Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LED OGLEDALA PO VASA MERKA

Изработувам LED огледала идеални за вашиот дом. Огледалото е со задн...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava lampa Convoy L2 so 2 baterii tip 26500(10000 mah)

Se prodava lampa Convoy L2 so 2 baterii tip 26500 (10000 mah)50A 2x...


2.500 МКД
или предлог цена
03 јун 13:04Промовирано

2 LED NEONKI SO DIODI

Se prodavaat 2 kom. Led NEONKI SO DIODI se.. Skoro novi malku koriste...


1.600 МКД
или предлог цена
02 јун 08:30NEONSKI PLAFONJERI ORGINAL GERMANSKI !

Plafonerkite se izvadeni od dukjan sto se renovirase Site tri parcinj...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 08:58Neonki - plafonerki

Montirani i vednas izvadeni. Ne se koristeni . Proizvodot e kako No...


555 МКД
или предлог цена
18 мај 10:09Neonki kancelariski kako novi ispravni

Neonki kancelariski kako novi ispravni Tel:075 214 368


10 €
или предлог цена
11 мај 13:19Prodavam Neonki Plafonjerki

Prodavam Neonki Plafonjerki vgradni i nadgradni dobro socuvani i malc...


700 МКД
или предлог цена
11 мај 09:25LED PANELI

LED PANELI PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! LED SVETLA VNATRESNI...


По Договор
или предлог цена
06 мај 11:54Арматури за флуоросцентна светилка 120 см

Комплет арматури метални со флуоросцентни светилки 120 см со многу ...


По Договор
или предлог цена
02 мај 11:20NEONKI ZA OSVETLUVANJE

Dupli neonki ispravni za sekakva namena 076 442 351


По Договор
или предлог цена
01 апр 14:34Starteri

Se prodavaat koristeni starteri 4-22 1. Site se vo ispravna sostojba ...


4.000 МКД
или предлог цена
15 мар 06:03Neonki 18w

Se prodavaat koristeni neonki 18w / 60 cm. Site se vo ispravna sostoj...


6.000 МКД
или предлог цена
15 мар 06:03Prigusnici / trafoa za neonki

Se prodavaat 192 koristeni prigusnici. Site se ispravni no poradi pro...


6.000 МКД
или предлог цена
15 мар 06:03Plafonsko osvetluvanje/неонски растери

Се продаваат половни растери за вградување со гратис неонки, димензии...


500 МКД
или предлог цена
27 фев 12:06Novo plafonsko osvetluvanje

Se prodava novo plafonsko osvetluvanje.Dimenzija 120x30 cm. Karakteri...


600 МКД
или предлог цена
15 фев 22:27Novi sijalici, led, neonki, kandelabri, lusteri, topki

Golema rasprodazba i super cena na novi: Sijalici, Led Sijalici, ...


20 МКД
или предлог цена
30 дек 12:38Plafonjerki za regips

Novi regips plafonjerki12v GY6.35 230 v G6 model AURORA ne se kines...


200 МКД
или предлог цена
26 дек 20:35SIJALICI: NEONKI + REFLEKTOR

Сијалиците со комплетно исправни


2.000 МКД
или предлог цена
14 дек 12:53Неон знаци и натписи

Изработуваме неон знаци и натписи по нарачка. Можат да бидат изработе...


1 €
или предлог цена
21 окт 11:10Plafonski raster neonki

Se prodavaat x60 raster plafonski neoki (60cm x 60cm). Cenata za edno...


600 МКД
или предлог цена
14 окт 01:59neonski armaturi 2x36 i 3x36

i edna 3x36 so raster nadgradni, 1000 den


15 €
или предлог цена
30 сеп 19:06Furna na struja trofaz 3.5 kw novo

Koristen samo 2 meseci vo ispravna sostojba Trofazen Moze da se vid...


500 €
или предлог цена
05 сеп 21:49Неонки за плафон

Се продаваат 2 парчиња надградни неонки за плафон. Димензија: 125х65


1.200 МКД
или предлог цена
16 авг 08:41Neonki

3 komada neonki so po 3 sijalici


400 МКД
или предлог цена
05 авг 00:15Prigusnici za 18W neonki.

Prigusnici za 18W neonki.Novi ne koristeni, ispravni.


40 МКД
или предлог цена
02 апр 15:40Neonki tavanski

Komplet ispravni 5 kom 1 kom 10evra


10 €
или предлог цена
20 мар 21:27NEONSKI SVETLA

POLOVNI NEONSKI SVETLA


1.000 МКД
или предлог цена
12 фев 11:57Neonki

Neonki


300 МКД
или предлог цена
14 јан 16:48Plafonski neonki kako novi

Ispravni plafonski neonki Cena 600 denari edna telefon 070/205-...


600 МКД
или предлог цена
24 дек 10:54Luster ,samo za kolekcioneri

Luster so skapocena vrednost ..broj za kontakt....078.405.404..Djoko


450 €
или предлог цена
10 дек 17:06LED 20W 60cm Sijalici za vo Ulicna Svetlecka Armatura

Ima dva modeli od dvata po edno parce so iglici za vo postoecka ulicn...


500 МКД
или предлог цена
07 ное 20:48Neonki za deloven prostor

Vo dobra sostojba tel: 071237901


По Договор
или предлог цена
07 окт 20:43POLOVNI NEONKI

Prodavam polovni neonki: 1. plafonska 60x60cm so 4 svetilki - 500 de...


300 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:19Арматури Pelsan 2x120 цм со Лед и Флуо цевки

Се продаваат 6 половни арматури Pelsan 2x 120 cm со ЛЕД цевки / неонк...


1.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 18:45Се продаваат 3 плафонски неонски светла во одлична состојба

Се продаваат 3, целосно функционални неонски светла за на плафон. Цен...


500 МКД
или предлог цена
11 авг 13:00Плафонски неонки

Плафонски арматури комплет со исправни неонки 14 парчиња


1 €
или предлог цена
05 јул 10:09Neonsko svetlo

Odgovara za svetlosna reklama so tri cevki Dimenzii 125 X 25 cm


1.000 МКД
или предлог цена
08 јун 13:44Plafonjerka so neonki 950 den/parce

Prodavam 8 plafonjerki so vkluceno neonki ispravni, malku koristeni. ...


750 МКД
или предлог цена
29 апр 20:33PRIGUSNICI ZA NEONKI

Prigusnici za neonki 18w (20w) Prigusnici za neonki 36w


50 МКД
или предлог цена
25 апр 19:00Prodavam Led svetilki

Prodavam LED Svetiki vo razni dimenzii, pogodni za magacinsko i domas...


По Договор
или предлог цена
22 фев 11:09Prodavam Led svetilki

Prodavam LED Svetiki vo razni dimenzii, pogodni za magacinsko i domas...


По Договор
или предлог цена
22 фев 11:07Se prodava neonka

So 4 neonski


300 МКД
или предлог цена
19 јан 21:05Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам