Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
59 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Лампа

Продавам сочувана лампа


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:14Podni Stolni Lambi

Podni i stolni Lambi vo poveke boi izraboteni od kvalitetni materijal...


1.199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

15 мај 19:15PRODAVAM RETRO STOLNA LAMBA !!!

Prodavam retro stolna lamba vo ispravna sostojba.


1.500 МКД
или предлог цена
15 мај 11:39Lampa

Lampa sto rotira i sveti vo poveke boi Treba da se smeni samo lambic...


700 МКД
или предлог цена
15 мај 11:39UNIKATNI STOLNI LAMBI -ANTIKA

PRODAVAM UNIKATNI STOLNI LAMBI CENI POVOLNI KOLICINI OGRANICENI 07...


40 €
или предлог цена
14 мај 06:36Rabotna svetilka / работна светилка

Малку користена работна светилка во беспрекорна состојба.


500 МКД
или предлог цена
12 мај 15:43Racna izrabotka na stolni lambi !!!

Prodavam racno izraboteni stolni lambi. Napraveni od drvo, so edna s...


По Договор
или предлог цена
09 мај 14:36Masivni, unikatni stolni lambi amerkansko proivodstvo

Masivni, podni lampi so abazur od amerikansko proizvodstvo. Visoki se...


1 МКД
или предлог цена
28 апр 17:08BARLAST Столна ламба 31cm/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: Полипропиленска пластична...


610 МКД
или предлог цена
26 апр 12:33Elektricna prilagodliva stolna lamba

💡 Електрична прилагодлива столна ламба. Исклучително практичен и фун...


950 МКД
или предлог цена
24 апр 16:07Vintage - retro stolna lampa - ретро столна лампа

Prodavam stara no socuvana i ispravna stolna lampa od '70ti godini. K...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

19 апр 17:09Столна лампа "Пирамида" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

18 апр 16:39Столна лампа "Hashtag" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

18 апр 16:39Столна лампа "Omni" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

18 апр 16:38Столна лампа "Full moon" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

18 апр 16:38Столна лампа "Fener" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

18 апр 16:38Столна лампа "Paris" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

18 апр 16:38Столна лампа "Star" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

18 апр 16:38Столна лампа

Лампата е нова - неупотребувана.


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

15 апр 22:51Stolni lambi za popravka

Prodavam 4 neispravni lambi malku koristeni, so celosno ispravna i za...


300 МКД
или предлог цена
06 апр 07:48Столна ламба

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ ГО, ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Материјал: м...


500 МКД
или предлог цена
01 апр 00:02ARSTID столна ламба / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик, абажур текстил > ...


1.790 МКД
или предлог цена
05 мар 10:32TERTIAL Работна ламба/ ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: светла си...


1.160 МКД
или предлог цена
05 мар 10:29Барам подна лампа

Барам ваква подна лампа за купување.


11 €
или предлог цена
20 јан 17:09Luster

+389 76708376 NA OVAJ BROJ ZVONETE


1 €
или предлог цена
01 јан 20:16Prodavam stolna lampa vo forma na sveknik

Prodavam stolna lampa od Anglija vo forma na sveknik


4.000 МКД
или предлог цена
20 дек 08:00Stolni lambi

Stolni lambi namaleni od 1200 na 400.Golem izbor i na drugi lusteri,s...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

17 дек 22:14Ekskluzivni Lusteri i Stolna lampa

Prodavam Ekskluzivni lusteri po cena od 1.600 denari! *** Stolnata...


1.600 МКД
или предлог цена
10 дек 14:38Италијанска деск ламба

Се продава италијанска деск ламба, халогенка, воопшто неупотребена во...


650 МКД
или предлог цена
30 ное 13:23LED 3x stolna lamba so lupa 22W

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=741 Elektricna pril...


3.500 МКД
или предлог цена
26 ное 12:16Stolna lamba

Se prodava stolna lamba so prekidac za palenje i gasenje.Golem izbor ...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

05 ное 00:21stolna lamba

antika stolna lamba


7.900 МКД
или предлог цена
20 окт 16:57stolna lamba antika

stolna lamba 160cm visina art dizajn


8.500 МКД
или предлог цена
20 окт 16:56Stolna Lampa na Dopir / Lamba

Stolna lampa so prekinuvac na dopir (sijalicata se pali so dopiranje ...


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 17:40Ukrasni Lambi

Prodavam racno izraboteni dekorativni lambi. Cenite se kako na slikit...


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 23:08BARLAST ламба / ИКЕА

Код на производ: 104.303.68 Карактеристики на производот: > Матер...


750 МКД
или предлог цена
04 авг 13:21VISSLEBO столна ламба / ИКЕА

Код на производ: 104.430.35 Карактеристики на производот > Матер...


1.160 МКД
или предлог цена
04 авг 13:18INGARED столна ламба / ИКЕА

Код на производ: 103.652.35 Карактеристики на производот: > Матер...


930 МКД
или предлог цена
04 авг 12:18NOT подна ламба за читање / црна / ИКЕА

Код на производ: 603.246.76 Карактеристики на производот > Матер...


1.730 МКД
или предлог цена
30 јул 14:52ARSTID столна ламба / ИКЕА

Код на производ: 303.213.73 Карактеристики на производот: > Матер...


1.730 МКД
или предлог цена
30 јул 14:44Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам