Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
71 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kosacki,kosilki za treva

Kosacki za treva , samohodni , obicni na turkanje ,uvezeni od svajcar...


По Договор
или предлог цена
16 мај 13:07Промовирано

Dekorativen Mulch / Декоративна Кора / Мулч

Декоративен Органски Мулч во Црвена, Жолта и Кафеава Боја! 🔥 550 Де...


550 МКД
или предлог цена
Куманово

Градина / Украси

Вчера 15:11Bel Mermeren Ukrasen Kamen / Бел Мермерен Украсен Камен

Бел Украсен камен за уредување на дворови, домови или огради. Најев...


10 МКД
или предлог цена
Куманово

Градина / Украси

Вчера 15:11LUSTERI ZA VO GRADINA / LETNIKOVCI / TERASI

72 cm so 4 lambi / 100 cm so 6 lambi


1 €
или предлог цена
Неготино

Градина / Украси

Вчера 13:35Bel dekorativen kamen/ukrasen kamen

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎 *Се продава бел,...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

17 мај 08:51Декоративен украсен бел камен

💎💎Бел украсен камен по нај ниска цена!!!💎💎 *Се продава бел декор...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

16 мај 21:05FONTANA NA STRUJA ZA TERASA/DVOR

Nova, neupotrebena fontana so el.pumpa za na terasa ili dvor.


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Украси

15 мај 16:22Се продаваат дрвени жардинери за цвеќа.

Се продаваат дрвени жардинери за двор. Имаме 10 парчиња малце корист...


По Договор
или предлог цена
15 мај 15:21Metalni Masi

💈Metalni Masi💈 💈Dostava nis cela Makedonija💈 ✨ Materijal:metal ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Украси

14 мај 17:06Bel Siv Crn Granit Ukrasen/dekorativen kamen//Бел Сив Црн

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎 *Се продава бел,...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

10 мај 14:12Ukrasi za vo dvor pechurki bubamari...

ceni i dimenzii ima na slikite. ima pogolem izbor. poveke na tel. ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

06 мај 15:50UKRASEN BEL KAMEN

Se prodava ukrasen bel kamen. 10 denari kilo.


10 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градина / Украси

06 мај 12:34Zardinjera za gradina

Продавам рачно изработена железна жардињера за градина (како на слика...


155 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Украси

02 мај 18:57Drveni skulpturi

Skulpturi za vo dvor od 50 do100 eu zavisno od goleminata


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

01 мај 16:25Ukras baklava

Baklava prljavo Bela 41na41sm so polica 50na10sm.idealno za balkoon,d...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

28 апр 06:42Stalaza za cvece

Stalaza za cvece od drvo lakirana na Tri nivoa prvo 37na 42sm sredina...


700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

28 апр 06:41SE PRODAVAAT PALMI

Se prodavaat palmi ima razni golemini cenata e po dogovor.


1.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Градина / Украси

23 апр 19:20Dekorativen kamen za fontani za vo dvor

Se prodava dekorativen kamen za fontani ima dovolno za edna pogolema...


100 €
или предлог цена
20 апр 05:26Gurë Dekorativ

Gurë Dekorativ 🔛 Dekorativen Kamen ⚪ Big Bags 1.4 t ⚪ Mini Bags 20 k...


120 МКД
или предлог цена
Желино / Тетово

Градина / Украси

18 апр 11:45Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi parkovi zim zelenilo

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi parkovi zim zelenilo Montaza na b...


По Договор
или предлог цена
Сарај / Скопје

Градина / Украси

17 апр 12:42Paneli so vestacko zelenilo

Paneli so vestacko zelenilo urameni vo drvena ramka dvete komplet 1...


90 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Украси

06 апр 08:56KOCIJA ZA VO GRADINA

2 m


1 €
или предлог цена
Неготино

Градина / Украси

17 мар 21:07Декоративни саксии

-Декоративни метални саксии кои ќе го разубават вашиот дом и градина....


350 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Украси

10 мар 17:34Tulla dekorative

Tulla dekorative me cilesi te larte✅ Modele unike te kendeve✅ Te ce...


111 €
или предлог цена
25 фев 17:41Prodavam ukras za vo dvor star preku 60g

Prodavam masina za sadenje pcenka sto ja vlecel konj vo ispravna sost...


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Украси

05 фев 08:39Жардињери

Се продаваат нови жардињери, за повеќе жардињери има мала корекција о...


3.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Градина / Украси

04 фев 15:04Novogodisen ukrasen laser za gradina i dom Star Shower

Ukrasete go domot i gradinata Novogodisni laseri star shower Cena 7...


700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Украси

26 дек 08:21Масички за во двор и саксии

Се продаваат маси за во двор 2.000 денари, Саксии 300/400 денари. ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Градина / Украси

24 дек 17:33Kupovi i saksii

Izrabotka na kupovi,saksii,zardinjeri i drugi primeneti i dekorativni...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Украси

12 ное 13:32Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi parkovi zim zelenilo Mont

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi parkovi zim zelenilo Montaza na b...


По Договор
или предлог цена
Сарај / Скопје

Градина / Украси

02 ное 22:33Ukras Baklava

Baklava So prljavo Bela polica 48na 48sm I policata 42na15sm.idealno ...


450 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

31 окт 06:44Se prodava kamen

Prodavam ukrasni kameni ploci 1m3. 070 397 794 Ljupco


5.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Украси

10 сеп 09:19Se prodava ukras za vo dvor

..


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Украси

05 сеп 15:25Betonska Galanterija

Razlicni ukrasi napraveni od beton za razubavuvanje na vasiot dvor/gr...


1 €
или предлог цена
12 авг 13:00ASKHOLMEN цвеќарник / ИКЕА

Код на производ: 302.586.73 Карактеристики на производот: Материј...


2.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Украси

29 јул 15:13‼️Sistem za razladuvanje ‼️

Ново ново ново Најбараниот сет за разладување сега достапен и кај ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Украси

01 јул 17:29Se prodava racno izrabotena crkva za vo dvor

Se prodava racno izrabotena crkva za vo dvor. Izrabotena so kvalitet...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Украси

26 апр 16:09ukrasi za vo vasiot dvor .vozovi,kolicki,tocaci,zaprezni kol

raznovidni ukrasi za cveke za vo vasiot dvor


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Украси

16 апр 22:54ukrasi od drvo za vo dvor vozovi,zaprezni koli,kolicki ,velo

se za vasiot dvor,raznovidni ukrasi najevtini vo cela makedonija .


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Украси

16 апр 22:53Декоративни бели камчиња за двор

Декоративни бели мермерни камчиња за двор со најпристапна цена на паз...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Украси

05 апр 14:05burinja stari

vo dobra sostojba cena 4500 dvete


4.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Градина / Украси

04 апр 15:27Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам