Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
244 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA: METALNI OGRADI I NASTRESNICI

Vrsime izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukcii, ( pokrivanje...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

19 мај 23:37Промовирано

METALNI OGARDI , NASTRESNICI , CNC OGRADI BALKONSKI OGRADI

Vrsime izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukcii, ( pokrivanje...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

19 мај 23:37Промовирано

ZELEZNI OGRADI , CNC OGRADI, NASTRESNICI

Vrsime profesionalna izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukci...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

19 мај 23:37Промовирано

STAPICA ZA KRT I SLEPO KUTRE - KRTOLOVKA KM 300

Izrabotuvam i prodavam Krtolovka KM 300 Koja se postavuva vo Vasata g...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:58Универзална пила Bosch EasyCut 12

Напон на батеријата 12,0 V Капацитет на батеријата 2,5 Ah Ввртежи во ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 17:27Se prodava pumpa za voda PEDROLLO.

Prodavam pumpa za voda PEDROLLO. 1,5 KW 140 Litra vo minuta. ...


9.500 МКД
или предлог цена
21 мај 22:00Kosilka i trimer za ziva ograda

Polovni dobra sostojba dvete 4000 poedinecno po 2500


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

21 мај 11:42AL-KO bateriska kosilica 40v ----- TXD

kompletno ispravna i socuvana so polnac jaka baterija 4 ah


11.000 МКД
или предлог цена
21 мај 09:14Motorce za voda TOMOS

Motorce za voda TOMOS. 70 evra Mob. 071/500-279


70 €
или предлог цена
20 мај 20:57Se prodava prskalka

Prskalka Morava od 100 litri Kako sto e na slikite Informacii na 07...


251 €
или предлог цена
20 мај 19:34Trimer straus austria

Nov Trimer Straus Austriski 2.2kw ...


4.200 МКД
или предлог цена
20 мај 18:30Maxpuls trimer za ziva ograda 500w 510mm

MAX PULS GARDEN MP-HT12 тример за жива ограда, моќност: 500W,должи...


2.950 МКД
или предлог цена
20 мај 14:16Trimer/Териер

Се продават Два тримери заедно или посебно, во одлична состојба доне...


1 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Градина / Градинарски алат и машини

20 мај 10:30Вап/Vap Karcher

Се продава ВАП машина во солидна состојба, исправна, донесена од Герм...


1 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Градина / Градинарски алат и машини

20 мај 10:30Kosacki,kosilki za treva

Kosacki za treva , samohodni , obicni na turkanje ,uvezeni od svajcar...


По Договор
или предлог цена
20 мај 09:39Trimer,Trimeri za treva

Pogolem broj na lager trimeri za treva od site golemini i marki uveze...


По Договор
или предлог цена
20 мај 09:39Kawasaki Trimer za treva

Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
20 мај 09:39BLACK+DECKER DUVAC

Nov


1 €
или предлог цена
19 мај 22:52MAGICNO CRECO (MAGIC HOSE) 3 X IZDOLZUVACKO CREVO

- MAGICNO CREVO KOE 3 X SE IZDOLZUVA KOGA E POD PRITISOK NA VODA I NE...


500 МКД
или предлог цена
18 мај 17:33Germanska kosacka

Kosackata e vo ekstra sostojba donesena od germanija mnogu malku kori...


155 €
или предлог цена
18 мај 12:01Maxpuls kosacka za treva 1000w novi! Elektricna kosilka

Maxpuls kosacka za treva MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM17...


3.950 МКД
или предлог цена
18 мај 07:33Maxpuls wap za perenje koli 1800w

Машина за перење под притисок Моќност: 1800W Напон: 220-240V≈50/60H...


6.350 МКД
или предлог цена
18 мај 07:31Delovi za trimeri I kosacki

Agrotehnika istok 071 367 690 Vrsime prodazba I servis na Motorni tr...


1 €
или предлог цена
18 мај 06:45TOTAL Trimer benziski 45cc NOVI -kosacka

ТРИМЕР БЕНЗИСКИ ТОТАЛ ДВОТАКТЕН МОТОР КАПАЦИТЕТ: 45 cc МОЌНОСТ: 1...


8.399 МКД
или предлог цена
17 мај 07:35Prodavam elektricna kosilka

Prodavam kosilka odlicna


2 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 МКД
16 мај 23:39Nov Elektricen trimer za ziva ograda i drva

Elektricen trimer mnogu kvaliteten parkside nova vo paket 075 264905


3.800 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
5.000 МКД
16 мај 20:31Električna kosilka

Se prodava električna kosilka 0.9kw ispravna sostojba. 079245683


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 19:18SE PRODAVA PRSKALKA ZA VODA SO DIZNI I CREVO

Se prodava prskalka za voda so dizni i crevo zaedno so nea od 20 me...


800 МКД
или предлог цена
16 мај 19:17Maxpuls trimer za ziva ograda 620w 600mm so rotacija

Trimer za ziva ograda Напон: 230V – 50 Hz Моќност: 620 W. Должи...


3.850 МКД
или предлог цена
16 мај 12:19TOTAL Elektricna kosilka kosacka za treva 1600w

Електрична косилка НАПОН: 220V ~ 240V 50HZ МОЌНОСТ: 1600 W ВРТЕЖ...


5.999 МКД
или предлог цена
16 мај 12:19KRTOLOVKA KM350

KRTOLOVKA KM 350 e stapica za krt i slepo kutre .Podobrena verzija o...


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 10:48MEREN INSTRUMENT ZA GRADINARI 3 IN 1 SVETLINA, VLAZNOST, PH

PRODAVAM NOVI INSTRUMENTI 3 VO 1 ZA MERENJE NA SVETLINA , VLAZNOST, I...


800 МКД
или предлог цена
13 мај 11:40Тример на бензин

Продавам нова машинка за сечење на жива ограда на батерии.


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 18:32Батериски прскалки, Моторни прскалки,PRSKALKI

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП 071367690 ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА КОМБИНИРАНИ БАТЕ...


2 МКД
или предлог цена
12 мај 17:01Се продава косилица!!!

Се продава косилица само каросерија без мотор!!!!


1 €
или предлог цена
10 мај 14:09TOMOS MOTORCE ZA VODA

Se prodava tomos pumpa/motorce za voda vo ispravna sostojba so motorc...


5.000 МКД
или предлог цена
10 мај 12:07Bojlerce za kujna

Prodavam bojlerce za vo kujna.


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

10 мај 10:53Masinka za niska treva

Prodavam masinka za niska treva.raboti na polnjac na baterii.


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

10 мај 10:53Husqvarna 128R Trimer

Se prodava benzinski trimer Husqvarna 128R kupen Juli 2019 od Sinpeks...


13.000 МКД
или предлог цена
08 мај 19:30Тегови за мотокултиватор IMT 506

Продавам комплет тегови за мотокултиватор IMT 506. (2 странични и 2 п...


6.000 МКД
или предлог цена
08 мај 16:18Kanisteri / Rezervoari za voda 1000L.

DOBRA SOSTOJBA NA REZERVOARI.


4.000 МКД
или предлог цена
07 мај 13:40ТРИМЕР ЗА ТРЕВА (TRIMER ZA TREVA) HUSQVARNA 327RX

ТРИМЕРОТ Е КВАЛИТЕТЕН ОД ДОБРА МАРКА И ВО ДОБРА СОСТОЈБА. ГИ ИМАМ СИТ...


9.000 МКД
или предлог цена
07 мај 11:03Продавам казма казми Prodavam kazma kazmi

Продавам казми... Цена за парче 300 денари


350 МКД
или предлог цена
07 мај 10:06Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам