Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plafonjerki

Se prodavaat 2 dobro socuvani koristeni plafonjerki. Cena 300 dena...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Денес 20:08Дрвени лустери

Дрвени лустери изработени во индустриски стил , избор на повеке модел...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Денес 13:40Prodavam germanski luter

Prodavam germanski luster sliki vo prilog.Za istiot ima i sjalicki.Ce...


1.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 19:01Ретро лустер

Лустер со 5 чаши Лиле 075298153


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

14 мај 22:06Продавам 2 лустери!

Продавам 2 одлично сочувани лустери со стандардни грла E27. Белиот...


250 МКД
или предлог цена
13 мај 11:46Lusteri ekstra modeli

Prodavam 2 lusteri , mnogu malku koristeni. Mnogu skupeni plateni. C...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
12 мај 21:12Lusteri

Se prodavaat dva lusteri Neosteteni Inf078256358


2 €
или предлог цена
11 мај 12:36Luster

Se prodava luster Neosteten Inf 078256358


2 €
или предлог цена
11 мај 12:36Luster, ugostitelstvo, kancelarija

Prodavam 2 lustri Cena po dogovor


3.000 МКД
или предлог цена
11 мај 07:55Luster / Lusteri

Se prodavaat lusteri kompletno zacuvani bez niedna mana, ne se ni skr...


700 МКД
или предлог цена
11 мај 01:27SE PRODAVA DETSKI LUSTER

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

09 мај 08:45Prodavam Detski luster

Prodavam detski luster avion so dve sialicni mesta G9 fasonka, isprav...


1.800 МКД
или предлог цена
08 мај 16:22Luster

Se prodava mnogu malku koristen luster.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

07 мај 21:28Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали

Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали, можете да ги ...


По Договор
или предлог цена
07 мај 13:00Lusteri-Moderni i Klasicni (Retro) stil !!

Dosta Evtino,se prodavaat Lusteri moderni so led sijalici i klasicni ...


По Договор
или предлог цена
07 мај 11:33Luster

Originalen Halogenski luster kupen vo as light skopje Se nasocuva ...


1.500 €
или предлог цена
07 мај 10:39LUSTER / ЛУСТЕР

Продавам лустер за детска соба


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

06 мај 07:03Luster

Ukrasen luster so Kristali Dužina 80cm Širina 30cm


4.000 МКД
или предлог цена
05 мај 18:19Plafonerki lusteri

Prodavam plafonerki Mala300 denari Sredna600denari Golema800denar...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

05 мај 10:57Luster za plafon. Plafonjerka.

Skoro nova lamba za na plafon - tavan. Luster - plafonjerka.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

04 мај 08:39Skoro novi lambi za plafon tavan zid

Skoro novi lambi za na plafon tavan zid mebel. Komplet so sijalica. C...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

04 мај 08:39Skoro nova lamba za plafon tavan zid

Skoro nova lamba luster za plafon tavan zid. Komplet so sijalici.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

04 мај 08:39LUSTERI

PRODAVAM 3 LUSTERI 500 DENARI KOMAD.TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 JA...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 мај 20:02luster skoro nov

skoro nov luster kupen po greska, mnogu malku koristen se prodava pov...


5.500 МКД
или предлог цена
03 мај 14:08Lusteri

Prodavam: 3 lusteri so dimenzi 50/16 stakleni 3 lusteri so dimenzi 3...


1.000 МКД
или предлог цена
03 мај 12:04Luster

Luster triagolna prizma metal bela boja 25x25x25


1.200 МКД
или предлог цена
02 мај 11:532 novi lusteri luster

Novi lusteri


1.111.111 МКД
или предлог цена
02 мај 11:46Luster so 4-ri LED reflektori so dolzina od 67sm

Se prodava Grcki luster so 4 -ri LED reflektori . dolzina 67 sm i dij...


2.000 МКД
или предлог цена
01 мај 10:54Lusteri

Luster po 25€


25 €
или предлог цена
01 мај 01:36Prodavam 2 lusteri

Prodavam dve lusteri so zaednicka cena od 3000den


2.500 МКД
или предлог цена
30 апр 15:02Prodavam 2lusteri extra hitno

Prodavam2 lusteri extra hitno doneseni od avstrija extra 3000 dvata v...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

29 апр 14:44Лустери

Продавам перфектно сочувани: ◇ канделабри - нови некористени - со...


1 МКД
или предлог цена
29 апр 11:38Luster

Se prodavaat lusteri kompletno zacuvani bez niedna mana, ne se ni skr...


700 МКД
или предлог цена
28 апр 18:04ХАРТИЕНИ ЛУСТЕРИ

Се продаваат нови хартиени лустери во разни бои и апликации. Цена о...


70 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

28 апр 07:37LUSTERI UNIKATNI NOVI MODELI EXTRA CENI

Novi unikatni lusteri na pazarot. Vi stoime na raspolaganje so razlic...


2.000 МКД
или предлог цена
27 апр 04:50DRVENI LUSTERI SO EKSTRA CENI

LUSTERI SO EKSTRA CENI NA GOLEMO I MALO


1.550 МКД
или предлог цена
27 апр 04:45LUSTERI NOVI MODELI BELI I CRNI NA GOLEMO I MALO

NOVI LUSTERI SO 3 SISINJA


2.300 МКД
или предлог цена
27 апр 04:44Prodavam Luster za Trpezarija KOMBINACIJA MEDIJAPAN,METAL

PRODAVAM LUSTER ZA TRPEZARIJA KOMBINACIJA MEDIJAPAN,METAL I STAKLO CE...


1.500 МКД
или предлог цена
24 апр 17:27Se prodava Luster Лустер

Продавам Лустер Сијалица за детска соба/терпезарија НОВ купен пред ед...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

24 апр 12:47Se prodavaat dva lustera

Se prodaavat dva odlicni lustera za dnevna soba kujna trpezarija cena...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

23 апр 22:53Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам