Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kosenje treva, Косење на трева

Kosenje na vasite povrsini bilo da se od zgradi, zapusteni dvorovi il...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 07:09Промовирано

KOSENJE NA ZELENA POVRSINA / TREVA

Vrsime kosenje na visoki trevi so profesionalen trimer ili so masin...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:44Промовирано

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:00Промовирано

Монтажа на Бекатон Плочки

Вршиме професионална на сите модели на бекатон плочки во разни бои и ...


890 МКД
или предлог цена
Скопје

Градина / Плочки

Вчера 20:30Travertin / Травертин Плочки 17 Евра м2

40 × 60 × 1,2 цм Дебелина Само 17 евра квадрат Најефтино во Македон...


17 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Плочки

17 мај 16:17Буња од Природен Камен

Буња , плочки од природен камен во рљзни бои и димензии Цена од 20...


20 €
или предлог цена
Куманово

Градина / Плочки

17 мај 16:13Montaza i izvedba na bekaton plocki

🏗ГИ ВРШИМЕ СЛЕДНИВЕ УСЛУГИ🏗 🏠Лепење на плочки,поставување на ги...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Плочки

15 мај 09:13Bekaton plocki - prodazba montaza i prevoz

Prodazba, montaza i prevoz na sekakov vid bekaton plocki Bekaton deb...


1 €
или предлог цена
Битола

Градина / Плочки

17 апр 14:19Noviii Lezalka za plaza

Novi Nosivost nad 100kg Lezalka stolica Isporaka so kargo


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Плочки

12 апр 15:40"Ajs Bekaton Mont"- 071/576-976,Rabota so kamen, bekaton...

Ajs Bekaton Mont - 071/576-976 Rabota so kamen, kaldrma i sekakov vid...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Плочки

06 апр 22:40Iskop transport ureduvanje dvorovi hortikultura

Iskop transport ureduvanje dvorovi ureduvanje parkovi nivelir...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Плочки

02 апр 00:39Betonski elementi betonski plocki L zidovi ureduvanje dvorov

Proizvodstvo Prodazba i Montaza na betonski elementi BETONSKI PLOCKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Плочки

20 мар 20:58Betonski elementi betonski plocki L zidovi ureduvanje dvorov

Proizvodstvo Prodazba i Montaza na betonski elementi BETONSKI PLOCKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Плочки

27 фев 00:54Betonski elementi betonski plocki L zidovi ureduvanje dvorov

Proizvodstvo Prodazba i Montaza na betonski elementi BETONSKI PLOCKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Плочки

27 фев 00:52склопување на плочки / montim pllakash

Ние сме градежна компанија и работиме на фасади и плочки. Вршим лепењ...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Плочки

23 фев 19:50sklopuvanje za pločki / montim për pllaka

Вршим лепење на подни и тоалетни плочки Брзо и безбедно ја чистиме ку...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Плочки

21 фев 18:57BEKATON PLOCKI

Montaza I prodazba na bekaton plocki 070 434 170


15 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Плочки

25 јан 13:47Betonski ploci

Racna izrabotka 40x40


250 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Плочки

04 јан 13:00Plockar

Lepime plocki vodovod odvod izolaci za kupatili Te.070722468 Të.070...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Плочки

25 дек 21:16Бетонски плочи за во двор

Рачна изработка


250 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Плочки

14 дек 19:48Бетонски плочи за во двор

Рачна изработка 40х40


250 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Плочки

14 дек 19:21Ploci za dvor

Racna izrabotka


200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Плочки

10 дек 19:34Kamen za poplocuvanje

Se prodava Dekorativen kamen za poplocuvanje (podna obloga ) poligona...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Плочки

21 сеп 22:17КАМЕН ЛЕПЕЊЕ

Лепење на секаков вид на камен. За Штип и околината.


1 МКД
или предлог цена
09 јун 00:38Плочки

Се подаруваат крш мермерни плочки тел. 078 358347


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Плочки

28 сеп 15:46Masina za secenje plocki

Masina za secenje plocki Nova je,kupena pred 10 dena. Tel...078/212...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Плочки

24 јул 15:12Kupuvam poloven bekaton / polovni bekaton plocki

Kupuvam polovni bekaton plocki 6cm 220m2


999 €
или предлог цена
Прилеп

Градина / Плочки

22 јун 22:29Majstor pllockar

Lepam pllocki 7 euro m2, izollacija2 euro m2, montiranje skali so pll...


7 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Градина / Плочки

08 јун 23:50Montazha na bekatonki!

Vrsime montaza na bekaton plocki so nas ili vas material cena po dogo...


По Договор
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Градина / Плочки

05 јун 22:02Prodavam mermerni plocki

Prodavam mermerni plocki prilepski mermer, cena: 20 eur metar kvadrat...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Плочки

27 апр 18:11PLOCKAR MAJSTOR

izrabotuvam sekakov vid na plocki i kosuljici brzo cisto i perfektno...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Плочки

04 ное 18:55majstor bekaton profosionalno

mestime bekaton plocki so nas matrijal ivisnjaci po dvorovi


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Плочки

03 ное 08:16Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам