Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kosacki,kosilki za treva

Kosacki za treva , samohodni , obicni na turkanje ,uvezeni od svajcar...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:07Промовирано

Hitno se prodava cador pecurka od skopska pivara

se prodava cador pecurka od skopska pivara potpono isoaven so zdravo ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:24cador 3m dijametar koristen 1god/1 sezona kako nov!

se prodava cadorot na slikite kako nov e koristen edna sezona, poveke...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

13 мај 13:02TENDI ZA DVOR ( TENDI, CERADA, PERGOLA, POKRIVKA, PLATNO)

Se prodavaat tendi od Germanskite brendovi WOLTU PHILIPO & PARIS ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

11 мај 16:57TENDI ZA KAFIC ( PERGOLA, POKRIVKA, PLATNO, NASTRESNICA

Se prodavaat tendi od Germanskite brendovi Woltu & Philipo & Paris ...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

11 мај 09:44TENDI ZA DVOR ( TENDI, CERADA, PERGOLA, POKRIVKA, PLATNO)

Se prodavaat tendi od Germanskite brendovi TOPLUS KESSER, SUNSHADE ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

10 мај 14:30Nastresnica | Tenda za kafic | Pergola za dvor | :etnikovec

Se prodavaat tendi od Germanskite brendovi Phillipo & Paris, TOPLUS i...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

10 мај 14:30Nadvoresna tenda za dvor - sator

Надворешна тенда со димензии 3 x 3 m i висина 2.2 м Лесна за монтажа...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

09 мај 17:32Cerada - platno za nadvoresna tenda 3 x 3 m

Церада за тенда со димензии 3 x 3 m Квалитетно водоотпорно платно Л...


2.270 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

09 мај 17:31PRODAVAM TENDA GARDEN PLUS "PERGOLA SONORA"

Prodavam tenda za dvor od proizvoditelot Garden Plus. Tendata e kupen...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

09 мај 09:17Cador za sonce

Nov neotpakuvan golem cador za sonce so postolje.pogoden za dvor ili ...


5.000 МКД
или предлог цена
04 мај 17:06Se prodava cador

Aluminiumski cador bez platno dimenzii 2 ×2.20metri


6.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

03 мај 19:28Letnikovec 215 sm X 215 sm

Prodavam poliesterski krovovi za letnikovec,šupa,ostava pokrivanje n...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

29 апр 13:47Платно за тенди и чадори

Водоотпорно платно за тенди и чадори. Погодно за сите намени за натр...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

19 апр 14:17Bazent skopje Nov 305x76cm

Nov bazent 305x76cm


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

15 апр 21:03Продавам чадор за тераса

Продавам чадор за тераса со димензии 8м х 8м со покривна површина од ...


500 €
или предлог цена
08 апр 17:08Se iznajmuvaat Tendi za sekoj vid proslava

Se iznajmuvaat tendi i masi za sekako vid na proslavi 2 tendi 3x3 ...


50 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

31 мар 11:05nova tenda od jysk 3x4m

tendata e nova ne otpakuvana kupena 19000den se prodava za 16000den


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

28 мар 13:03Rotiracki cador za sonce neotpakuvan 3 metra

Rotiracki cador za sonce neotpakuvan 3 metra super kvalitet za germa...


5.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

28 мар 10:34Se prodava TENDA

Se prodava tenda so metalna konstrukcija I mehanizam za spustanje I s...


1 €
или предлог цена
31 јан 19:02се продаваат ролетни желатин со церада

се продаваат три ролни желатин церади со димензии 4.6м,2.4м и 1.4м(до...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

12 окт 18:26TENDI TENDA KAKO NOVA

Prodavam tenda 3m×3m vo odlicna sostojba kako nova, platnoto e specij...


16.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

09 окт 17:57Novi Lezalki za plaza

Novi lezalki Nosivost nad 100kg Isporaka so kargo 💥💥💥


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

02 сеп 14:35Cadori Novi Germanski 3 metri

Super kvalitetni za zapadne pazar


4.499 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

20 авг 09:15Nov cador 220cm /Rasprodazba

Novi cadori 220cm Besplatna isporaka niz Mkd Povelete


1.700 МКД
или предлог цена
17 авг 09:51Novi lezalki za plaza ‼️‼️ prakame so kargo

Nosivost nad 100kg Kolicinite se ograniceni


2.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

16 авг 12:06Novi Cador za sonce 3metra

3metra dijagonala Metalno postolje Moderen cador Besplatna ispora...


4.990 МКД
или предлог цена
13 авг 10:20366x76 montazen bazen -POKRIVKA

Novi


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

13 авг 10:20Novi Cador 3metra besplatna isporaka

Novi cadori za conce Najniska cena na pazarot 4800den Dolzina 3m...


4.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

09 авг 10:44TVETO чадор за надворешна употреба 180x145 см / ИКЕА

Код на производ: 804.688.57 Карактеристики на производот: >Матери...


2.180 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

24 јул 12:54GARDEN TENDI

GARDEN SUN TENDI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: RELAX GARTEN SUN G...


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

23 јул 11:23prodavam Tenda cena 100 evra

prodavam tenda za sonce cena 100 evra viber 078-998-235 ili ...


1 €
или предлог цена
22 јул 12:44Cadori 2 komada

Cadiri bez platno so specijalno postolje raspon 3metra


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

19 јул 20:24НОВИ НЕКОРИСТЕНИ ДРЖАЧИ (ПОСТОЉЕ)

☆☆☆ НОВИ ☆☆☆ Н Е К О Р И С Т Е Н И Оригинални пластични држачи (пос...


999 МКД
или предлог цена
13 јул 13:25шатор за кампирање

продавам шатор за кампирање со две спални и настрешница,малку употреб...


1 МКД
или предлог цена
29 јун 22:18Tenda zelatinska

Zelatinska tenda so mehanizam za sobiranje Dimenzii 460cm X 260cm


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

26 јун 17:30PREMIUM TENDI

GARDEN SUN TENDI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: RELAX GARTEN SUN G...


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

05 јун 19:28CADORI ZA SONCE

CADORI ZA SONCE PREMIUM QUALITY . . . BRAND: ROYAL DIMENZIJA: ...


18.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

05 јун 18:54TENDA 3 X 3 M

NOVI TENDI NA RASKLOPUVANJE 3 X 3 METRI,LESNI ZA TRANSPORT I POSTAVUV...


3.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

19 мај 14:43Dve tendi 3 x 3 m crvena i plava, tenda тенда nastresnica

Prodavam dve tendi, crvena i plava boja, za gradina, dvor, reklamen s...


3.000 МКД
или предлог цена
16 мај 12:43GARDEN PAVILION

GARDEN TENDI PREMIUM QUALITY . . . PAVILION GARDEN TENDI MATERIJA...


4.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

10 апр 15:38Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам