Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
31 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sijalica protiv komarci i insekti

Sijalica protiv komarci 🦟🦟🦟i insekti 1️⃣ sijalica 299 den 2️⃣ ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Сијалици

Вчера 09:47Se prodavaat 3 sijalici OSRAM

Sijalicite se novi od 230V 300W. Cenata e 800 denari za edna sijalica...


800 МКД
или предлог цена
28 апр 16:38PHILIPS 15V 150W G6.35

Продавам 3 нови сијалици PHILIPS 15V 150W G6.35. Купени по грешка. Це...


По Договор
или предлог цена
27 апр 09:26Sijalica Halogena i Park Philips / Сијалица Халогена и Парк

Radium Halogen UV-EX 12V - 100W - 150 den. Philips Outdoor 80W - 4...


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Сијалици

20 апр 15:21SIJALICA SVETLO REFLEKTOR LUSTER LAMPA HALOGEN proveri

+++PROCITAJ UBAVO+++ IMAM SAMO TOA STO E NA SLIKITE I VO OPISOT SIT...


По Договор
или предлог цена
17 апр 22:39Sijalicki za plafonjerki ubodni

Sijalici 230 v 100den i 12 v 60 den kontakt viber nad 20 parcinja dr...


60 МКД
или предлог цена
04 апр 18:27Sunmaster MH 600W - метал-халидна сијалица за раст

Sunmaster MH 600W - метал-халидна сијалица за раст 1komad 2000den ...


2.000 МКД
или предлог цена
30 јан 12:46Led Rotiracka Disko Lampa Sijalica--kafici diskoteki igrotek

IDEALNA za domasni zabavi, zurki, rodendeni, kafici, diskoteki, res...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Сијалици

30 дек 09:59Plinska svetilka

Prodavam plinska svetilka mio standard nova


600 МКД
или предлог цена
27 дек 15:56OSVETLUVANJE, PLAFONSKA SIJALICA, LUSTER

Luster 800 den Plafonsko so 8 sijalici 800den Plafonsko so 3 sijali...


500 МКД
или предлог цена
24 окт 11:16LED OSVETLUVANJE,LUSTERI

Zvezdeno nebo so led opticki vlakna.I led halogenki,napravete vasata ...


99 МКД
или предлог цена
24 окт 10:11Led Flame effect light bulb Decorativ

Led flame dekorativ Nad 10 komada po 350 denari


350 МКД
или предлог цена
26 авг 02:40LED sijalici po NAMALENI CENI !!! 10 wat 50 den

led sijalici na golemo 10 wat 50 denari samo na golemo so garancija


50 МКД
или предлог цена
24 јул 18:5050 Sijalici za 1000 denari

60w sijalici za fasonka so malo grlo so forma kako na slikata, 50 sij...


1.000 МКД
или предлог цена
08 јул 11:38Plafonerki

Se prodavaat dve plafonerki Ambilux mnogu malku koristeni kupeni od e...


800 МКД
или предлог цена
30 јун 13:11Се продаваат нови сијалици

Се продаваат 2 вградни сијалици оригинал марка Philips, купени по гр...


1.500 МКД
или предлог цена
08 јан 12:36OSRAM halogen 64744 t/19 220v-230v 1000w

OSRAM halogen 64744 t/19 220v-230v 1000w novi imam povejce parci...


1 МКД
или предлог цена
16 сеп 23:28Led sijalica so senzor

Prodavam led sijalici so senzor mnogu ekonomicni, sveti samo 20secund...


250 МКД
или предлог цена
03 сеп 08:09Лустер

Скоро нов лустер, модерен. Ги има три, но може да се купи и еден. ...


1.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Сијалици

31 авг 18:58Sjalica so vgraden senzor na dvizenje led 9wati

Sjalica so vgraden senzor na dvizenje 9wati 6400k


250 МКД
или предлог цена
11 авг 09:22Led Sijalici za ulicni 30W-40W so 2 God garancija

Ceni se 30wat 350 den 40 wat 400 den 2 godiji garancija A klasa


350 МКД
или предлог цена
10 јул 15:06Filament FSL Led osvetluvanje

Filament osvetluvanje


1 МКД
или предлог цена
06 јул 17:58Сијалица против комарци инсекти + лед светло 12w

Ova e 1 ured so dve funkcii. Se koristi kako led lampa za osvetluvan...


399 МКД
или предлог цена
18 јун 12:37Led ulicna sijalica 30W-40W so 2 God garancija

Ceni se 30wat 350 den 40 wat 400 den 2 godiji garancija A klasa


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Сијалици

17 мај 12:29Led osvetluvanje FSL

Vnatresno i nadvoresno Led osvetluvanje od poznata firma so dolgogodi...


1 МКД
или предлог цена
05 фев 09:56Sijalica LUSTER LED

Sijalici novi so tri dela


700 МКД
или предлог цена
02 фев 20:39SIJALICA SO DALINSKO SVETI VO 16 BOI

SIJALICA SO DALINSKO CVETI VO RAZNI BOI SE KONTOLIRA SO DALINSKOTO...


350 МКД
или предлог цена
31 окт 12:05Led Lampa za Protov Komarci -NOVI

BORBATA PROTIV KOMARCI PRODOLZUVA SO Mosquito Killer Led Lamp 15W ...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Сијалици

07 сеп 11:43LED sijalica so emitacija na plamen

Прекрасна декорација за вашиот двор или дом. Моќ: 5W Е14 фасонка и ...


199 МКД
или предлог цена
22 јул 12:45LED SIJALICA

LED SIJALICA 20W = 160W 1800lm 30W = 240W 2700lm 40W = 320W 3600...


320 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Сијалици

02 ное 10:19rasteri 600x600

Se prodavaat nadgradni rasteri dimenzii 600x600 komplet so prigusnici...


1 €
или предлог цена
03 сеп 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам