Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LED OGLEDALA PO VASA MERKA

Изработувам LED огледала идеални за вашиот дом. Огледалото е со задн...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

LED OGLEDALA PO VASA MERKA

Изработувам LED огледала идеални за вашиот дом. Огледалото е со задн...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Убиец на комарци фенерче светло за кампување

Lamba koja ubiva komarci, na baterija, se polni so usb kabel pogodna...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

Денес 12:11Збогум инсекти! Ламбата против комарци

🔥 Збогум инсекти! 🔥🦠🦠🦠🐛🐛🐛 Ламбата против комарци🦟🦟🦟🦟🦗🦗...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

04 јун 17:48Evtino, novi nekoristeni senzorski prekida;i so dalecinskoo

Евтино нови керамички сензоски(тач)прекидачи со далечинско донесени о...


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Останато

03 јун 21:49>>>> SOLAREN SISTEM ZA OSVETLUVANJE <<<<

Solar Charging System "E"-Solaren Sistem Za Osvetluvanje -SE POLNI D...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

03 јун 09:26Ogledalo Led touch sistem

Led ogledalo samo nad 10 komada dobro ceni


3.000 МКД
или предлог цена
03 јун 01:56Sinotimer programier

sinotimer me progame


500 МКД
или предлог цена
01 јун 20:36Solarni Led lampi za skali

Соларни лампи на полнење од сонцето. Цената е за две парчиња. Можна...


590 МКД
или предлог цена
29 мај 18:16Senzor za svetlo reagira na dvizenje

Se prodava nov senzor za svetlo. Opseg na reakcija 180 stepeni i dal...


800 МКД
или предлог цена
29 мај 18:15Wifi mini smart switch

ITEM DESCRIPTION Support Two-way Control This smart WiFi swit...


350 МКД
или предлог цена
29 мај 17:40--- LED ROTIRACKI DISKO SIJALICI ---- DISCO OSVETLUVANJE

https://www.facebook. M&D online shop Stisni like da gi videte site...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

25 мај 18:50led lamba 15w

led lamba 15w, 1125 lumen na 220v


800 МКД
или предлог цена
24 мај 16:20Retro stolna lampa

Se prodava mnogu socuvana, antikvitet lampa. Cena po dogovor tel...


50 €
или предлог цена
23 мај 11:46Električar

Električar za profesionalna izvedba, korekcii i održuvanje na el. ins...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Останато

22 мај 09:18Prodavam Elektricna Tabla za stan/kukja

Prodavam elektricna tabla za vo stan/kukja vo odlicna sostojba (kako ...


500 МКД
или предлог цена
21 мај 22:48Nov ormar za elektrika

Се продава нов ЗРО ормар за ел.инсталација, димензии 600*600*200. Орм...


3.500 МКД
или предлог цена
14 мај 17:47Wifi modul za palenje svetlo so mobilen

Modul so WiFi za palenje svetlo, elektricni aparati preku mobilen. E...


1.000 МКД
или предлог цена
12 мај 22:04Unikatni lusteri

Se prodavaat dva komplet unikatni luksuzni lusteri 250eur koi se kupe...


15.000 МКД
или предлог цена
04 мај 11:19STOLNA LAMPA_LAMPI OD MASIVNO DRVO

Se prodavaat unikatni lampi i lusteri od masivno drvo, vinski kabinet...


2.150 МКД
или предлог цена
03 мај 16:14Lusteri,svetla, rasprodazba

Dukjanot e zatvoren i se prodavaat po polovni ceni.Ima mnogu lusteri ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Останато

26 апр 11:00Aparatce protiv insekti

Prodavam aparatce protiv komarci. Se uklucuva na struja, svetlinata g...


300 МКД
или предлог цена
11 апр 19:07Kupuvam Meblo luster - lusteri - lampi

Kupuvam lusteri i podni lampi od Meblo. Ponuda na viber so slika.


По Договор
или предлог цена
04 апр 16:50Smart prekinuvac WIFI so tri

se prodavaat prekinuvaci smart so tri crni rabotat na wifi moze da gi...


25 €
или предлог цена
04 апр 10:36Zidni lusteri kvalitetni

Cetiri zidni lusteri so staklo, kvalitetni moderni, se prodavaat site...


35 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

27 мар 11:33Aura senzor za spienje Iphone

Aura senzor za zaspivanje kompatibilen so Iphone uredi. Senzorot ima...


3.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Останато

13 мар 09:35BARLAST ламба / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик, полипропиленска пл...


930 МКД
или предлог цена
07 мар 13:07Паметни прекинувачи на допир

Продавам паметни прекинувачи на допир три едноделно и два дводелни, ц...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

28 фев 13:02PLAFONJERKI

SE PRODAVAAT 17 PLAFONJERKI SO PO 2 FASONKI SO MNOGU DOBRA SVETLINA


По Договор
или предлог цена
25 фев 02:02Elektricar

Elektricar Vrsime sekakov vid na Elektricni uslugi


По Договор
или предлог цена
09 фев 21:22se prodavaat novi lusteri nekolku meseci koristeni

se prodavaat novi lusteri nekolku meseci koristeni


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

30 јан 14:22Tach panel

Nov neupotreben vo kutija so upatstvo


400 МКД
или предлог цена
03 јан 16:47NOVOGODISEN ☺☺>>>> LASER SO EFEKTI <<<<

LED водоотпорна светилка за во вашата градина или пак вашиот дом, с...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

27 дек 10:15Reflektor

Profesionalen italianski reflektor, za mnogu nameni. Se steluvat svet...


1.600 МКД
или предлог цена
19 дек 19:14prekinuvac Wireless ON/OFF

prekinuvac Wireless ON/OFF спецификации: Контролирање на далечина...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

14 дек 09:10Mini Laser Stage Lighting

-SE KORISTI ZA RAZNI PRILIKI , ZABAVI , PROSLAVI ILI ZA RAZONODA (vo ...


799 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

11 дек 10:38Лустери Lusteri

Prodavam dva lusteri so 4 i 3 sijalici Dvata komplet 2000denari


2.000 МКД
или предлог цена
27 ное 17:52QUBINO FLUSH 2 RELAY - Z-Wave

Продавам 3 нови некористени парчиња QUBINO FLUSH 2 RELAY Цена 40 е...


40 €
или предлог цена
27 ное 11:43SUNMASTER 600W (KIT)

SUNMASTER 600W (KIT) Set za Digitalna svetlina za brz rast Setot s...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / Останато

12 ное 10:32LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
10 ное 11:59Novi nekoristeni poteciometri

Novi nekoristeni poteciometri zemeni po greska na majstor. Kupeni 100...


1 €
или предлог цена
03 ное 00:43Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам