Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1070 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
20 мај 12:39Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

14 јан 21:10Промовирано

Сервис и монтажа на клима уреди/клими

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
20 мај 10:39Промовирано

Prodavam elektricno kolte od 24 kw

Elektricnoto kotle e ispravno, koresteno e samo edna godina


100 €
или предлог цена
Вчера 22:09TERMOPECKA TERMOVKA ISPRAVNA 3.5 KA!!!!!

SE PRODAVA TERMOFKA VO ISPRAVNA SOSTOJBA - MNOGU MALKU E KORISTENA...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:00Termo 3.5 kw me e mnogu koristeno

Vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:36Termo Pecka AEG 6kw

Se prodava ispravna, mnogu malku koristena Termo Pecka AEG 6kw (so ok...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:58ПРОДАВАМ ШПОРЕТ

Продавам шпорет Дерби половен


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15Pecka 4.5kw

se prodava pecka 4.5 kw vo odlicna sostojba malku koristena !


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:04Продавам термо печка АМГ, termo pecka AMG

Продавам термо печкa модел (AMG). 1. AMG термо печка 3.5kw. 2. На п...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:29СЕ ПРОДАВА ПЕЧКА 6 ка - БИТОЛА

Се продава термоакомулациона печка 6 ка која целосно е исправна и е в...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:23Termo pecki

Prodavame dve termo pecking 5 I 3 ispravni stari


111 €
или предлог цена
Вчера 07:00Печки на пелет Екошпар / Ekospar лагер од сите модели

Се продаваат печки на пелет од програмата на Ekospar, имаме лагер од ...


850 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.050 €
Вчера 02:34  НОВ ОГЛАС

termo pecka cer

termo pecka 2.5 kw vo ispravna sostojba so postolje


1.800 МКД
или предлог цена
21 мај 21:52termo pecka cer

termo pecka 6kw cer vo ispravna sostojba so postolje na trkalca


3.000 МКД
или предлог цена
21 мај 21:52Kotel Alfaplam

Prodavam kamin za parno na drva “Alfaplam” so vgradeno kazance za pa...


150 €
или предлог цена
21 мај 18:20TERMO PECKI

SE PRODAVAAT TERMO PECKA2.5KW ja cuvam uste deset dena pa ja ras...


2.000 €
или предлог цена
21 мај 09:19TERMO PECKA

RABOTI ODLICNO CENA PO DOGOVOR


1 МКД
или предлог цена
21 мај 08:58Termo pecka 3kW

Prodavam ispravna termo pecka 3kW komplet so postolje so trkalca.


40 €
или предлог цена
21 мај 07:38Se prodavaat dve pecki na drva

Se prodavaat dve pecki na drva povolno tel. za kontakt 078-327-770


1 МКД
или предлог цена
21 мај 00:25Се продава печка ЦЕР од 5KW

Итно се продава печка од 5 KW на ЦЕР. Печката е во одлична состојба. ...


1 МКД
или предлог цена
20 мај 23:10Термо печка

Продавам термо печка 6-ка во одлична состојба


4.500 МКД
или предлог цена
20 мај 20:42T A Pečka 4,5 KW

Termo akumulaciona pečka Magnohrom Kraljevo,4,5KW.Potpolno ispravna,n...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
20 мај 09:03Termo pecka

Se prodava termo pecka za povelete informacii Kire 078566215


3.500 МКД
или предлог цена
19 мај 19:04Pecka

Se prodava pecka na drva Prity koristena samo edna sezona.


12.000 МКД
или предлог цена
19 мај 17:40Продавам термо печки

3 термо печки од 3KW; 4KW; и 6KW по цена од 2.000, 4.000 и 6.000 дена...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 11:31Термо печка 6кW со постолје

Се продава термо печка 6kW со постолје на тркала Цена по договор ...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 11:28Термо печка 6kw Cer

Се продава термо печка 6 ка Контакт Љупчо 071 662 055


1 МКД
или предлог цена
19 мај 11:283 ELEKTRIČNI TERMO PEČKI 6KV

Site se ispravni i so postolja. Tel 078 224 053


1 €
или предлог цена
18 мај 22:44Kupuvam sporet na drva Alfa Plam 90 / шпорет на дрва

Kupuvam sporet na drva Alfa Plam 90, so lev izlez kon odzakot. Kont...


1 €
или предлог цена
18 мај 13:18Alfa Plam TERM 20

Se prodava Alfaplam Term 20 za parno Gree do 120m2, moze da se gotv...


599 €
или предлог цена
18 мај 12:30Pecka na gazija

Zacuvana gaziena pecka, redok primerok.inf. Na 075 247 965


30 €
или предлог цена
18 мај 10:56Se prodava kalieva pecka na struja

Prodavam kalieva pecka na struja


1 €
или предлог цена
18 мај 10:47pecka elektricna 6 kw

elektricna pecka 6ka malce koristena bez grebnatinka so postolje so t...


4.000 МКД
или предлог цена
18 мај 03:36Се продава шпорет на дрва со рерна - sporet spore шпоре drva

Шпорети на дрва со рерна - spore na drva so rerna sporeti na drva si ...


3.500 МКД
или предлог цена
18 мај 01:40Печка на дрва - Pecka na drva - kamin - камин

Печки на дрва - мини камини со пепеларник и решетка за жар, регулатор...


1.300 МКД
или предлог цена
18 мај 01:40Termo Pečka

Se prodava termo pečka vo odlična sostojba, 4,5Kw, isfarbana, so prom...


1 €
или предлог цена
17 мај 22:27Termo pecka

Se prodava 6ka termo pecka- ispravna


1.000 МКД
или предлог цена
17 мај 22:07ШПОРЕД НА ДРВА

СЕ ПРОДАВА ШПОРЕД НА ДРВА ИСПРАВЕН. контакт ЛАЗО 072306035


4.000 МКД
или предлог цена
17 мај 20:58termo pecka cer

se prodavaat 3 termo pecki cer edna 6kw i dve 4kw


7.000 МКД
или предлог цена
17 мај 19:14Prodavam sporet za parno greenje Alfa70e favorit

Alfa70e favorit-moknost 12,5kw sporetot e vo dobra sostojba,za parno ...


250 €
или предлог цена
17 мај 14:59Се продава печка

Се продава термо печка CER,во исправна состојба.


2.000 МКД
или предлог цена
17 мај 14:50KVARCNI GREACI

RAZLICNI DOLZINI NA KVARCNI GREACI, SO STAKLO I BEZ NEGO., ZA KVARCNI...


1 МКД
или предлог цена
17 мај 14:22Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам