Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
181 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Led Feneri koristeni

Fenerite se koristeni i se vo dobra sostojba! Cenata e za dvata fener...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:00led reflektori 20w 30w 50w 100w

novi led reflektor ! 20w 399 denari 30w 499 denari 50w 799 denari ...


399 МКД
или предлог цена
14 мај 13:25ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД LED РАСВЕТ, ТРАКИ, ОГЛЕДАЛА.. ШТИП

Секаков вид на ЛЕД траки Огледала со заднинско осветлување за wc/hodn...


По Договор
или предлог цена
14 мај 09:46Led Reflektori 100 wati

Led reflektori 100 wat ekstar ceni


950 МКД
или предлог цена
11 мај 18:53Ѕидна лампа Икеа

Се продава ѕидна лампа од Икеа во форма на облаче. Лампата воопшто не...


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 21:15RGB LED Lenta so 16 razni boi na dalinsko - 5 Metri

Led lenta so 16 razlicni boi koi se kontroliraat so dalecinsko, plus ...


600 МКД
или предлог цена
09 мај 00:14Smart RGB Led Lenta 5metri- menuva boi preku Android Telefon

novi led lenti so dolzina 5 metri.... Moze da se kontrolira preku da...


1.200 МКД
или предлог цена
09 мај 00:06Reflektor - Reflektori

Se prodavaat 3 reflektori Namena : za izlozben salon ili domasna upo...


4.500 МКД
или предлог цена
08 мај 20:42Kako novi,vo kutija,malku koristeno osvetluvanje,evtino!

Se prodava odlicno socuvano,malku koristeno, plafonsko osvetluvanje,8...


1 €
или предлог цена
05 мај 07:43WiFi Smart Switch

**** Za informacii posle 16:00 casot na telefon ili Viber !!! **** L...


400 МКД
или предлог цена
05 мај 00:24Bluetooth muzicka (led) sijalica

Novi Bluetooth Muzicki Sijalici za dve kupeni 900den nad tri kupeni...


500 МКД
или предлог цена
03 мај 20:23NOVO LED LENTI 5 METRI SO PIR SENZOR NA DVIZENJE I ADAPTER

Prodavam led lenti SMD 2835 so mnogu jaka kristalno bela svetlina so ...


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

30 апр 16:37NOVO LED LENTI RGB 5050 SO USB PRIKLUCOK

Prodavam led lenti RGB 5050 so usb priklucok,kontroler I dalecinsko s...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

30 апр 16:36Соларна ЛЕД светилка (Solarna LED sijalica)

ЛЕД светилка со соларен фотоволтаичен панел и многу моќен рефлектор. ...


490 МКД
или предлог цена
30 апр 10:09LED SIJALICI E14 - 5W - 4000K!!!

077-519-179 Prodavam novi led sijalicki E14 - 5W - 4000K na golemo...


По Договор
или предлог цена
30 апр 09:38LED PANELI 3 WAT SAMO ZA 140 DEN UGRADEN

Вградена LED светилка Едноставен Куќиште на бел алуминиум, одлична т...


145 МКД
или предлог цена
27 апр 04:50LED RGB REFLEKTORI 50 WAT

LED RGB REFLEKTORI SO REMOTE CONTROL 10 wat 20 euro 30 wat 35 euro...


2.200 МКД
или предлог цена
27 апр 04:49Osvetluvanje na Benzinski Pumpi

МОДЕРНО И ЕФИКАСНО РЕШЕНИЕ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА БЕНЗИНСКА ПУМПА. Конвенц...


75 €
или предлог цена
27 апр 04:48Led osvetluvanje za Hali i Benzinski Pumpi indudtrial

Led osvetluvanje 150 wat 2 god garancija moze i montaza naj niski ceni


125 €
или предлог цена
27 апр 04:44LED OSVETLUVANJE KOMPLET PROGRAMA NA LED

LED PANELI LED OSVETLUVANJE LED SIJALICI I MONTAZA I DEMONTAZA NA SE...


699 МКД
или предлог цена
27 апр 04:43RGB led sijalica so vgraden zvucnik

Лед сијалицата со вграден звучник се поставувана обична фасонка е27 ...


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

25 апр 14:54Ambientalna LED Lampa za Bazen - i bilo kade pod voda

Ova lampa raboti so 3 mali AAA baterii,(isti se kako od baterii za da...


600 МКД
или предлог цена
23 апр 14:18Prodavam LED lenti 5 metri 300 diodi so dalecinsko i adapter

Високо квалитетна самолеплива водоотпорна ЛЕД лента. Должина 5...


1.400 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

22 апр 11:21Prodavam LED lenti 5 metri 300 diodi so dalecinsko i adapter

Високо квалитетна самолеплива ЛЕД лента. Должина 5 метри,300 Диоди т...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

22 апр 11:21LED SVETLA

LED PANELI PREMIUM QUALITY . . . LED SVETLA VNATRESNI I NADVORES...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

21 апр 08:54novi led diodi RGB 5m

Лентата е долга 5 метри, можете да ја сечете доколку ви е предолга, с...


499 МКД
или предлог цена
20 апр 16:04Лед светло. Led svetlo micro usb 5v.

Лед светло 5 волти, троши помалку од 1W. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

14 апр 13:31LED PANELI

LED PANELI . . . LED SVETLA VNATRESNI I NADVORESNI PANELI DOSTAPNA SE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

13 апр 12:20Se prodava Led Plafonka

Se prodava Led Plafonka 2x18w ne koristena ima 3 opcii za osvetluvan...


400 МКД
или предлог цена
12 апр 14:42Led lambi (samoleplivi)

Prodavam led lambi (samoleplivi) Rabotat na baterii CENA - 100 de...


100 МКД
или предлог цена
11 апр 20:26Соларни светилки

Има само уште 2 парчиња на лагер од производот (бела светлина). Гл...


199 МКД
или предлог цена
10 апр 13:27LED MODULI 12V 1.5W SAMSUNG

LED MODULI 1.5W I 2W DOBRI CENI SAMSUNG CHIP


45 МКД
или предлог цена
10 апр 09:2650W 220V Бели LED Chip-ови

Идеални за рефлектори, работат директно на 220V , не треба никакво на...


199 МКД
или предлог цена
07 апр 09:12Лед лого , led logo.

Лед лого микро усб 5 волти, ноќна лампа. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

06 апр 07:20LASER ZA VO DISKO I KAFE BAR

LASER ZA VO DISKO I KAFE BAR EDEN RGB I EDEN ZELEN ISPRAVNI NE MNOGU...


75 €
или предлог цена
04 апр 22:31Horoz Electric 300w LED reflektor 6400k (nov)

Kupen pred mesec vreme, doagja so kutija. Ne e koristen i moze da se ...


6.000 МКД
или предлог цена
03 апр 09:55Luster

Se prodava luster 075 30 45 40


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

29 мар 19:08led diodi rgb 5m

Лентата е долга 5 метри, можете да ја сечете доколку ви е предолга, с...


499 МКД
или предлог цена
22 мар 16:36Моќен LED рефлектор со соларно полнење и сензор на движење

===================================== ПРОМО!!!! ♨♨♨ ЗА САМО 399ДЕН ...


399 МКД
или предлог цена
22 мар 13:55TOMAX 645W Foldable Dimmable LED Grow Light - За Раст и Цвет

TOMAX 645W ЛЕД е линеарен ЛЕД панел кој произведува висок PPF (фотоси...


79.300 МКД
или предлог цена
18 мар 14:33Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам