Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
36 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Фенери, лустер и плафоњерка

Се продаваат два идентични пластични фенери, една плафоњерка. Фенери...


500 МКД
или предлог цена
10 апр 17:36Svetla zidni na pola cena

Golem izbor na lusteri,zidni svetla,vgradni svetla za u gips,vodootpo...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

29 мар 16:21Dzidni lampi

Се продава 1 ѕиднa светилкa, сочуванa како новa!


400 МКД
или предлог цена
22 мар 14:56LUKSUZNI LUSTERI PO NEVEROJATNA CENA

Dva LUSTERI vo odlicna sostojba Stakleni 500 Topka 500


500 МКД
или предлог цена
04 мар 22:17Lamba jaze / Ламба јаже

Едноставна декоративна рустична ламба, доволно флексибилна за употреб...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

09 фев 17:20Mesingani lampi

Se prodavaat 4 mesingani lampi so neonsko svetlo vnatre . Vo cenata e...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

05 фев 05:32ЗИДНА СТОЛБНА ЛАМБА СО ДВЕ СИЈАЛИЦИ

Се продава зидна столбна лаба со две сијалици


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

11 јан 11:51Zidno svetlo luksuzno

Se prodavaat luksuzni zidni svetla so dve caski sto rotiraat levo des...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

02 јан 22:09Plafonerki za tavan

Najevtini kvalitetni plafonerki odlicen kvalitet Okrugli I kockesti ...


500 МКД
или предлог цена
29 дек 14:50ЗИДНИ ЛАМБИ НОВИ

ЛАМБИТЕ СЕ НОВИ, ИМАМ ДВА КОМПЛЕТА. ПАР Е 800ДЕН. А КОМПЛЕТ ДВАТА ПАР...


800 МКД
или предлог цена
01 дек 10:38Svetilki Led Za Na Fasada

Svetilki Za Na Fasada


850 МКД
или предлог цена
11 ное 13:43Se prodava dzidna lampa

Vo top sostojba


700 МКД
или предлог цена
10 ное 09:31Prodavam 2 Sijalicki za Make up Ogledala

Prodavam 2 Novi i ne koristeni sijici pogodni za make up ogledala. Si...


4.000 МКД
или предлог цена
20 окт 14:30Lusteri,zidni svetla,sijalici

Golem izbor na luksuzni lusteri,zidni svetla,vgradni svetla,vodootpor...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

19 окт 18:13Zidni svetla novi,rasprodazba lusteri na pola cena

Luksuzni zidni svetla od poveke vrsti.Dukjanot se zatvori i cenite se...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

12 окт 13:20WALLWASHER BELO,ZELENO,CRVENO I RGB 30/60/100 CM

Име на производ: RGB Wallwasher Технички карактеристики „Од ...


2.200 МКД
или предлог цена
08 окт 08:47Se prodava dzidna lampa

Ispravna vo top sostojba


400 МКД
или предлог цена
05 окт 11:45Se prodavaat dve dzidni lampi

..


500 МКД
или предлог цена
05 сеп 15:21ALANG ѕидна ламба / ИКЕА

Код на производ: 101.757.06 Карактеристики на производот > Матер...


2.050 МКД
или предлог цена
04 авг 13:16MUSIK ѕидна ламба / ИКЕА

Код на производ: 403.570.74 Карактеристики на производот > Мате...


2.720 МКД
или предлог цена
04 авг 13:14NYMANE ѕидна ламба / ИКЕА

Код на производ: 903.569.63 Карактеристики на производот > Матер...


1.730 МКД
или предлог цена
04 авг 13:12ARSTID ѕидна ламба / ИКЕА

Код на производ: 503.213.86 Карактеристики на производот > Матер...


1.730 МКД
или предлог цена
30 јул 14:33Се продаваат пар ѕидни лампи

Се продаваат пар ѕидни лампи во добра состојба Тел: 077577185


600 МКД
или предлог цена
27 јул 18:43Zidno svetlo luksuzno so prekidac

Se prodava moderno zidno svetlo so prekidac za palenje i gasenje.Rasp...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

12 јун 13:30Sidna lamba

Sidna lamba retro


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

07 јун 21:10Svetla za na zid,lusteri

Slika 1 i 2 ima samo edno svetlo cena 200.Slika 3 i 4 ima svetla 6 ko...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

01 апр 13:13DROMHEM Ѕидна ламба/икеа

Код на производ: 403.315.74 Карактеристики на производот > Мат...


980 МКД
или предлог цена
23 јан 11:42SMILA STJARNA Ѕидна ламба/IKEA

Код на производ: 900.108.77 Карактеристики на производот > Матер...


980 МКД
или предлог цена
23 јан 11:29ЛУСТЕР ЛАМБА ЅИДНА LUSTER LAMBA ZIDNA

Кристално стакло. Пониклувани. Германски квалитет. Без грешка.


1 €
или предлог цена
03 окт 19:51Prekrasen dizajn na zidni lampi! EXTRA CENA

Lampite se ispravni I socuvani I imam 6-7 zidni lampi po cena od 500d...


300 МКД
или предлог цена
29 сеп 08:25Zidni plavi ukrasni lampi

Malku koristeni zidni lampi, 2 lampi na broj. Pogodni se i za stan, a...


500 МКД
или предлог цена
19 јун 11:22Zidno svetlo, dve plafonjerki

Plafonjeka golema 100den. Plafonjerka mala 100den. 070/4...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

01 јун 08:45Se prodava dzidna lampa

So trafo


700 МКД
или предлог цена
25 мај 20:14Ѕидни лампи

Скоро нови, модерни, црна боја. Ги има четири, но може да се купи и...


300 МКД
или предлог цена
27 јан 11:22Ѕидна ламба

Нова многу кратко користена ѕидна ламба.


300 МКД
или предлог цена
07 апр 16:56Plavi ukrasni zidni plafonjerki novi

Plafonjerkite se skroz novi nekoristeni. Slikite se od niv orginal.Za...


600 МКД
или предлог цена
23 мар 14:49Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам