Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
59 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

METALNI OGARDI , NASTRESNICI , CNC OGRADI BALKONSKI OGRADI

Vrsime izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukcii, ( pokrivanje...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Вчера 23:37Промовирано

ZELEZNI OGRADI , CNC OGRADI, NASTRESNICI

Vrsime profesionalna izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukci...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Вчера 23:37Промовирано

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA: METALNI OGRADI I NASTRESNICI

Vrsime izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukcii, ( pokrivanje...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Вчера 23:37Промовирано

BAZENI OPREMA

INTEX HLOR TABLETI PREMIUM QUALITY . . . TEZINA: 1 Kg EDNO PAKUV...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Денес 12:50  НОВ ОГЛАС

Bazen BESTWAY 549x122

Se prodava Bestway bazen 549x122 koristen 1 sezona vo vikendica , so ...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

Денес 10:34  НОВ ОГЛАС

INTEX BAZENI

Site bazeni se novi !!! 610 x122 cm 549x122 cm 457x122 cm 457x107...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:10ПРОИЗВЕДУВАЊЕ И РЕПАРИРАЊЕ НА БАЗЕНИ!

-ГИ РЕПАРИРАМЕ И ОБЛОЖУВАМЕ ВАШИТЕ БАЗЕНИ И ИЗРАБОТУВАМЕ БАЗЕНИ ПО В...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 11:35Bazen nov koj kosta 16.000den.go davam za 8500den

Ednas namesten napunet.za 8500den


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Базени Пливање

17 мај 13:39Intex bazent 2.6X1.6X0.7 so skala i pumpa

+Se prodava Intex bazent vo super sostojba.Kontakt:077-430-001;


По Договор
или предлог цена
17 мај 08:53Skala za bazent (nova)

Se prodava skala za bazent (nova).Kontakt:077-430-001;


3.000 МКД
или предлог цена
17 мај 08:51Изработка на опшивки, вградени и надземни дрвени базени

Во последниве години, овој вид базени наиде на голем интерес кај евро...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

16 мај 15:01INTEX BAZEN 4m

INTEX BAZEN 4m (dijametar) komplet so filter/pumpa samo ovaa sezon...


3.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

16 мај 10:45Bazen 366x76cm NOVI

Nov Namaleni 366x76cm Kolicinite se ograniceni


16.000 МКД
или предлог цена
15 мај 10:05Novi bazeni dimenzii 305x76cm

Novi Bazeni Prakam so kargo Lokacija Veles i skopje


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

14 мај 17:06Таблети и други средстава за базени

Таблетите се 200 грамски и содржат: хлор, алгицид, PH стабилизатор и ...


120 МКД
или предлог цена
06 мај 15:38Kvarcen pesok, Кварцен песок

Продавам кварцен песок за филтри


1 МКД
или предлог цена
06 мај 15:37Базени, изведба и опрема. Bazeni, izvedba i oprema

Вршиме монтажа на базени и продаваме опрема


1 €
или предлог цена
06 мај 15:36Prodavam Intex Bazen

Prodavam intex bazen so site dodatoci..dijametar4,.5m x 1m


250 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градина / Базени Пливање

06 мај 01:40FILTER PUMPI

PUMPI ZA BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX FILTER PUMPI PESOCNI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

04 мај 16:19BAZEN Se prodava INTEX 26330 Ultra Frame 549x132 cm

Се продава базен INTEX 26330 Ultra Frame 549x132 cm со метална констр...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 17:41Метална конструкција за базен Intex 488 cm х 122 cm

Продавам метална конструкција за базен (bazen) Intex 488 cm х 122 c...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

02 мај 07:06INTEX BAZENI

Golem izbor na bazeni i dodatoci, kontakt 070365624


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Базени Пливање

29 апр 11:51pumpa so filter za bazen

odlicna pumpa so filter za bazen koristena eden mesec.


1.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Базени Пливање

28 апр 14:44Bazent 3x2m visok 0.75m

Bazent malku koristen


120 €
или предлог цена
27 апр 15:35INTEX 28674 Филтер пумпа за солена вода

INTEX 28674 Филтер пумпа за bazen Koristena 2 sezoni Gratis nejod...


14.000 МКД
или предлог цена
15 апр 10:33pumpa za voda - raketa KUPUVAM

Kupuvam pumpa za voda (raketa) polovna no ispravna, nameneta mi e za ...


2.000 €
или предлог цена
15 апр 09:16Robot za cistenje na BAZEN

Masinata ja ima vo povece modeli: E10,E20,E25,E35 se uvezuvaat od G...


8 €
или предлог цена
10 апр 09:34Bazen 7 na 4 metri, so Dzakuzi vo Bardovci

Se prodava akrilen bazen (armiran poliester) so slednive dimenzii i k...


4.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Базени Пливање

06 апр 13:02PH METAR ZA BAZENI BAZEN BAZENT I DR..

NOVI PH MERACI PH METRI ZA CISOTA NA VODA VO BAZEN I DR NAMENI SLEDU...


800 МКД
или предлог цена
26 мар 19:55Bazen 366x76cm so pumpa Novi

Novi Prakame so kargo niz 🇲🇰


16.000 МКД
или предлог цена
25 мар 17:09Filter pumpa za bazent

prodavam filter pumpa za bazent INTEX komplet so filter i crva. Polov...


1.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Базени Пливање

18 сеп 09:30Bazen Nov 305x76 cm

Nov bazen 305x76cm⏩⏩⏩ 4200den Dostava so kargo


4.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

02 сеп 18:45Se prodava SUMMER WAVES bazen

Se prodava bazen Summer Waves nov ne otvoren so filter pumpa 3.05mx76...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Базени Пливање

30 авг 03:00Nov bazen 305x76cm so filter pumpa

Prodavam Nov bazen so filter pumpa 305x76cm Prakam so kargo


15.000 МКД
или предлог цена
24 авг 13:53Nov Bazent 183x51 skopje ,veles

Nov netvoren bazent Dimenzii 183x51 Lokacija Veles i skopje


2.500 МКД
или предлог цена
21 авг 20:51INTEX BAZENI 260x160x65

INTEX BAZENI PREMIUM PRODUCT . . . PRAVOAGOLNIK PRISMA METAL FRAME...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

19 авг 13:24INTEX BAZENI 300x200x75

INTEX BAZENI PREMIUM PRODUCT . . . PRAVOAGOLNIK PRISMA METAL FRAME...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

19 авг 13:22INTEX BAZENI 366x99

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRISMA METAL FRAME FORMA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

17 авг 19:24INTEX BAZENI

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . KRUG PRISMA METAL FRAME DIMENZ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

17 авг 11:45OPREMA BAZENI

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . KRUG PRISMA METAL FRAME DIMENZ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

17 авг 11:45INTEX OPREMA

INTEX SKALI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: INTEX MAX TEZINA: 130 ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

16 авг 10:23Bazen za deca

Malce koristen socuvan


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

15 авг 13:04BAZENI

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . KRUG PRISMA METAL FRAME DIMENZ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

15 авг 11:57Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам