Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
621 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bel dekorativen kamen/ukrasen kamen

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎 *Цени на големо!...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

09 апр 20:03Промовирано

BEL UKRASEN/DEKORATIVEN KAMEN PO NAJ NISKI CENI!!!!!!!!!!!!!

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎 *Се продава бел,...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

09 апр 20:03Промовирано

Kosenje treva, Косење на трева

Kosenje na vasite povrsini bilo da se od zgradi, zapusteni dvorovi il...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 07:09Промовирано

Косење на стадиони

Косење на големи стадиони со професионална опрема,може еднократно и м...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:26Одржавање на дворови

Се за вашата градина ➡️Косење на трева( висока и ниска) ➡️Шишање н...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:26Se prodavaat cvekinja

Se prodavaat poveke vidovi na cvekinja


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 17:02  НОВ ОГЛАС

КОСЕЊЕ СО ТРИМЕР

КОСЕЊЕ СО ТРИМЕР САМО СКОПЈЕ ЛОКАЛ ОДРЖУВАЊЕ НА ДВОРОВИ КОСЕЊЕ НА ВИ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 13:40  НОВ ОГЛАС

Wi-Fi smart sistemi za navodnuvanje so Rain Bird prskalki

TEL: 078/ 435 599 WWW.NAVODNUVANJE.MK https://www.facebook.com/navo...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Ureduvanje na dvorovi

Hortikultirno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na trevnici,fontani,alp...


2.323 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 12:27Ureduvanje na dvorovi -Hortikultura

Hortikulturno ureduvanje na dvorovi


123 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 12:27Se prodavat smokvi sadnici

Se prodavat smokvi sadnici, smokvite se sadat vo sekoe vreme, se rabo...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:04A&Dcleaning

🌳🌴🌵А&D-Cleaning Services🌳🌴🌵 Вршиме секаков вид на Градинарск...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 10:39HORTIKULTURNO UREDUVANJE NA DVOROVI

Priprema na teren i seenje treva, kosenje na treva, sisanje i oblikuv...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

06 јун 23:43sistemi so avtomatsko navodnuvanje

profesionalna izvedba na sistemi za navodnuvanje treva sistemite se...


1 €
или предлог цена
06 јун 21:07trevnik-trevnici -seenje treva

profesionalna izvedba na trevnici so sistem za navodnuvanje RAIN BIRD...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 21:07THUJA ZLATEN SMARAGD

THUJA SMARAGD GOLD AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SADNICI THUJA ZLATEN ...


700 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

06 јун 16:25Шимшири

Зимзелени растенија за дворови и паркови golemi se okolu 50 sm visin...


1 €
или предлог цена
06 јун 14:27NAVODNUVANJE MK PRSKALKI SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navo...


1 €
или предлог цена
06 јун 13:30Kosenje treva

Kosenje na treva so trimer i kosilka rascistuvanje dvorovi i dr


1 €
или предлог цена
06 јун 11:48Hortikulturno profesionalno ureduvanje na dvorovi

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi preku celiot period od godinata,tr...


789 €
или предлог цена
06 јун 11:30palmi

palmi od najmali 70den. do 4-5metri -250evra


100 МКД
или предлог цена
06 јун 10:44NAJEVTINO, SMARAGD 1kl. 130sm, SAMO 700 den.

SMARAGDI 1kl. : 75sm .....................................280 den. ...


700 МКД
или предлог цена
06 јун 10:42INDISKI JORGOVAN

INDISKI JORGOVANI AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SADNICI INDISKI JORGOVA...


1.200 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.600 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

06 јун 09:34humusna zemja za treva za ureduvanje na parkovi

iskop i prevoz i drugi transportni uslugi prodavam zemja humusna za...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

06 јун 09:31AJVARSKI RASAD

Расад од сите сорти. Струмички за ајвар, каварџик благ ,лут везен ...


По Договор
или предлог цена
06 јун 08:50Косење и уредување на дворови

Целосно одржување на дворови (косење трева) . За подетални информаци...


По Договор
или предлог цена
06 јун 08:26Drvo na zivotot i Fikusi

Drvo na zivotot i Fikusi,presadeni vo ukrasni plasticni saksi...


300 МКД
или предлог цена
06 јун 08:04BUDLEJA LETEN JORGOVAN

Prekrasna trajnica grmuska,raste do 2m visina ,isto tol...


400 МКД
или предлог цена
06 јун 08:03Prodavam golem limon

Se prodava golem limon poradi nemanje moznost za ponatamosno cuvanje


150 €
или предлог цена
06 јун 05:13Kupuvam saksii

Kupuvam koristeni saksii za rasad piper so golemina 7, 8 ,9


1 МКД
или предлог цена
05 јун 22:28GRADINAR

Agronom so dolgogodishno iskustvo odrzuva dvorovi Seenje na treva, ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

05 јун 20:38Shimsir oformen

Shimshirite se oformeni, ima vo razlicni formi i ceni, od 1500 do 30...


1.500 МКД
или предлог цена
05 јун 17:21Palmi Banani 1-1,5 metri

Imate garancija za zafakjanje, cenata e za 1-1,5 metar visina


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 17:20ЦВЕЌЕ

ИНДИЈАНСКО ПЕРО,КАМЕН ЦВЕТ,ПАПРАТ,АЛОЕ ВЕРА,ВОДЕНИ ПАЛМИ,КАЛИ,МИНИ ФИ...


300 МКД
или предлог цена
05 јун 16:02ФИКУС,БЕНЏАМИН,ПАЛМА,ДРВО ЖИВОТА,ШЕФЛЕРА

ФИКУС- 1000 ДЕН. БЕНЏАМИН-500 ДЕН. ПАЛМА ГОЛЕМА-1000 ДЕН. ПАЛМА МА...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 15:49ФИКУС,БЕНЏАМИН,ПАЛМА,ЈУКА,ШЕФЛЕРА

ФИКУС- 1000 ДЕН. БЕНЏАМИН-500 ДЕН. ПАЛМА ГОЛЕМА-1000 ДЕН. ПАЛМА МА...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 15:44ЦВЕЌЕ КАКТУСИ

Продавам разни сорти на кактуси.Цена 300 ден.


300 МКД
или предлог цена
05 јун 15:32Ureduvanje na dvorovi i odrzuvanje.

Ureduvanje na dvorovi i sezonski odrzuvanja,se vo sklop na hortikultu...


333 МКД
или предлог цена
05 јун 15:19Ureduvanje na dvorovi

Hortikulturno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani,alpiniumi,tr...


232 МКД
или предлог цена
05 јун 15:19OPREMA GRADINA

FOTINIJA RED ROBIN AKCIJA !!! . . . FOTINIJA RED ROBIN UKRASNI DRVCA ...


120 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

05 јун 14:29SIBIRSKI LIMON (Poncirus trifoliata)

Otvorete gi site moi oglasi za UNIKATNI SADNICI.... NE POSTOI KALEME...


350 МКД
или предлог цена
05 јун 11:09Уредување на дворови

Професионално Уредување и Одржување на дворови Поставување на бусен т...


По Договор
или предлог цена
05 јун 10:48Уредување на вашите дворови

Прекрасен и идеален период за уредување на вашиот двор.Работиме исклу...


По Договор
или предлог цена
05 јун 10:48Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам