Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
146 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stilski drveni fotelji za terasa i dvor od Quercus i Sin

ЛЕСНА ФОТЕЉА РУБИК ОД КВЕРКУС И СИН Едноставен и бпечатлив дизајн ...


3.200 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Градина / Мебел за во двор

Денес 12:45Prodavam Garnitura od Drvo - Masa & G-Klupi

Garnitura od drvo masa i g-klupi. Sochuvani, ispravni pogodni za tera...


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 10:48OPREMA ZA DVOR

TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD JAPONSKI CRVENI SLIVI ACER PALMATUM P...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 08:30Продавам гарнитура од палети за двор / тераса

Продавам сега изработена и премачкана / заштитена гарнитура за двор с...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 23:26GARNITURA OD BURINjA

Burinjata se 225 L


1 €
или предлог цена
Вчера 22:07Garnituri od paleti

Garnituri za vo dvor komodi plakari klupi fotelji stalazi ogradi i s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 08:57DRVENI IGRALIŠTA OD PROEKT DO MONTAŽA od QUERCUS & Sin

DRVENO IGRALIŠTE "DETSKI SON" od QUERCUS & Sin - Spored merki na v...


10 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Градина / Мебел за во двор

Вчера 08:06Klupi

Kombinacija na drvo i kovano zelezo


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:11PALETI ZA NAMESTAJ ПАЛЕТИ ЗА НАМЕШТАЈ

Prodazba na novi beli paleti za namestav ili druga namena. Dimenzii ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

23 мар 17:25Masi klupi ogradi

Izrabotka na masi klupi ogradi i se ostanato od masivno drvo po vasa ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

23 мар 12:44Izrabotka na letnikovci nasresnici / letnikovec nastresnica

Izrabotka na letnikovci nastresnici i sekakov vid na mebel od masivno...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

23 мар 12:44Izrabotka na letnikovci nastresnici / letnikovec nastresnica

Izrabotka na letnikovci nastresnici i sekakov vid na mebel od masivno...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

23 мар 12:44Izrabotka na mebel od masivno drvo masiv

Izrabotka na mebel od masivno drvo za vo vasiot dom ili gradina Pogol...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

23 мар 12:43BAMBUS FOTELJA

SE PRODAVA BAMBUS FOTELJA ZA DVOR ILI TERASA POTPOLNO ZDRAVA NE E OS...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

23 мар 11:03TROSEDI DVOSEDI FOTILJI MASI SEPARE TENDI OGRADI

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


40 €
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Градина / Мебел за во двор

22 мар 21:15Masi i stolici za nadvor

Inventar za kafic terasa 80 stolici i 16 masi 60x60 Samo komplet


1.000 €
или предлог цена
22 мар 17:36MEBEL ZA DVOR / TERASA

Se prodavaat stolici/ fotelji za vo dvor, terasa i sekakva nadvoresna...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

20 мар 13:04Klupa zavarena

Klupa za sedenje i za razni nameni Razlicni celicni profili i debeli...


5.000 МКД
или предлог цена
20 мар 11:04Cerada - platno za nadvoresna tenda 3 x 3 m

Церада платно за тенда со димензии 3 x 3 m Квалитетно водоотпорно пл...


1.790 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

20 мар 08:29Agolna garnitura i masa za vo dvor

Se prodava drvena garnitura za vo dvor so dimenzii 210 na 270 I masi...


18.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Мебел за во двор

20 мар 00:10ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

19 мар 12:39PRODAVAM MASA KLUPA NA RASKLOPUVANJE

Prodavam masa klupa na rasklopuvanje so vrven kvalitet 070 552 109 zl...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Градина / Мебел за во двор

18 мар 14:06IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI SAKSII

IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI SAKSII BUNARI VOVCINJA I MNOGU DRUGI ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

18 мар 14:06Drveni lulashki

Izrabotuvame drveni lulashki 12 000 Drveni gazishta za skali 35 € L...


12.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

18 мар 03:41Tendi Klupi Nisalki Masi Fotelji

Razi vidiovi na Tendi 3*3m Klupi 122*52*74 Nisalki 170*110*153...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

12 мар 20:21Masa so klupi i stolcinja

Se prodava masa so klupi i stolcinja spremni za farbanje kvalitetno i...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Мебел за во двор

12 мар 09:26zardineri,lulaski,masi,klupi i se od drvo

profesionalna izrabotka na mebel za dvor zardineri,lulaski,masi,klupi...


500 МКД
или предлог цена
06 мар 13:10Letnikovci klupi i masi

Izrabotuvam letnikovci klupi i masi za povekje informacii na broj 076...


1 €
или предлог цена
04 мар 23:32Lulaska trosed лулашка тросед

Se prodava lulaska trosed kupena nova nekoristena dolzina 240sm visok...


10.500 МКД
или предлог цена
04 мар 15:06Продавам влезна порта за двор

Продавам влезна порта за двор со ширина 114 висина 154 см


1 €
или предлог цена
03 мар 15:11Drvena lulaska

Izrabotka po naracka 100% kvalitet Lulaska za deca cenata e 5000den ...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 мар 10:36Drvena lezalka/lulaska

Izrabotuvam drveni lezalki od kvalitetno drvo tratiran so lak za nadv...


20.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 мар 10:35Drvena piknik masa

Izrabotuvam piknik masi so lak po vasa zelba Dimenzii 126x115x75cm ...


19.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 мар 10:31Modern drveni stolovi

Modern “Adirondack” stolovi izlakirani so lak za nadvoresna zastita ...


6.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 мар 10:30Гарнитура за во двор

Изработка на гарнитури за во двор маса 2 фотељи клупа направени о...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Мебел за во двор

27 фев 12:57Ljuljaska za dvor

Dobro socuvana


5.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

26 фев 19:44Iznajmuvanje na konjopoi

Se iznajmuvaat 6 konjopoi, (kоњопои) Konjopoite gi dostavuvame do Va...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

24 фев 20:59LEZALKI

Dostava niz cela MK


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

22 фев 12:55MASA KLUPA STOLICI ZA VO GRADINA LETNI BAVCI RESTORANI

masa 3m klupi 3m stolche 0.8m


1 €
или предлог цена
19 фев 22:24Drveni masi i dvosedi, stolovi. Garnituri

Se prodavaat drveni garnituri -dvosedi i masicki-od blago parena bela...


70 €
или предлог цена
26 јан 22:26Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам