Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
277 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima servis se za klima antibakterisko cistenje, montaza

Klima Servis,se za klima,Montaza,Demontaza,Antibakterisko cistenje i ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 13:52Промовирано

5.5kw ИНВЕРТЕР со ГРАТИС МОНТАЖА !!!

Искористете ја неверојатната понуда за да купите 5.5 kw ИНВЕРТЕР клим...


34.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 14:24Промовирано

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:30Промовирано

SERVIS I PRODAZBA NA KLIMA UREDI SANIKO

📈Saniko MK since 2008 🧑‍💻www.sanikoservis.com 📞077583877 ВАШ ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 14:21Подно греење , Podno greenje 1.5мx1.5м

Продавам малку користено подно греење 1,5.х1,5м, со дигитален термост...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 09:15Radiator

Se prodava radiator kako nov


2.500 €
или предлог цена
Вчера 23:02Комбиниран котел на Дрва и Пелети

“Центрометал-Хрватска” Во одлична состојба со него следува и правосму...


65.000 МКД
или предлог цена
17 мај 18:43Kotel za parno gorenje miv 23kv

Kotleto e vo ekstra sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme izvadeno ...


8.500 МКД
или предлог цена
16 мај 11:02Подно Греење под Ламинат

Професионална монтажа на подно електрично греење за под ЛАМИНАТ со 20...


1 €
или предлог цена
15 мај 14:20Заштита од мрзнење

Повеќе видови на грејни кабли за заштита од мрзнење на цевки,олуци,ск...


1 €
или предлог цена
15 мај 14:19Грејни кабли

Грејни кабли за заштита од замрзнување на цевки , олуци , приодни рам...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 14:19КЛИМА СЕРВИС/МОНТАЖА/ЧИСТЕЊЕ/ПРОДАЖБА НА КЛИМИ

Сервис на клими монтажа/демонтажа детално хемиско чистење на клими...


1 €
или предлог цена
15 мај 10:53Klimi

Accent Air Solution ви нуди: -Комплетен Сервис за вашите клима уреди...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

15 мај 10:53Grunfos pumpa za parno Пумпа парно Magna 3

Grundfos pumpa za parno magna3 skroz nova, germansko proizvodstvo don...


380 €
или предлог цена
14 мај 22:11Pumpa wilo

Pumpa wilo 3/4 za parno,solarni sistemi i drugo nova germanska nekori...


2.000 МКД
или предлог цена
11 мај 17:24Paneli za tavansko/zidno radialno toplenje i ladenje

Prodazba na Italjanski prefabrikuvani zracni paneli vgradeni vo gips ...


65 €
или предлог цена
11 мај 12:06Разладувач на воздух GREE KSWK-0603D

СОЗДАВАЊЕ ПАРЕА ЗА РАЗЛАДУВАЊЕ НА ВОЗДУХОТ 4 НИВОА НА ДУВАЊЕ КОНТР...


4.000 МКД
или предлог цена
09 мај 16:35Цепачи за дрва

НОВО! Цепачи за дрва за домашна и професионална употреба. ЕВРО СТИ...


1 €
или предлог цена
09 мај 16:31DIZNI ZA VODENA ZAVESA, PRASINA, LADENJE

Prodavam dizni za vodena zavesa, prasina , ladenje, za sistemi so vis...


300 МКД
или предлог цена
09 мај 10:35Prodavam Digitalen Termostat do 16A

Prodavam nov digitalen termostat 16A So moznost za vnatresen senzor ...


1.500 МКД
или предлог цена
08 мај 14:18REZERVOAR za nafta

rezervoar za nafta komplet plamenik mob// 076-510-895


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

07 мај 19:46Toplotna pumpa Mitsubishi Ep 300nw-a 37,5kw

nadvoresna edinica koja moze da raboti freonski i vo kombinacija so t...


3.600 €
или предлог цена
07 мај 09:38Termogen radijator so ventilator za poveke toplina vo domot

Termogen radijator so ventilator koj dava poveke toplina vo vasiot do...


1 МКД
или предлог цена
06 мај 10:28ЛИМ И ЛИМЕНИ ПРОИЗВОДИ

Сите видови на производи изработени од лим Радијатори Ќумци Криви ...


90 МКД
или предлог цена
06 мај 10:28Воздушна завеса со греење 6kw во одлична состојба

Во одлична состојба, 120 cm


199 €
или предлог цена
04 мај 18:37Радијатори на струја - 1000 денари

Продавам два радијатори на струја, секој по 1000 денари.


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

03 мај 20:00Cileri/Toplotni pumpi marka TADIRAN Чилери/Топлотни пумпи

Se prodavaat malku koristeni Cileri/Toplotni pumpi marka TADIRAN odli...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

03 мај 10:10INOX (INOKS) ODZACI I KJUMCI

⚠️ ИНОКС ОЏАЦИ И ЌУМЦИ⚠️ 📣La Casa Ви ги претставува Иноксните оџац...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 19:25Briket Briketi Брикет Брикети

PREMIUM BRIKET Состав : 100% буково дрво Енергетска моќ : >5.1 kW...


210 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

02 мај 10:27SOLARNI !!! SOLARNO !!! PRODAZBA

MONTAZA I PRODAZBA Solarni termo kolektori – Kompakt vakum sistemi ...


17.000 МКД
или предлог цена
01 мај 15:16Нови квалитетни Ултразвучни Озонатори, Прочистувачи, Овлажну

Евтино нови некористени квалитетни Ултразвучни Озонатори донесен од ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

01 мај 14:25Grealka na plin NEO

Se prodava grealka na plin NEO, mnogu malku koristena vo odlicna sost...


3.500 МКД
или предлог цена
30 апр 08:18CREVO ZA PARNO 9 BAR PRITISOK 95 C TEMPERATURA GERMANSKO

PRODAVAM NOVO CREVO NEOTPAKOVANO GERMANSKO ZA PODNO I DRUGO, 18-KA - ...


60 МКД
или предлог цена
29 апр 20:35SMART WiFi/Intenet Dalecinsko 360° IR iPhone-Android

Se prodava SMART WiFi Dalecinsko 360° view za kontrola na uredi preku...


999 МКД
или предлог цена
29 апр 12:56GREJACI ZA RADIJATORI

Prodavam grejaci za site tipovi na radijatori, srpsko proizvodstvo "C...


1 €
или предлог цена
29 апр 11:11KVARCNA GREALKA NOVA

LEOV КВАРЦНА ГРЕАЛКА Нова, под гаранција Димензии/мм: 710/650/110 Теж...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

28 апр 21:16Kotel na drva/mazut

Prodavam poloven, vo odlicna sostojba malku koristen, kombiniran kote...


500 €
или предлог цена
28 апр 09:27Rezerva za nafta 1000 L

Rezerva za nafta ili gorivo od alluminium 1000L. Rezervarot e NOV


1 €
или предлог цена
27 апр 18:22ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA KLIMA,POLNENJE FREON

Полнење со сите видови на фреон: R32, R410a, R22, R407.. Лош мир...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

27 апр 15:55Cevki za solarno

Stakleni cevki za solarno fi 47


300 МКД
или предлог цена
22 апр 08:13GREALKA ekonomicna

EDNOSTAVNA MALECKA MALCE TROSI


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

21 апр 09:52Handy Heater mini grealka - 400W

🏠 Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно? Ослободете се...


699 МКД
или предлог цена
15 апр 12:20Termo Pecka 072 313 356

072 313 356


1 €
или предлог цена
14 апр 23:35Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам