.250 evra zaedno so čimcite


270 €
или предлог цена
Денес 06:02Kamin na drva

Se prodava gusen kamin


250 €
или предлог цена
Вчера 20:20Kamin Plamen Tena 165 kg

Kamin Plamen Tena 165 kg komplet so borii vo odlicna sostojba!! Cena...


200 €
или предлог цена
Вчера 18:44Kamin

Se prodava kamin na drva tel.078640626 Dragan


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Kamin + ekspanzionen sad + pumpa

Се продаваат: - Експанзионен сад - Пумпа Груфуз - Вентили, прикл...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Вчера 12:58  НОВ ОГЛАС

Kupuvam Kamin kako na slikite

Znaci baram da kupam kamin Upland kako na slikite ili Amiti 2 so stak...


150 €
или предлог цена
Вчера 10:28Kotel na drva

Alfa Plam Central 23


27.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:14SE PRODAVA KAMIN NA DRVA TOP CENA

Kaminot doagja so kumec stedilnik. Za cena ke se dogovorime.


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

04 јун 11:26Kamin na peleti duvalka mbs 10kw

Se prodava mbs 10 kw duvalka na peleti koristena pola sezona odi so n...


30.000 МКД
или предлог цена
04 јун 11:03Kamin so furna

Kamin Antalija so furna za pecenje koristen 2 sezoni izvoredno socuva...


5 €
или предлог цена
03 јун 19:54Kamin za parno Zuzia 15 KW

Се продава Камин за централно грејање "Zuzia 15 P". - Купен од Агенс...


1.200 €
или предлог цена
02 јун 22:27Ekstra kamin

Se prodava kamin ALFA ekstra socuvan


200 €
или предлог цена
02 јун 17:04Ponudete kupuvam kamin na drva do 5000 denari

Kupuvam kamin na drva do kaj 5000 denari


5.000 МКД
или предлог цена
02 јун 09:48Prodavam kamin na drva za parno komplet so pumpa espanzija

Malce koristen kako nov,se prodava poradi smena od drvo na peleti n...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
01 јун 18:41Камин на дрва

Се продава камин Блист Падова користен само една сезона.


По Договор
или предлог цена
31 мај 22:12PRODAVAM KAMIN

Prodavam gusen kamin na cvrsto gorivo drva zagreva do 7 0 metri kvad...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Камини

31 мај 13:41Kamin na drva Tel. za kontakt 077619510

Kamin na drva Tel. za kontakt 077619510 Tel. za kontakt 077619510 Te...


8.000 МКД
или предлог цена
31 мај 12:00Alfa plam Rustik

Alfa plam rustik vo odlicna sostojba... Cena 20.000den... So reducir ...


20 МКД
или предлог цена
30 мај 21:41Kamin nov

Se prodava italijanski kamin nov neupotreben za 120 kvadrati Kontakt ...


500 €
или предлог цена
30 мај 09:18Барам Камин Plamen Amity 3 ,замена за велосипед.

Plamen Amity 3 Барам камин Plamen Amity 3, за замена нудам велосипед...


15.000 МКД
или предлог цена
30 мај 09:00Nova Inoksna T-rachva 150/200 so kamena izolacija

Se prodava nova nergjosuvacka inoksna T-rachva so lonce i stegi F15...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Камини

29 мај 20:10Gusen kamin Plamen - Trenk

Каминот е користен 2 сезони. Капацитет на греење - 160 m3 Моќнос...


15.000 МКД
или предлог цена
29 мај 13:00Odzaci.mk - Сите видови инокс оџаци на едно место inox odzak

🇪🇺Сите видови и димензии на инокс оџаци на едно место www.odzaci.mk...


55 €
или предлог цена
28 мај 13:14Печка на дрва со шамотни цигли - камин kamin pecka na drva

🔥 Печка со шамотни цигли 2000 денари 🔥 🔥 Камин/ќумбе на дрва 🪵🔥...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Камини

28 мај 13:13Kamin Tena

Kamin Tena plamen 165kg 11kw


12.000 МКД
или предлог цена
26 мај 13:16Kamin Amity Plamen

Se prodava kamin Amity Plamen so kjumci Telefon za kontakt: Venko ...


15.000 МКД
или предлог цена
24 мај 19:05Печка на дрва - Мини каминче - pecki na drva kamini pecki

Се продаваат нови печки на дрва - мини камини со пепеларник и можност...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мај 19:37Топлотен „Фенкојлер“ термо радијатор - термоген радијатор

Радијатор со вентилатор кој дава повеќе топлина во вашиот дом и заште...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Камини

22 мај 19:37Radijator za kamin so motor koj stedi drva i dava toplina +

Termogen radijator so motor koj dava poveke toplina vo vasiot dom. ...


1 €
или предлог цена
22 мај 19:37Печки на дрва Камин со цигли Kamin na drva drvo pecka печка

🔥 Печка на дрва 1500 ден. 🔥 Камин со шамотни цигли 1800 ден. ☎️ ...


1.800 МКД
или предлог цена
22 мај 19:37Радијатор со вентилатор за повеќе топлина во вашиот дом

Радијатор со вентилатор кој дава повеќе топлина во вашиот дом и заште...


1 МКД
или предлог цена
22 мај 19:37Сите видови на бори на едно место, за камини, пелети, котли

Лимарската работилница АЛУМИНА врши продажба на сите видови бори, дим...


100 МКД
или предлог цена
22 мај 19:36Kamin

Prodavam kamin na drva,koristen 2 sezoni. Dimenzii 65x40x78


250 €
или предлог цена
17 мај 17:40Se prodava kamin KOMFORT

070 328 132 ZARKO 070 328 132 ZARKO


18.000 МКД
или предлог цена
14 мај 15:11Сите видови бории - ќумци, криви... димензии по ваша потреба

Производство и продажба на сите видови на: Ќумци - бории криви рад...


1 МКД
или предлог цена
10 мај 20:41Se prodava kamin Alfa

Se prodava kamin Alfa. Kontakt: 070 71 61 78 Dimce


1 €
или предлог цена
08 мај 23:12kamin

Se prodavam kamin vo odlicna sostojba


420 €
или предлог цена
25 апр 09:54Alfa Plam 250€

Alfa Plam ispraven 100% 250€


250 €
или предлог цена
24 апр 10:57Камин рустик , Алфаплам , МИВ - Врање со парно

Алфаплам рустик за парно 63 ребра (20+20+17+6), алуминиумски Компр...


650 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

23 апр 17:19Kamin fabbygo largo 15kw staklo. Novii!!

Камин на црвсто гориво fabbygo Largo Димензии: 72 x 53 x 81cm Јач...


18.950 МКД
или предлог цена
22 апр 15:28Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам