Подкатегорија:
                   
425 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VIDEO NADZOR KAMERI / ALARM SISTEMI / VIDEOFONI DOMOFONI

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA SEKAKOV VID NA : - Kameri za Video nad...


1 €
или предлог цена
04 јун 16:39Промовирано

VIDEO NADZOR KAMERI CAMERI KAMERA KAMERA SO ALARM IP WIFI

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.600 МКД
или предлог цена
02 јун 12:32Промовирано

KAMERI VIDEO NADZOR ALARM SISTEMI VIDEOFONI DAHUA

Prodazba i montaza na kameri , alarm sistemi , videofono po ekstra c...


279 €
или предлог цена
25 апр 21:22Промовирано

SMART NET KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI IP WIFI VIDEO NADZOR

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px ...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:12KAMERA CAMERA KAMERI CAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM IP WIFI

* Камера IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px * 1620px). *Фор...


3.400 МКД
или предлог цена
Денес 14:12WIFI KAMERA KAMERI PTZ ZA VIDEO NADZOR SO ALARM FULL HD 3MP

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 14:11IP WIFI HD KAMERA KAMERI 2MP ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 14:11FULL HD KAMERA KAMERI IP WIFI 2MP ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 14:10VIDEO NADZOR WIFI CAMERA CAMERI KAMERA KAMERI SO ALARM FHD

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 14:10Dahua - Imou WiFI FullHD i UltraHD kameri

* Нови модели 2022 безжични - WIFI FULL HD ---DAHUA Imou --- IP/WIFI ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:41Dahua - Imou 360° ROTIRACKI WiFI FullHD i UltraHD KAMERI

* Нови модели 2022 безжични - WIFI FULL HD ---DAHUA Imou --- IP/WIFI ...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:41ISCEE 360° PTZ ROTIRACKA WIFI AI SMART KAMERA 4MP 2K UHD

ICSEE Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *НОВИ КАМЕРИ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Денес 11:41V380Pro 360° ROTIRACKI KAMERI 5MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 22/2...


2.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 МКД
Денес 11:414 x360° ROTIRACKI WIFI AI SMART KAMERI SET SO DVR - 5MP 2K

НОВ МОДЕЛ DVR КОМПЛЕТ СЕТ СО 4 РОТИРАЧКИ КАМЕРИ H265 5MP WIDE LENS ...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:41Kamera so SIM kartička i solaren panel

Kamera so SIM kartička i solaren panel nameneta za Video nadzor na me...


240 €
или предлог цена
Денес 11:362020 godina Profesionalen 16 kanalen DVR po 5Mp sekoj izlez.

Profesionalen 16 kanalen ip (NVR)DVR po 5Mp sekoj izlez.kompresija H....


Денес 01:06LAZNA KAMERA so crveno led svetlo - ЛАЖНА КАМЕРА

ЛАЖНА КАМЕРА - цена 450 денари Оваа камера е нефункционална камера з...


450 МКД
или предлог цена
Вчера 16:44Video nadzor-kameri za nabluduvanje-novi

Kamerite se novi nekoristeni. vo eden komplet ima 4 kameri,kabli i gl...


300 €
или предлог цена
Вчера 13:478 камери 5MP SONY објектив FullHD 320 GB

КАМЕРИТЕ ВО КОМПЈОТ СЕ 1080P FULLHD ВИСОКА РЕЗОЛУЦИЈА СО објектив од ...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:198 камери 5MP SONY објектив FullHD 500GB

КАМЕРИТЕ ВО КОМПЈОТ СЕ 1080P FULLHD ВИСОКА РЕЗОЛУЦИЈА СО објектив од ...


19.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:15WIFI KAMERI ROTIRACKI NAJPOVOLNA CENA I MONTAZA

Wifi 2MP камери ротирачки со звучник и микрофон Едноставна инсталаци...


2.500 МКД
или предлог цена
05 јун 13:47Novi Kameri za video nadzor od mobilen

Novi mini spy kameri. Ceni zavisni od modelot. Ne prakjam po Kargo


1.200 МКД
или предлог цена
04 јун 19:03GOLEMA PROMOCIJA NA HIKVISION KAMERI VIDEO NADZOR I ALARMI

GOLEMA PROMOCIJA NA kompleten sistem HIKVISION KAMERI ZA VIDEO NADZOR...


16.999 МКД
или предлог цена
04 јун 16:39PRODAZBA I MONTAZA NA 4MP WIFI IP KAMERI HIKVISION

Vrshime prodazba i montaza na 4MP Hikvision WiFi kameri so ULTRA HD r...


4.999 МКД
или предлог цена
04 јун 16:39PROFESIONALNI KAMERI ZA VIDEO NADZOR OD DAHUA / KAMERA

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR OD RENOMINIR...


1 €
или предлог цена
04 јун 16:39DAHUA - PROFESIONALNI WIFI KAMERI ZA VIDEO NADZOR

PRODAZBA NA NOVI WIFI / IP KAMERI ZA VIDEO NADZOR KOI VI OVOZMOZUVAAT...


3.990 МКД
или предлог цена
04 јун 16:39PROMOCIJA NA 5MP ULTRA HD HIKVISION KAMERI ZA VIDEO NADZOR

GOLEMA PROMOCIJA NA kompleten sistem HIKVISION KAMERI ZA VIDEO NADZOR...


22.999 МКД
или предлог цена
04 јун 16:38PRODAZBA I MONTAZA NA 4MP WIFI KAMERI ZA VIDEO NADZOR

Vrshime prodazba i montaza na 4MP Hikvision WiFi kameri so ULTRA HD r...


4.999 МКД
или предлог цена
04 јун 16:38PROMOCIJA NA DAHUA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / KAMERA

golema promocija na kompleten sistem dahua kameri za video nadzor: ...


16.999 МКД
или предлог цена
04 јун 16:37WIFI KAMERI ZA VIDEONADZOR / IP KAMERA ZA VIDEO NADZOR

PRODAZBA NA NOVI WIFI / IP KAMERI ZA VIDEO NADZOR KOI VI OVOZMOZUVAAT...


3.990 МКД
или предлог цена
04 јун 16:37WIFI KAMERI ZA VIDEO NADZOR / IP KAMERA ZA VIDEONADZOR

PRODAZBA NA NOVI WIFI KAMERI ZA VIDEO NADZOR KOI VI OVOZMOZUVAAT MOME...


3.590 МКД
или предлог цена
04 јун 16:37WIFI BEZBEDNOSNI KAMERI ROTIRACKI SO SVETLA I MIKROFON

Wifi 2MP камери ротирачки со звучник и микрофон Едноставна инсталаци...


2.500 МКД
или предлог цена
04 јун 13:00WIFI / IP KAMERA ZA VIDEO NADZOR - 5MP + MEMORISKA 64GB

* Нова ротирачка камера IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels ГРАТИС 64GB...


2.800 МКД
или предлог цена
03 јун 17:52Wifi smart rotiracna kamera

4MP FULL-HD 1080P На камерата има опција за ниќно снимање која овозм...


2.200 МКД
или предлог цена
03 јун 14:13Mini wifi magnetic camera

Mini wifi magnetska kamera, mala, moze da se skrie i da gledate preku...


1.500 МКД
или предлог цена
03 јун 12:13DC 12v 10 metri dc to dc kabel za cctv camera cabel 10m.

Dolzina na kabel 10 metri. Ne prakam po kargo. Kontakt po poraka


500 МКД
или предлог цена
03 јун 10:49DAHUA

- 4x 2MP kameri + 4 kanalen DVR + HDD + 40metri Koaksialen kabel + Ma...


13.000 МКД
или предлог цена
02 јун 14:38VIDEO NADZOR KAMERI CAMERI KAMERA KAMERA SO ALARM IP WIFI

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.600 МКД
или предлог цена
02 јун 12:32VIDEO NADZOR KAMERA KAMERI AUDIO VIDEO MONITORING FHD 3MP

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.600 МКД
или предлог цена
02 јун 12:31WIFI SMART KAMERA KAMERI IP ZA VIDEO NADZOR SO ALARM FULL HD

* Камера IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px * 1620px). *Фор...


3.400 МКД
или предлог цена
02 јун 12:31WI-FI BEZICNI KAMERI ZA VIDEO NADZOR -VNATRESNI NADVORESNI

PRODAVAM NOVI MODELI NA WI-FI BEZICNI ROTIRACKI HD-KAMERI 360X180 STE...


По Договор
или предлог цена
02 јун 09:46Wifi bezicno zvonce so kamera novi na pazarot za sekoj dom

Se prodava video zvonce se postavuva na vrata raboti na senzor imas v...


По Договор
или предлог цена
02 јун 09:44Site modeli dvr dahua od 2 do 8mp i kameri od 2 do 8 mp

Site modeli dvr dahua od 2 do 8mp i kameri od 2 do 8 mp dahua


10.999 МКД
или предлог цена
01 јун 23:17Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам